رفتن به مطلب

ipb 3.1 | درخواست راهنمایی

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت دوستان عزیز انجمن ipbfarsi

من مدت 4 ساله با وی بی کار می کنم و تو زمینه های مختلف وی بی تخصصی دارم،تخصص اصلیم ساخت و ویرایش قالب برای وی بی هست.حتما از مشکلات وی بی 4 خبر دارید.من از بیشتر موارد بررسیش کردم و خیلی مشکلاتی دیدم که واقعا منو از وی بی زده کرده.نمونش قالب سنگین و به شدت بدی هست که داره.فقط نصف منابع سرور رو این قالب مصرف می کنه چه برسه به خود هسته و بقیه متعلقاتش.تصمیم گرفتم از وی بی به IPB منتقل بشم.با phpbb،mybb،bbpress،smf،nova و... کار کردم و مشکلات و مزایاشونو تقریبا میدونم.تنها با IPB کار نکردم که الان می خوام شروع کنم.به نظر سیستم خوبی میاد IPB با اینکه جدی باهاش کار نکردم ولی خیلی ازش خوشم اومده.

از دوستان اینجا کسی هست که بتونه یه سایت نالر IPB معرفی کنه که کارش بدون نقص باشه؟و در ضمن آخرین ورژن IPB رو هم معرفی کنید،لطفا!

تشکر...

ویرایش شده توسط psycho
  • پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوشحالم كه شما هم متوجه شديد كه vb چقدر مشكل داره مخصوصا فشاری كه به سرور مياره !

آخرين ورژن فعلا 3.1.2 هست.

سايت نال كننده خبر ندارم ولی ميتونی از سايت scriptmafia.org استفاده كنی. ولی از من ميپرسی بهتره كه ورژن اصلی رو داشته باشی كه باگ نداشته باشی چون اكثر اين نال ها مورد دارند مخصوصا توی پنل مديريتی كه با ورژن اصلی خيلی فرق ميكنه.

باز اينجا يك مشكل برای نصب پيش مياد كه از شما درخواست ليسانس ميكنه كه بايد ليسانس داشته باشيد ! "منظورم نسخه اصلی است"

من به شما اين كار رو پيشنهاد ميكنم :

1. يك نسخه نال رو كه من به شما ميدم رو استفاده كنی كه سيستم مديريت اون ناقص هست.

2. بعد از اينكه كار با سيستم رو ، روی لوكال متوجه شديد و همه قلق هاشو دستتون اومد; يه درخواست يه تست سيستم رو به سايت IPS بدين تا اونجا متوجه تفاوت با نسخه نال بشيد "البته اگر بخوايد بهشون بگيد، بيشتر هم بهتون زمان ميدن !"

• پسند 1
لینک ارسال

ممنون از شما.

پس با وی بی نال شده فرق داره!

لایسنسش دائمی هست یا مدت دار؟

با یه لایسنس چند تا سایتو میشه ساپورت کرد؟IPS گیر نمیده؟

ممنون میشم اینا رو جواب بدید.

• پسند 1
لینک ارسال

بله به دليل كال بك های"من فارسيم خوب نيست‌" داخل سيستم كه شركت IPS وصل ميشه كلی نال IPB با اصلش فرق ميكنه.

ليسانس دائمی و مادام العمر هست ولی برای دريافت بروزرسانی و حتی برنامه های جانبی كه مردم مينويسند و در IP Resource ميفرستند بايد 25 دلار بديد كه هر 6 ماه ميتونيد اين كار رو بكنيد "اجباری نيست"

هر ليسانس برای يك دامين و وب سايت ! "در مورد ساب دامين های يك دامين فكر ميكنم هم همين قضيه هست ولی دقيقا خاطرم نيست شايد اين قانونشو تغيير داده باشه كه مجاز باشه"

-بسته رو فرستادم

ویرایش شده توسط Magi<3
اين موضوع منتقل شد
  • پسند 1
لینک ارسال

از راهنماییتون خیلی خیلی ممنونم.

مشکل همینجاست.من می خوام اول روی لوکال باهاش کار کنم که فکر نکنم این کارو بشه بدون لایسنس انجام داد اینطوری که شما فرمودید.

در ضمن اگه روی لوکال نصب بشه امکان نصبش روی یه هاست هم هست؟یا طبق گفته شما

هر ليسانس برای يك دامين و وب سايت

بابت نسخه های نال هم ممنون...

• پسند 1
لینک ارسال

نه برعكس متوجه شديد "چيزی كه گفتم برای ورژن اصلی بود نه نال"

شما ميتونيد با فايل هايي كه بهتون دادم يه تست توی كامپيوترتون بگيريد و اگر خوشتون اومد ميتونيد سفارش به IPS بديد

بله نسخه نال هم ميتونيد روی يه سايت نصب كنيد فرقی با كامپيوتر خودتون نداره ولی اگر احيانا در آينده IPS متوجه بشه سايت شما بسته ميشه

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

به صورت راحت تر بگم . شما IPB رو روی local نصب کنید. و تست کنید البته نسخه نال شده اون همون طور که گفتن دارای اشکالاتی هست . توصیه دارم نسخه اصل رو نصب کنید و تست کنید و صد در صد مقایسه.

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...