رفتن به مطلب

فارسی ساز های ديگر ! "كامل نيست!" 3.0.5

MaN@L #KaK A S3!r0

3 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. چطور بيد ؟

• خوب
      1
    • بد
      0
    • بي سواد
      0
    • عالی - توهم زده -
      2

ارسال‌های توصیه شده

سلام قبلا قول داده بودم كه فايل های اين سيستم رو ترجمه ميكنم از اونجايی كه مهلت تمديد ليسانس ام برای گالری و ccs تموم شده نمی تونم برای نسخه های 3.1.2 پست بدم !

يه چيزي زياد خوشحال نشيد يه موقع ! "چرا؟" به اين خاطر كه اين فايل ها برای ورژن های خودشون ترجمه شده اند كامل نيستند و غلط املائی "بيسواد" دستوری داره و چند تاشون رو بلد نبودم ترجمه كنم ديگه اينكه

هركی زحمت تكميل كردنشو كشيد همينجا فايل رو آپ كنه مدلی رو هم كه ترجمه كرده " ورژن !" رو هم بگه كه ممنونش می شيم

لينك دانلود

http://www.mediafire.com/?2i4ls4jbj3pn2vi

در اين فايل فشرده شده اين فايل ها هستند طبق معمول برای اضافه كردنش به قسمت -زبان ها- بريد

Gallery 3.1.0

Blog 2.1.0

CCS 1.2.0

Calendar 3.0.5

Links System 3.1.1

نسخه های بروز شده زياد تفاوتی نمی كنه فقط جا های خالی بيشتی بهتون ميده چون اون ها ترجمه نشده !

--- كاربران گرام من سواد ندارم چيزی ديد روده بر شديد نگيد فلانی عجب ... من دبيرستانی ام انگليسيم هم تا همون قد ميده:blink:;)

ویرایش شده توسط Magi<3
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام دستت درد نکنه یادمه یه زمان قول داده بودم که کمک کنم که اصلا نرسیدم من اینا رو تکمیل می کنم برای نسخه های جدید هم می زارم دستت درد نکنه.:blink:

لینک ارسال

سلام

اقاپس این فارسی ساز ها چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
اقاپس این فارسی ساز ها چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واسه نسخه های جدید یه شبه آماده نمی شه وقت می بره:blink:

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

خب تا حالا كسی دستی به روشون كشيده ؟ قراره كه ورژن جديد هم بياد كه ديگه همه انگشت به دهن بمونند :unsure: فكر كنم تا 2 هفته ديگه مياد بيرون ايول

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...