رفتن به مطلب

همگام سازی بخش Ranks

ارسال‌های توصیه شده

سلام وقت بخیر

قسمت Ranks قابلیت جدید ips هست که نسبت به فعالیت افراد بهشون درجه میده.

منتها این قابلیت از نسخه 4.6 شروع شده و افرادی که از قبل فعالیت کرده بودن، الان درجه تازه وارد (0) رو دارن یعنی فعالیت های قبلی اونها لحاظ نشده.

مثل اینکه هنگام ارتقا پرسیده که میخواید کانفیگ شما بمونه یا اینکه کانفیگ دیفالت قرار بگیره، حالت پیش فرض روی دیفالت بود منم نمیدونستم دقیقا واسه چی هست این گزینه، پس گذاشتم روی همون حالت دیفالت بمونه.. ولی الان متوجه شدم که این واسه قسمت Ranks بوده..

من بکاپ نسخه های قبل رو ندارم که بخوام از اول ارتقا بدم و گزینه درست رو انتخاب کنم، راهی هست که بشه الان نسبت به فعالیت قبلی کاربر ها تنظیمش کرد؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

در ۱۴۰۰/۴/۲۷ در 12:56، MH11 گفته است:

من بکاپ نسخه های قبل رو ندارم که بخوام از اول ارتقا بدم و گزینه درست رو انتخاب کنم، راهی هست که بشه الان نسبت به فعالیت قبلی کاربر ها تنظیمش کرد؟

نیاز به بکاپ نیست. اول از همه آخرین نسخه زبان فارسی رو دریافت و نصب کنید.

سپس به بخش کاربران » دستاوردها » درجه ها برید. سپس «درون ریزی» رو انتخاب و گزینه جایگزینی رو انتخاب کنید و فایل زیر رو آپلود کنید.

از درجه های جدید لذت ببرید.

موفق باشید

Achievement_Ranks.xml

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۴/۲۷ در 14:38، وحید نامنی گفته است:

با سلام

وقت بخیر

نیاز به بکاپ نیست. اول از همه آخرین نسخه زبان فارسی رو دریافت و نصب کنید.

سپس به بخش کاربران » دستاوردها » درجه ها برید. سپس «درون ریزی» رو انتخاب و گزینه جایگزینی رو انتخاب کنید و فایل زیر رو آپلود کنید.

از درجه های جدید لذت ببرید.

موفق باشید

Achievement_Ranks.xml 70.52 kB · 0 دریافت

ببخشید ولی فکر کنم منظورمو متوجه نشدید، قسمت رنک ها واسم خوب کار میکرد و حتی فارسی و شخصی سازی هم کرده بودمش برای انجمنم، این کاری که گفتینو انجام دادم همش ریست شد مشکلمم حل نشد.

من میخوام کاربرانی که قبل از آپدیت نسخه 4.6 توی انجمن فعالیت کرده بودن هم فعالیتشون لحاظ بشه نه اینکه همه رنکشون Newbie باشه.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در ۱۴۰۰/۴/۲۷ در 20:04، MH11 گفته است:

ببخشید ولی فکر کنم منظورمو متوجه نشدید، قسمت رنک ها واسم خوب کار میکرد و حتی فارسی و شخصی سازی هم کرده بودمش برای انجمنم، این کاری که گفتینو انجام دادم همش ریست شد مشکلمم حل نشد.

ای داد! آخه اون بخشی که در ارتقا نام بردید مال این قسمت بود که راه حل دادم. در اصل اون بخش هیچ ربطی نداره به این مشکل شما. برای رفع مشکل تون دوباره وارد بخش  کاربران > دستاورد > تنظیمات بشید و از سمت چپ بالا گزینه بازسازی دستاوردهای اعضا رو انتخاب کنید. بگذارید کامل پردازش ها تکمیل بشن.

موفق باشید

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۴/۲۷ در ۲۱:۲۷، وحید نامنی گفته است:

ای داد! آخه اون بخشی که در ارتقا نام بردید مال این قسمت بود که راه حل دادم. در اصل اون بخش هیچ ربطی نداره به این مشکل شما. برای رفع مشکل تون دوباره وارد بخش  کاربران > دستاورد > تنظیمات بشید و از سمت چپ بالا گزینه بازسازی دستاوردهای اعضا رو انتخاب کنید. بگذارید کامل پردازش ها تکمیل بشن.

موفق باشید

بسیار عالی، مشکل برطرف شد، ممنون.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...