رفتن به مطلب

مشکلات | سوال

ارسال‌های توصیه شده

سلام و خسته نباشید خدمت همه اعضای IPSFarsi
مشکلی که بنده دارم اینه که برنامه چت باکس رو نصب کردم و الان وقتی وارد چت میشم میگه :

Unfortunately we do not have rooms available.

چطور میشه روم ساخت؟

مشکل دیگه ای که دارم اینه که توی .htaccess هاست هم کد هایی وجود داره یه فاصله میزارم کد های MaxFileSize رو قرار میدم دیگه سایت باز نمیشه
photo_2021-07-26_05-35-29.jpg.b44c2e11aa7110c1734ca6d03c7dfd7d.jpg

image.thumb.png.d9596f911bd92da850c177bbd8d8f93d.png

یک سوال ام داشتم این که چجوری میشه گروه های مدیریتو تنظیم کرد که کی به کی بتونه اون گروهو بده
برای مثال گروه کاربری مدیرکل نتونه گروه کاربری موسس سایتو رو بده

چجوری میشه پایین قالبم رو تغییر بدم مثلا میخوام icon های SocialMedia بقل خط کپی رایت نباشه (تنظیماتی در قالب نداره که بشه غیرفعال کرد) و یا قدرت گرفته از IPS و یا IPSTheme نباشه....

و اینکه آیا افزونه ای وجود داره که بشه برای فروم Loading گذاشت؟

ممنون میشم پاسخ بدید@};-

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شما. 

اینکه شما چندین سوال رو که هیچکودوم بهم ربطی ندارن رو در قالب یک تاپیک مطرح کردید عجیب بود.

جواب سوال اول = متاسفانه مشخص نکردید که از کودوم افزونه استفاده میکنید ولی باید از بخش تنظیمات چت باکس روم یا اتاق پیشفرضی ایجاد و براش تنظیماتشو اعمال کنید تا چت باکس اتاق ایجاد کردتونو بتونه داخل سایت لود کنه.

جواب سوال دوم = اگه دانش فنی درباره دستورات htaccess ندارید داخل هاستتون این قسمت ( Select PHP version ) در تب Software رو پیدا کنید. و تب Options رو بزنید. اسکرول به پایین کنید. از اونجا میتونید هر سه مقادیر زیر رو تنظیم کنید.

Upload_max_filesize
Post_max_size
Memory_limit

01.thumb.jpg.0446a325c19a883e9021473677755ce1.jpg

05.jpg.d4492c9510f1523bdf776c41a702784a.jpg

03.jpg.5cf3ed190680310fd1a3685c95863df3.jpg

جواب سوال سوم = سوالتون اصلا واضح نیست. یعنی چی "کی به کی بتونه اون گروهو بده" یا "گروه کاربری مدیرکل نتونه گروه کاربری موسس سایتو رو بده" ؟

شما میتونید از این طریق سطح دسترسی مدیرانتون و محدودیت هاشون رو تنظیم کنید: کاربران > مدیران کل > ویرایش > ....

02.thumb.png.42c39ef601e51ed7b9ce5a1f8a2e9877.png

جواب سوال چهارم = ما باید بدونیم شما از چه قالبی استفاده میکنید بعد بتونیم اظهار نظر کنیم که چیکار کنید. برای ایجاد آیکون های social media در قسمت دلخواه قالبتون باید به کدنویسی html/css آشنا باشید یا به کسی بسپارید براتون طراحی کنه. در مورد قدرت گرفته از IPSFarsi و در مورد حق کپی رایت و اینجور مطالب باید از آقای @وحید نامنی سوال کنید.

جواب سوال پنجم = سوالاتون متاسفانه مفهومی نیستن. اگه منظورتون از loading همون Intro یا splash page هستش. بله بازهم نیاز به دانش کدنویسی html/css/Js هستش.

کدهای آماده هم هستش که تو سطح وب میتونید پیدا کنید.

مثال اول سایت codepen.io

مثال دوم سایت codepen.io

موفق باشید.

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۵/۴ در 11:20، sarvin_pakzad گفته است:

سلام خدمت شما. 

اینکه شما چندین سوال رو که هیچکودوم بهم ربطی ندارن رو در قالب یک تاپیک مطرح کردید عجیب بود.

جواب سوال اول = متاسفانه مشخص نکردید که از کودوم افزونه استفاده میکنید ولی باید از بخش تنظیمات چت باکس روم یا اتاق پیشفرضی ایجاد و براش تنظیماتشو اعمال کنید تا چت باکس اتاق ایجاد کردتونو بتونه داخل سایت لود کنه.

جواب سوال دوم = اگه دانش فنی درباره دستورات htaccess ندارید داخل هاستتون این قسمت ( Select PHP version ) در تب Software رو پیدا کنید. و تب Options رو بزنید. اسکرول به پایین کنید. از اونجا میتونید هر سه مقادیر زیر رو تنظیم کنید.

Upload_max_filesize
Post_max_size
Memory_limit

01.thumb.jpg.0446a325c19a883e9021473677755ce1.jpg

05.jpg.d4492c9510f1523bdf776c41a702784a.jpg

03.jpg.5cf3ed190680310fd1a3685c95863df3.jpg

جواب سوال سوم = سوالتون اصلا واضح نیست. یعنی چی "کی به کی بتونه اون گروهو بده" یا "گروه کاربری مدیرکل نتونه گروه کاربری موسس سایتو رو بده" ؟

شما میتونید از این طریق سطح دسترسی مدیرانتون و محدودیت هاشون رو تنظیم کنید: کاربران > مدیران کل > ویرایش > ....

جواب سوال چهارم = ما باید بدونیم شما از چه قالبی استفاده میکنید بعد بتونیم اظهار نظر کنیم که چیکار کنید. برای ایجاد آیکون های social media در قسمت دلخواه قالبتون باید به کدنویسی html/css آشنا باشید یا به کسی بسپارید براتون طراحی کنه. در مورد قدرت گرفته از IPSFarsi و در مورد حق کپی رایت و اینجور مطالب باید از آقای @وحید نامنی سوال کنید.

جواب سوال پنجم = سوالاتون متاسفانه مفهومی نیستن. اگه منظورتون از loading همون Intro یا splash page هستش. بله بازهم نیاز به دانش کدنویسی html/css/Js هستش.

کدهای آماده هم هستش که تو سطح وب میتونید پیدا کنید.

مثال اول سایت codepen.io

مثال دوم سایت codepen.io

موفق باشید.

چت باکس تنظیماتشو ندیدم بودم پیدا کردم ممنون

منظورم  از سوال چهارم این بود که من برای مثال چهار تا گروه کاربری برای مدیریت سایت دارم
1-موسس سایت
2-مدیرکل
3-ادمین
4-هلپر
بنده نمیخوام مثلا گروه کاربری هلپر بتونه گروه کاربری موسس سایت و یا مدیر کل را به کربران دیگه بده...

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۵/۴ در 11:20، sarvin_pakzad گفته است:

از این طریق سطح دسترسی مدیرانتون و محدودیت هاشون رو تنظیم کنید: کاربران > مدیران کل > ویرایش > ....

موفق باشید.

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۵/۴ در ۲۱:۲۷، sarvin_pakzad گفته است:

شرمنده الان چک کردم هاست بنده options در SelectPHPVersion نداره

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۵/۵ در ۰۵:۱۸، AmirSadra گفته است:

شرمنده الان چک کردم هاست بنده options در SelectPHPVersion نداره

سلام. در این صورت با میزبانی هاستینگ خودتون ارتباط برقرار کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...