رفتن به مطلب

مشکل پست های مخفی

ارسال‌های توصیه شده

سلام بر همه عزیزان

قبل از هر چیز سال نو را به همه شما تبریک میگویم

من دیروز انجمن ویبالتینم را به IPB منتقل کردم، بعد از انتقال تعداد زیادی از پست ها را زده است منتظر موافقت؟

22farv1xeh7wfatnte4.png

تعدادشان خیلی زیاد است که نمیتونم دونه دونه بررسی کنم، آیا شیوه ای است که بصورت یکجا همشو لیست کنه تا مدیریت شوند؟

ویرایش شده توسط ناآشنا
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام من هم سال نو رو به شما دوباره تبریک می گم.

برای اینکه بتونید وضعیت کلی مطالب رو در انجمن هاتون تغییر بدید باید از گزینه Topic Multi-Moderation که در شاخه Forums مدیریت وجود داره اقدام کنید.

ابتدا انجمن هایی که تاپیک های مورد نظر شما درش قرار دارند رو انتخاب کنید و گزینه Alter approved state روی Approve قرار بدید. به همین راحتی.

موفق باشید

لینک ارسال

درود فراوان وحید خان

ممنون، چیزی که مد نظرم است اینه که راهی است که تک تک اونا را تو یه صفحه لیست کنه، تا هر کدوم را خواستم حذف و یا تایید کنم؟

روشی را که گفتید انجام دادم اما بازم نشد :P

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

یعنی بعد از این تنظیم کار خاصی انجام نشد؟

لینک ارسال

نه متاسفانه وحید خان

من از قسمت Topic Multi-Moderation توسط Add New Multi-Moderation یه روال باز کردم و کاری که گفتید انجام دادم اما فایده ای نداشت :P

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

خوب اگه این کار برای شما جواب نداد شما تنها راهی که مونده این هست ( البته این تنها راه نیست ولی آسون ترینش هست) تعداد نمایش تاپیک ها رو بزارید رو هر چند تا که صلاح می دونید که زیاد باشه . بعد وارد اون انجمنی بشید که پست های پذیرفته نشده داره. بعد اون تاپیک هایی که پذیرفته نشدن با رنگ قرمز کم رنگ هستن از طریق تیکی که زیر عبارت Mark this forum as read اونو تیک بزنید همه تیک می خوره ، بعد در قسمتی که مربوط به گزینه های مدیریت می شه که نوشته بستن تاپیک ها و ... عبارت قبول کردن همه رو بزنید و الی آخر.

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...