رفتن به مطلب

چطوری ميشه يه BBCODE برای IPB ساخت ؟

ارسال‌های توصیه شده

سلام

توي ورژن هاي قيلي IPB منظورم سري دوم هست ميتونستيم با كد HTML‌ و يه دستكاري هاي ديگه BBCODE بسازيم ولي توي ورژن 3 اين كار يه جور ديگست ! كه نميدونم چطوري ميشه اين كار و كرد !

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

ربطی به این انجمن نداشت :D . انتقال به بخش پشتیبانی عمومی /

هنوزم بخش BB Code منیجر به قوتش خودش هست که می شه با کد های HTML چیز جدیدی ساخت یا ویرایش کرد البته کد های پیش فرض رو نمی شه دستکاری کرد آنچنان چون توی هسته تعبیه شده. اگر دقیق تر بگی شاید بتونیم کمک کنیم :D

لینک ارسال

ربطی به این انجمن نداشت :D . انتقال به بخش پشتیبانی عمومی /

هنوزم بخش BB Code منیجر به قوتش خودش هست که می شه با کد های HTML چیز جدیدی ساخت یا ویرایش کرد البته کد های پیش فرض رو نمی شه دستکاری کرد آنچنان چون توی هسته تعبیه شده. اگر دقیق تر بگی شاید بتونیم کمک کنیم :D

اول ببخشيد نميدونست ام كجا بزارمش لول

خب اين لينك نمونه است

http://sakurahana.com/forum/announcements-info/32145-shop-updated.html

وايسا توضيح ميدم واست :]

خب پست اول رو كه ميبينيد با چند تا تگ ايجاد شده !

تگ اول كه مربوط به background پست هست كه يك table با مخلفاتش رو ايجاد كرده تگ دوم كد جاوا ست كه neon bbcode هم بهش ميگند تگ بدي هم يك تصوير هست كه پشت متن new Categories added قرار گرفته حالا

من ميخوام تگ neon رو به IPB اضافه كنم تنظيماتي كه بهم ميده اصلا چيزي نمي تونم توش تعريف كنم كه اين كد چي كار بايد بكنه "فايل CORE كه فرموديد درسته ولي چطوري ميتونم اين پيشفرض ها رو بهش اضافه كنم‌؟"

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
من ميخوام تگ neon رو به IPB اضافه كنم تنظيماتي كه بهم ميده اصلا چيزي نمي تونم توش تعريف كنم كه اين كد چي كار بايد بكنه "فايل CORE كه فرموديد درسته ولي چطوري ميتونم اين پيشفرض ها رو بهش اضافه كنم‌؟

خوب تماما کد جاوا نیست فکر می کنم یه قسمت خیلی کوچیکی باید به زبان html هم داشته باشه. یا نه؟

لینک ارسال

خوب تماما کد جاوا نیست فکر می کنم یه قسمت خیلی کوچیکی باید به زبان html هم داشته باشه. یا نه؟

100 درصد !

اين كد رو قبلا توي 2.3.6 اجرا كرده بود ام درست كار ميكرد "خيلي هم باحال بود" ولی توی اين ورژن اصلا جواب نميده چون مدل كد كردنش عوض شده

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

کدها رو بزار اینجا من یه نگاه بهشون بندازم :D

لینک ارسال

کدها رو بزار اینجا من یه نگاه بهشون بندازم :D

هنوز پيداشون نكردم نميدونم كجای هارد ام گذاشت امش ماله خيلی وقت پيشه "روي 3.0.2 نال تست كردم جواب نداده بود" به سينا هم يه نامه دادم كه اگه ميتونه طراحي اش كنه

حالا اين به كنار اين BBCODE "quote" رو چجوري ميشه طراحيش رو عوض كرد خيلی زمخته بر عكس تم استانداردش:D

ویرایش شده توسط MAGEN
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...