رفتن به مطلب

مشکل در اعمال فونت فارسی

ارسال‌های توصیه شده

سلام و وقت بخیر خدمت جناب نامنی و سایر سروران عزیز؛

بنده 2 مشکل در مورد فونت های فارسی که در پکیج فونت ارائه فرمودین دارم:
1. فونت ها فقط تا زمانی که من داخل سایت sign in نکردم اعمال میشن. به محض ورود با اکانت شخصی دیگه اون فونت ها در مطالب نیستن.

2. فونت هایی که میشه باهاشون در ادیتور مطالب رو نوشت فقط 4-5 گزینه هستن. در حالی که در پکیج فونت، اگر اشتباه نکنم 50 فونت هست. من همه اونا رو در تنظیمات انتخاب کردم برای کاربر اما همون 4-5 مورد فقط میان.

ممنون میشم اگر راهنماییم بفرمایید که ایراد کار بنده کجاست و چطور میتونم این موضوع رو رتق و فتق کنم.

پیشاپیش از لطف و توجه و راهنمایی های شما عزیزان کمال امتنان رو دارم.

ارادتمند، 

دکتر امیر محمد شهسوارانی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

در ۱۴۰۰/۶/۱۳ در 02:43، Shahsavarani گفته است:

1. فونت ها فقط تا زمانی که من داخل سایت sign in نکردم اعمال میشن. به محض ورود با اکانت شخصی دیگه اون فونت ها در مطالب نیستن.

لطفا برای بررسی بیشتر، آدرس سایت تون رو قرار بدید.

در ۱۴۰۰/۶/۱۳ در 02:43، Shahsavarani گفته است:

2. فونت هایی که میشه باهاشون در ادیتور مطالب رو نوشت فقط 4-5 گزینه هستن. در حالی که در پکیج فونت، اگر اشتباه نکنم 50 فونت هست. من همه اونا رو در تنظیمات انتخاب کردم برای کاربر اما همون 4-5 مورد فقط میان.

بخش ویرایشگر کاملا بخشی جدا از کل سیستم سایت هست. ویرایشگر انجمن Ckeditor 4 هست. کافیه عبارت add font to ckeditor 4 جستجو کنید و آموزش های موجود رو مطالعه کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

عرض سلام مجدد
آدرس سایت بنده:

https://rozamind.com 

در ۱۴۰۰/۶/۱۳ در ۰۹:۰۰، وحید نامنی گفته است:

بخش ویرایشگر کاملا بخشی جدا از کل سیستم سایت هست. ویرایشگر انجمن Ckeditor 4 هست. کافیه عبارت add font to ckeditor 4 جستجو کنید و آموزش های موجود رو مطالعه کنید.

درود و شب بخیر
سپاسگزارم از راهنماییتون 💓

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...