رفتن به مطلب

باز نشدن سایت بعد از ارسال PM گروهی

ارسال‌های توصیه شده

سلام بر همه عزیزان

بلاخره که همه کارهای فروم را انجام دادم، و اومدم یک PM گروهی برای کاربران ارسال کردم

تا بعدش انجمن را باز کنم، به این مشکل برخوردم که صفحه اول سایت باز نمیشه ویا خیلی دیر لود میشود

ولی

به آدرس مدیریت که میروم خیلی روان باز میشود

http://lioncomputer.ir/forum

:P

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نمی دونم ولی من هم بعضی موقع ها که سایتی رو زیاد داخلش میگردم بعد یهو تو لود و یا باز کردنش مشکل می خورم نمی دونم مشکل از کجاست :P

الان من هم نمی تونم سایت رو باز کنم البته به سایت شما ربطی نداره امروز پارس آنلاین رو هواست اینجا رو هم چون تو کش ذخیره شده میشه باز کرد وگرنه از دیال آپ هم بدتر شده :P

ویرایش شده توسط pedramj
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

البته امروز تا فردا سرور ما دچار احتلالاتی هست که امیدوارم رفع بشه.

در مورد لود شدن سریع انجمن ها ، اولین کاری کنید قالب سایت رو Recache کنید . داخل قسمت Look& Feel و Template Tools بعد از اونجا قالب رو انتخاب کنید.

اگر به غیر از سه تا قالب پیش فرض IPB قالب دیگه ای اضافه کردید پاک کنید تا حافظه کمتری اشغال شه.

اگر هاستتون Safe Mode رو روشن کرده دقت کنید که در قسمت Server Environment تنظیمات گزینه Use Safe Mode Skins رو بلی کنید.

چیز دیگه ای هم که هست اگر سرور های اشتراکی استفاده می کنید گهگاهی پیش می یاد به علت اینکه یکی از سایت ها فشار می آره.

موفق باشید

لینک ارسال

وحید خان

مشکل را پیدا کردم مال (DP30) Mass PM ، بود وقتی از طریق این ماژول بصورت گروهی پیغام ارسال میکنم

بعد ارسال مشکل باز شدن با افت بسیار بالا ایجاد میشود؟!!!

به نظر شما چیکار باید کرد؟ چون واقعا ماژول پرکاربردی است

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

تنها راه جلوگیری از این کار این هست که این پیغام ها رو حداقل 45 یا 50 تا 50 تا ارسال کنید که از توی خود تنظیماتش می شه. اگر این کار فایده نکنه کاری نمی شه کرد:P

لینک ارسال

اونقدر هم نباید به سرور فشار بیاره

مگه چند تا کاربر دارین؟

از Bulk Mail استفاده کنید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

شاید همین 40 تا هم فشار می آره عدد های پایین تری باید امتحان کنید ، چون این بر می گرده به سرورتون ، مثلا من روی سایت دارینوس البته نسخه 2.3.6 این مد رو که برای اون نسخه هم هست تست کردم روی 150 گذاشتم و هیچ تغییری ایجاد نشد چون سرور اشتراکی نیست ، خلاصه همه چی بر می گرده به سرور شما.

لینک ارسال

وحید جان ما داریم از یه VPS اختصاصی با مشخصات زیر استفاده میکنیم:

پردازنده: Intel® Xeon® CPU E5420 @ 2.50GHz

رم: 1GB که حدود نصف آن آزاد است

به نظرتان باید روی همچین VPS باید مشکلی داشته باشد؟!

ویرایش شده توسط ناآشنا
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

وحید هستم :P . نه اگر VPS باشه نباید مشکلی پیش بیاد . احتمالا اشکال از مد هم هست ولی شما به بخش Clean UP برید و بعضی از تنظیمات اون قسمت رو انجام بدید. بهتر می شه امیدوارم تاثیر بزاره

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...