رفتن به مطلب

مشكل برطرف شد |‌| به هم ريختگي در پنل مديريت

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

بعد نصب فارسي ساز يهويي پنل مديريت كلاً به هم ميزه و من هيچ راهي به جزء پاك كردن و نصب دوباره IPB ندارم فكر كنم 25 بار اين كار رو انجام دادم :unsure: :unsure: ;)

gqwacpovadccvz7jox7a.jpg

اون بسته فارسي سازي كه براي نسخه 3.1.1 گذاشتين كه اصلاً نصب نميشه چون سيف مد روشنه و ارور ميده و اون يكي بسته فارسي ساز كه بايد با جايگزيني نصب بشه هم پنل مديريت رو به هم ميزنه موندم چه خاكي به سرم بريزم :(

البته اينم بگم كه من وقتي اين اسكريپت رو روي لوكال كامپيوترم نصب مي كنم هيچ مشكلي ندارم ;)

اگه ميشه لينكي فارسي رو معرفي كنيد تا نصب قدم به قدم رو آموزش ميده شايد من دارم راه رو اشتباهي ميرم؟، شايدم ايجاد ديتا بيس من مورد داره ؟ (البته بعيد مي دونم)

در ضمن هاست من تحت لينوكسه و موقع نصب آي پي بي و در اولين صفحه نصب خطاي زير رو به رنگ قرمز نشون ميده :

Your memory limit: 32M.
Please contact your host and request the memory limit be raised to 128M.

تو همون صفحه حطاهاي زير رو هم به رنگ نارنجي نشون ميده

Suhosin:
Some settings if set too low can cause problems.
suhosin.post.max_vars: 4096 or better recommended
Your value: 1000.
Can prevent some forms (especially in the ACP) from saving properly.
suhosin.request.max_vars: 4096 or better recommended

ولي با اين حال بعد از زدن next انجمن ساز نصب ميشه . :unsure:

لطفا كمكم كنيد دارم سكته مي كنم به خدا :(

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi
بعد نصب فارسي ساز يهويي پنل مديريت كلاً به هم ميزه و من هيچ راهي به جزء پاك كردن و نصب دوباره IPB ندارم فكر كنم 25 بار اين كار رو انجام دادم
اون بسته فارسي سازي كه براي نسخه 3.1.1 گذاشتين كه اصلاً نصب نميشه چون سيف مد روشنه و ارور ميده و اون يكي بسته فارسي ساز كه بايد با جايگزيني نصب بشه هم پنل مديريت رو به هم ميزنه موندم چه خاكي به سرم بريزم

هر فارسی سازی واسه ورژن خودش هست شما که نمی تونی از نسخه 2 روی 3 مثلا استفاده کنی معلومه که کار نمی کنهwink.gif. البته مدیر هاست شما خیلی تعطیل هست که مموری لیمیت رو از استاندارش هم نصف نه کمتر از نصف گذاشته blink.gif.

اما راه حل

به بخش Manage Languages برید روی menu_open.png کلیک کنید و Copy language pack رو انتخاب کنید . زبان جدیدی به سایتتون اضافه می شه. حالا باز هم روی menu_open.png کلیک کنید و Translate Externally رو انتخاب کنید ولی قبلش در محلی که IPB رو نصب کردید پوشه ای با نام translate که سطح دسترسی 777 داره بسازید.

حالا برگردید به محلی که IPB رو روی کامپیوتر خودتون نصب کردید و به مسیر زیر برید :

cache\lang_cache

پوشه ای که عدد اون از همه بزرگتر هست رو فایل های php درون اون رو به پوشه translate درون هاستتون انتقال بدید.

وارد کنترل پنل مدیریت IPB بشید و به بخش مدیریت زبان برید. نوشته ای با پس زمینه زرد رنگ برای شما به نمایش در می یاد که می گه پوشه translate وجود داره. روی اون عبارت کلیک کنید تا وارد صفحه جدید بشید.

در صفحه جدید تمامی فایل ها را انتخاب کنید و بر روی Import Selected Files بزنید و تمام.

خطاهای زیر هم :

Suhosin:
Some settings if set too low can cause problems.
suhosin.post.max_vars: 4096 or better recommended
suhosin.request.max_vars: 4096 or better recommended

به علت تنظیمات نادرست سرور قادر به رفع نیستش و از سرور هستش .

موفق باشید

لینک ارسال

با سلام

بابا دمت گرم تو ديگه كي هستي، اي ول . ;):unsure: :unsure:

من مشكلم حل شد و فعلا موردي نديدم ولي اين تنظيمات نادرست سرور مشكل عمده اي رو بعدا برام درست نكنه ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
من مشكلم حل شد و فعلا موردي نديدم ولي اين تنظيمات نادرست سرور مشكل عمده اي رو بعدا برام درست نكنه ؟

احتمالا در آینده نه چندان دور براتون مشکل ساز می شه چون حداقل نیاز مندی های برنامه های وب رو نداره ، البته امیدوارم نشه ولی به راحتی قابل تشخیص هست که می شه.

موفق باشید

لینک ارسال

• 9 ماه بعد...

با توجه به اينكه مشكل كاربر مربوطه برطرف شده است، تاپيك بسته ميشود. در صورتی كه مشكل برطرف نشده است لطفا به صورت پيام خصوصی درخواست باز شدن مطلب را بدهيد.

در صورت داشتن سوال در موارد ديگر لطفا تاپيك جديد باز كنيد، متشكرم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...