رفتن به مطلب

بالا نیومدن انجمن HTTP ERROR 500

ارسال‌های توصیه شده

با سلام، انجمن من تا دیشب (آخرین باری که چک کردم) هیچ مشکلی نداشت، اما الان یهو بالا نمیاد و HTTP ERROR 500 میده.

بقیه ساب دامین هایی که روی همین هاست و دامین راه اندازی کردم هیچ مشکلی ندارن، سی پنل هاست هم مشکلی نداره بالا میاد، فقط انجمن بالا نمیاد.

کسی میتونه راهنمایی کنه که مشکل کجاست و چجوری برطرفش کنم؟

image.thumb.png.d117caa886f2080cd9c7ff48eca29504.png

توی فایل error_log هم هیچ خطایی مرتبط با این موضوع ذکر نشده. همه خطا ها قدیمی هستن و اکثرشون مرتبط با فایل init.php هستن.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• MH11 عنوان را به بالا نیومدن انجمن HTTP ERROR 500 تغییر داد
  • بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

داخل کد های .htaccess رو نگاه کنید. سایت شما داحل یک حلقه بی پایان redirect افتاده. باید تیکه کدی که باعث این مشکل شده رو پیدا کنید که اغلب در .htaccess ها هست. چه پوشه انجمن چه پوشه های دیگه.

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۷/۲ در ۰۷:۳۶، وحید نامنی گفته است:

با سلام

وقت بخیر

داخل کد های .htaccess رو نگاه کنید. سایت شما داحل یک حلقه بی پایان redirect افتاده. باید تیکه کدی که باعث این مشکل شده رو پیدا کنید که اغلب در .htaccess ها هست. چه پوشه انجمن چه پوشه های دیگه.

هرکاری که فکرشو کنید کردم، فایل های htaccess رو کلا پاک هم کردم نشد. دیگه الان هاستو ریست کردم و بکاپ قبلی رو ریستور کردم ولی الان ابندفه ارور 503 میده!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

خطا 503 به این معنی هست که در حال حاضر سرور قادر به پاسخ به درخواست ها نیست. یک هاست از یک شرکت دیگه تهیه کنید (مثلا یک ماهه) و تست کنید. این مشکلاتی که شما دارید تماما سروری هست و به IPS و کلا سیستم های در حال اجراتون ارتباطی نداره.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...