رفتن به مطلب

مشکل آپدیت فارسی ساز

MH11

ارسال‌های توصیه شده

سلام، من از نسخه 4.6.11 انجمن ساز و نسخه 3.4.1 فارسی ساز استفاده میکردم، نسخه 3.4.2 فارسی ساز رو امروز دانلود کردم ولی موقع آپدیت کردن ارور 500 میداد.

اینم متن خطا :

Request Timeout
This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout'.

الان نسخه زبان فارسی به 3.4.2 تغییر کرده ولی مطمئنم نیستم که به درستی آپدیت شده یا که نه.

قالب و یک برنامه دیگه رو امتحانی آپدیت کردم ولی این مشکل پیش نیومد.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

خطاهای سری ۵۰۰ به علت تنظیمات سرور شما هستند. سرور شما به گونه ای تنظیم شده که بعد از مدت زمان خاصی درخواست های ارسالی را قطع می کند که در این زمان شما با خطای Request Timeout مواجه میشید.

تنظیمات زیر رو انجام بدید اگر جواب نداد به پشتیبانی هاست تون تیکت بزنید و توضیح بدید که موقع آپلود بعد از مدت زمان خاصی timeout می گیرید و باید پارامتر های max_execution_time و max_input_time بیشتر از مقدار کنونی باشند.

لینک ارسال

۱۸ ساعت قبل، وحید نامنی گفته است:

با سلام

وقت بخیر

خطاهای سری ۵۰۰ به علت تنظیمات سرور شما هستند. سرور شما به گونه ای تنظیم شده که بعد از مدت زمان خاصی درخواست های ارسالی را قطع می کند که در این زمان شما با خطای Request Timeout مواجه میشید.

تنظیمات زیر رو انجام بدید اگر جواب نداد به پشتیبانی هاست تون تیکت بزنید و توضیح بدید که موقع آپلود بعد از مدت زمان خاصی timeout می گیرید و باید پارامتر های max_execution_time و max_input_time بیشتر از مقدار کنونی باشند.

اینکارو کردم ولی بازم مشکل برطرف نشد.

آخه خیلی عجیبه من وقتی قالب یا برنامه های سنگین تری نصب میکنم این اتفاق نمیوفته و سریع نصب میشن، ولی واسه یه فایل فارسی ساز 2 مگابایتی فقط اینجوری میشه.

این نسخه جدید فارسی ساز تست شده هست؟ یعنی فقط واسه من اینجوری میشه؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
5 ساعت قبل، MH11 گفته است:

این نسخه جدید فارسی ساز تست شده هست؟ یعنی فقط واسه من اینجوری میشه؟

بسته فارسی ساز مشکلی نداره. شما خطای 500 ای که در Error log سرورتون هست رو مشاهده کنید دقیقا میگه که مشکل از کدوم پارامتر سرور تون هست.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...