رفتن به مطلب

نصب IP.Converge

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من مي خوام انجمن رو با وردپرس هماهنگ يا به اصطلاح كانورج كنم .

قدم به قدم كارهايي رو كه شما گفته بودين رو انجامشون دادم ولي وقتي كانورج مي خواد نصب بشه ارور زير رو نشون ميده :

Warning: action_install::install_sql(/home/pgtconet/public_html/ipconverg/ips_kernel/class_db_.php) [action-install.install-sql]: failed to open stream: No such file or directory in /home/pgtconet/public_html/ipconverg/install/core/actions/install.php  on line 97

چي كار كنم ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

یه بار دیگه فایل های زیپ شده رو Extract کنید. اگر مشکل حل نشد پیگیر شیم ببینیم از کجاست:unsure:

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

الان فایل

install/core/actions/install.php

وجود داره روی سایت ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من IP. Converge رو با نسخه IPB 3.1 هنوز تست نکردم و نمی دونم هماهنگ هستن یا نه . چون این حالت ممکنه از تنظیمات سرور هم باشه. به نظر بنده اگر به خود IPS تیکت بزنید بهتر کمکتون می کنن چون که بعضی موارد واقعا کاری از دست ما بر نمی یاد:unsure:

لینک ارسال

من حتي خود نرم افزار رو از تو پروفايلم تو IPS دانلود كردم و اونا نوشته بودن كه كاملاً با نسخه 3.1 سازگاره .

نمي دونم :wub: فكر كنم همون تيكت راه حلش باشه :unsure:

بازم ممنون ;)

لینک ارسال

نتيجه رو اطلاع بدی ممنون ميشيم !

از نظر من اگه CHMOD رو هم يه نگاه مينداختی بد نبود و هاست تون ioncube رو هم حمايت ميكنه يا نه، چون من فايل نصبت رو دارم ميبينم فقط كافيه كه اطلاعات پايگاه داده ات رو بدی و رمز عبور خودتو همين ديگه نصبش كه گير نميداد. اسم پوشه برنامه هم تغيير بدی بهتره از نظر امنيتی ميگم.

ویرایش شده توسط Magi<3
تيتر موضوع ويرايش شد
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...