رفتن به مطلب

IPB NULL سوال

RADON

ارسال‌های توصیه شده

سلام میخواستم بدونم که آیا IPB نال شده مثل VBulletin بهش گیر میدن یا خیر ؟

من میخوام روی Dedicate Server نصب کنم .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

هر چند این کار از هیچ نظری صحیح نیست و مورد پسند ما نیست ولی جوابتون رو توی لینک بالا می تونید پیدا کنید ولی صد در صد نیست.

موفق باشید

لینک ارسال

با تشکر .

درمورد لایسنس و نحوه چگونگی خرید را توضیح بدید ممنون میشم الان پر شده از فروش لایسنس های VB ولی برای IPB یافت نمیشه .

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با تشکر .

درمورد لایسنس و نحوه چگونگی خرید را توضیح بدید ممنون میشم الان پر شده از فروش لایسنس های VB ولی برای IPB یافت نمیشه .

می تونید با مراجعه به این سایت اطلاعات بیشتر و چگونگی خرید و نحوه خرید از ایران رو پیدا کنید

http://www.invisionpower.ir

موفق باشید

لینک ارسال

مرسی جناب

نخواستم یک تاپیک دیگه ایجاد کنم فقط فکر کنم هماهنگ کردن انجمن با فونت Tahoma در ورژن 3.1 یکم تغییر کرده لطفا آموزش جدید را جایگزین کنید .

با تشکر

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ممنون از شما چشم انشالله تا پایان امروز می ذارم smile.gif

رنک شما هم تغییر دادم

موفق باشید

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

با عرض سلام و خسته نباشيد

من سه تا سوال دشتم :

1- قيمت واقعي لايسنس مادام العمر IPB‌ آخرين نسخش چقدر ميشه ؟ (اگه ميشه قيمت بدين و لينك نديد چون من رفتم به لينكي كه داده بودين فكر كنم 5 تا قيمت داده بود و يه جورايي گيج شدم)

2- من مي خوام سه تا انجمن IPB‌با ديتا بيس هاي مجزا روي يه هاست و يه دامنه نصب كنم آيا بايد سه بار مبلغ لايسنس رو پرداخت كنم ؟

3- من اگه بخوام آخرين نسخه رو نصب كنم، نسخه مجاز اين انجمن ساز رو از كجا مي تونم دانلود كنم كه لايسنس رو روش بار كنم؟ (نمي خوام نسخه نال شده رو نصب بعد لايسنسش رو فعال كنم )

پيشاپيش از اينكه به سوالاتم جواب مي دهيد تشكر مي كنم .

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

- قيمت واقعي لايسنس مادام العمر IPB‌ آخرين نسخش چقدر ميشه ؟ (اگه ميشه قيمت بدين و لينك نديد چون من رفتم به لينكي كه داده بودين فكر كنم 5 تا قيمت داده بود و يه جورايي گيج شدم)

تمامی لیسانس ها مادام العمر هست چون که شما نرم افزار رو کرایه نمی کنید می خرید. اگر تنها فقط نیاز به انجمن ساز دارید خود IPB به تنهایی 149.99 دلار آمریکا هستش که می تونید از invisionpower.ir این کار رو بکنید.

2- من مي خوام سه تا انجمن IPB‌با ديتا بيس هاي مجزا روي يه هاست و يه دامنه نصب كنم آيا بايد سه بار مبلغ لايسنس رو پرداخت كنم ؟

نه نیاز نیست چون که لیسانس شما بر اساس دامنه صادر می شه نه تعداد دفعات نصب

3- من اگه بخوام آخرين نسخه رو نصب كنم، نسخه مجاز اين انجمن ساز رو از كجا مي تونم دانلود كنم كه لايسنس رو روش بار كنم؟ (نمي خوام نسخه نال شده رو نصب بعد لايسنسش رو فعال كنم )

وقتی شما از شرکت IPS لیسانس رو بخرید در سایت شرکت IPS عضو می شید و از پنل مخصوص خودتون می تونید آخرین نسخه رو دریافت کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

با سلام

خيلي ممنون كه جواب سوالاتم رو دادين .

يه پيشنهاد دارم بخشي رو بزاريد و تو انجمن ساز ها رو با هم ديگه مقايسه كنين اين جوري خيلي خوب مي تونيم تصميم بگيريم كه از چه انجمن سازي استفاده كنيم .

من كه يه جورايي تصميمم رو گرفتم كه اين انجمن ساز رو تهيه كنم يه چيزي دور و بره 3 هفته تمام وقت گذاشتم تا بتونم تصميمم رو بگيرم .

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

خواهش می کنم دوست عزیز

در مورد مقایسه با همه انجمن ساز ها که نمی شه ولی با کلاس کاری IPB فقط VB و PHPBB 3 قابل مقایسه هست . متاسفانه هر چی کشیده می شه از آدم های بی سواد به اصطلاح با سواد هست که تو جامعه وب پارسی تا دلتون بخواد ریخته. ما در تلاش هستیم که به درستی این سیستم رو معرفی کنیم ولی وقتی یهویی یه نفر می یاد می گه فقط فلان سیستم ، بعد یه دو سه نفر دیگه هم که بگن ما هم بلدیم بدون دانش قبلی می گن آره ، خیلی سخته.

از پیشنهاد شما ممنونیم

موفق باشید

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...