رفتن به مطلب

پيشنهاد برای ورژن جديد

ارسال‌های توصیه شده

من پيشنهاد دارم كه توی اين ورژن جديد بشه لينك های اصلی بالا صفحه رو بشه هم سازماندهی كرد هم اينكه مثل yahoo answer منو ها با jquery به صورت ستونی بياد پايين كه هم طرح جذابی به فروم ميده هم جا باز ميشه واسه بقيه كارها بعد هم يه نمونه تست ارسال ايميل هم داشته باشه كه ديگه با مد كار نكنه ! اون اسم های گروه كاربری رو هم بدون مد هم بشه اضافه و مديريت كرد " به ترتيب ". چرا بعد از اين همه ورژن هنوز IPB توی سيستمش نقشه سايت نداره كه حتما بايد يه مد كارش رو بكنه ؟ خواستم ام اين سايت اين نظر و بهشون برسونه كه نگن برگ چغندريم.

درمورد RTL ةم با خودشن هم صحبت كردم گفتند ورژن نال داری استفاده ميكنی عوض كردم رفتم اصلی رو اجرا كردم باز همين بلا رو سرم اورد دوباره با هاشون صحبت كردم ميگن از هاست هست من هم ميگم هاست و كامپيوتر و كافي نت كه همشون يه مشكل رو ندارند كه "روی 4 تا الان امتحان كردم RTL توی 3 تا يه شكل بود توی آخریه اون كليكی كه توی آمار ميزنی رو درست نشون ميداد روی لوكال با wamp "

3.1 هم مشكل RTL بالا صفحه رو داره جا خالی زياد ميندازه در صورتی كه نبايد اين طوری باشه "مثال: بين اعضا و تالارهای گفتمان جا خالی توي RTL خيلی زياده‌!"

البته فعلا ورژن بتا است . كلی ايراد داره

هر نظری قابل تقديره با سپاس

لينك سايت اصلی برای بحث

ویرایش شده توسط Magi<3
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

البته چند تا اشکال دیگه وجود داشت که گزارش دادم و مشکل حل شد . فعلا به غیر از ما ها که از ایرانیم سه نفر دیگه در این ضمینه فعال هستند یکی از مصر هست و یکی دیگه از اسراییل. نسخه بعدی نسخه خوبی می شه ایشالله.

لینک ارسال

البته چند تا اشکال دیگه وجود داشت که گزارش دادم و مشکل حل شد . فعلا به غیر از ما ها که از ایرانیم سه نفر دیگه در این ضمینه فعال هستند یکی از مصر هست و یکی دیگه از اسراییل. نسخه بعدی نسخه خوبی می شه ایشالله.

ماشالله جفتشون حرفه ايند

به نظر ديگه هم هست كه وقتی لينك های بالا رو ميزنی كل صفحه ريفرش نشه فقط قسمت اطلاعاتش رو نشون بده مثلا وقتی كه تب تالار رو ميزنی كل صفحه رو نره ريفش كنه تا تالارها رو بياره حالا نميدونم واضح گفتم يا نه برای اپليكيشن هايي كه جا نميشه هم يه بار زيرش بذاره نزنه صفحه به اين خوشگلی در هم بر هم كنه اگه نكنند ميرم يه مد براش بنويسم تابستون البته

توی اين ورژن جديد يه 200 تايی نياز به ترجمه داره يه 10 يا 20 تایی هم نياز به بازنويسی داره "توي هسته اصلی"

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

خداروشکر از نظر بهبود بخش زبان هم توی این نسخه خیلی کار شده و تقریبا راحتی کار90 درصد اضافه شده.

انشالله ما تابستون منتظرتون پس هستیم;)

لینک ارسال

دستور پرينت راست چين نيست ! ;) توی ورژن های قبلی هم همينطوريه

به قسمت مدیریت قالب بروید

قالب را انتخاب کنید

از منوی سمت چب

Print View -> pp_header

کد زیر را پیدا کنید :

<body id='ipboard_body'>

با این کد جایگزین کنید

<body id='ipboard_body' dir='rtl'>

• پسند 1
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...