رفتن به مطلب

مشکل در باز شدن صفحه ها

RADON

ارسال‌های توصیه شده

سلام من وقتی وارد پنل مدیریت میشم باید روی هر لینک 3 الی 6 بار کلیک کنم تا صفحه باز بشه !

چطوری باید این مشکل رو حل کرد ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

روی سرور نصب کردید یا روی رایانه شخصی؟

لینک ارسال

با سلام

روی سرور نصب کردید یا روی رایانه شخصی؟

سلام بله روی Localhost

ولی سیستمی که فروم نصب کردم در آی اس پی هست و با آدرس آی پی به انجمن دسترسی پیدا می کنند چاره ای جز نصب کردن بر روی لوکال ندارم و از هاست استفاده نمی کنم .

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

می شه گفت این مشکل به IPB اوقدر ربط نداره. این مشکل از apachi هست که روی سیستم عامل های ویندوز پیش می یاد مخصوصا ویندوز 7 و ویستا و server 2008 . علت اصلی هم اینه که تداخل توی پورت های مورد استفاده صورت می گیره. اگر بفرمایید OS شما چی هست بهتر می تونم کمک کنم.

موفق باشید

لینک ارسال

می شه گفت این مشکل به IPB اوقدر ربط نداره. این مشکل از apachi هست که روی سیستم عامل های ویندوز پیش می یاد مخصوصا ویندوز 7 و ویستا و server 2008 . علت اصلی هم اینه که تداخل توی پورت های مورد استفاده صورت می گیره. اگر بفرمایید OS شما چی هست بهتر می تونم کمک کنم.

موفق باشید

من بر روی ویندوز 7 و ویندوز سرور 2003 تست کردم و مشکل داره در کل برای ویندوز سرور 2003 میخوام و در حال حاضر از XAMP استفاده می کنم .

یک سوال دیگه تاریخ پست ها به این شکل نمایش داده میشه �.�

ویرایش شده توسط Alifarjami
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

همون طور که حدس می زدم . شما تنها یه راه دارید اونم این هست که نرم افزاری مثل Virtual Box نصب کنید. چون این مشکل هیچ جوری قابل حل نیست ، این مشکل در نرم افزار هایی مثل وردپرس بروز نمی کنه که استفاده کمی از Apachi می برن ولی برای سیستم های پیشرفته مثل IPB این اتفاق می افته. تنها راه حل این مورد هست چون خود بنده هم در سیستم عامل ویندوزم که 7 هست همین مشکل رو داشتم ولی روی XP چنین چیزی نبود یا بر روی Ubuntu .

در مورد تاریخ هم زمانی که نیاز داشتید به بنده پیغام بدهید در اختیارتون می زارم و این مشکل رفع می شه.

موفق باشید

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...