رفتن به مطلب

استفاده از پیشوندها

sadeq

ارسال‌های توصیه شده

سلام اقا چطور میشه از پیشوند ها استفاده کرد من فعال کردم ولی گزینه یا چیزی نمی بینم که بشه قرار داد ممنون میشم راهنمایی کنید. همچنین چطور میشه پیشوند های پیشفرض با رنگبندی های مختلف ساخت اینم بفرمایید ممنون میشم

2021-05-06_133739.thumb.jpg.f3ce08c7043478ed306e8e906a84b955.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یکی از بزرگترین مشکلایه خودمم همین پیشونداس ! ( 10 روزه به خاطرش پست نذاشتم )

شما اول باید یه برچسب مثلا ( فیلم ) ایجاد کنی !

بعدش پاییش میاد یه چی به اسم پیشوند بزن روش انتخاب کن !

و واسه رنگی کردنش هم از افزونه زیر استفاده کن !

که فک نکنم رو 4.5 جواب بده !

تو سایت مرجع ارورش رو فرستادم ببینم چه جوابی میدن ! حالا شما نصب کن شاید جواب داد !

لینک ارسال

۱ ساعت قبل، MyAriaMv گفته است:

یکی از بزرگترین مشکلایه خودمم همین پیشونداس ! ( 10 روزه به خاطرش پست نذاشتم )

شما اول باید یه برچسب مثلا ( فیلم ) ایجاد کنی !

بعدش پاییش میاد یه چی به اسم پیشوند بزن روش انتخاب کن !

و واسه رنگی کردنش هم از افزونه زیر استفاده کن !

که فک نکنم رو 4.5 جواب بده !

تو سایت مرجع ارورش رو فرستادم ببینم چه جوابی میدن ! حالا شما نصب کن شاید جواب داد !

کلید محافظت CSRF مطابقت ندارد.ممکن است نشان از این باشد که یک برنامه یا افزونه از تاریخ گذشته است.لطفا با پشتیبان فنی برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

مشکل داره
لینک ارسال

دقیقا !

منم همین مشکلو دارم !

تو سایت مرجع اصلی پست دادم هنوز تایید نکردم ببینم مشکل از کجاس !

25.thumb.png.0e8cabc2aa6a6e3b5e9aa97a13ce1dd9.png

اینجا پرسیدم اما آقایه @وحید نامنی یا بقیه دوستان راهنمایی نکردن و با اینکه خوندن پست بنده رو اما هنوز تاپیکی که زدم بازه و جوابی ندادن به ما !

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

از ورژن جدید برنامه استفاده کن مشکل حل میشه !

10 روزه داشتن مشکل بنده رو حل میکردن !

اما تو یکی دیگه از سایت هایه پشتیبانی مشکل پیشوند و ایمیل و... بنده رو ظرف 5 دقیقه حل کردن !!

advancedtagsprefixes-latest.tar

لینک ارسال

۸ ساعت قبل، MyAriaMv گفته است:

دقیقا !

منم همین مشکلو دارم !

تو سایت مرجع اصلی پست دادم هنوز تایید نکردم ببینم مشکل از کجاس !

اینجا پرسیدم اما آقایه @وحید نامنی یا بقیه دوستان راهنمایی نکردن و با اینکه خوندن پست بنده رو اما هنوز تاپیکی که زدم بازه و جوابی ندادن به ما !

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

از ورژن جدید برنامه استفاده کن مشکل حل میشه !

10 روزه داشتن مشکل بنده رو حل میکردن !

اما تو یکی دیگه از سایت هایه پشتیبانی مشکل پیشوند و ایمیل و... بنده رو ظرف 5 دقیقه حل کردن !!

advancedtagsprefixes-latest.tar 221.5 kB · 0 دریافت

ممنون

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من نسخه جدید رو قرار دادم.

15 ساعت قبل، MyAriaMv گفته است:

دست شون درد نکنه. ما در اینجا در حد توانمون انجام میدیم. الان به نظرتون با این حرف چه تغییری قراره صورت بپذیره؟! البته من نمی دونم چرا این توقع براتون ایجاد شده که حتما باید مشکل تون باید در سریع ترین زمان ممکنه در اسرع وقت حل بشه.

چون استفاده کردن یا استفاده نکردن شما از IPS یا خدمات سایت IPSFarsi هیچ سودی برای من نوعی نداره. اینجا یک انجمنی هست که به صورت خودجوش همه به هم کمک می کنند. اینکه هم من اگر جوابی میدم فقط در اوقات بیکاریم هست که ترجیح میدم اگر کمکی از دستم بر میاد به هموطن هام کنم. حالا اینکه شما این طوری می گید و برخورد می کنید حقیقتا اشتباه برداشت کردید.

موفق باشید

لینک ارسال

11 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است:

من نسخه جدید رو قرار دادم.

دست شون درد نکنه. ما در اینجا در حد توانمون انجام میدیم. الان به نظرتون با این حرف چه تغییری قراره صورت بپذیره؟! البته من نمی دونم چرا این توقع براتون ایجاد شده که حتما باید مشکل تون باید در سریع ترین زمان ممکنه در اسرع وقت حل بشه.

چون استفاده کردن یا استفاده نکردن شما از IPS یا خدمات سایت IPSFarsi هیچ سودی برای من نوعی نداره. اینجا یک انجمنی هست که به صورت خودجوش همه به هم کمک می کنند. اینکه هم من اگر جوابی میدم فقط در اوقات بیکاریم هست که ترجیح میدم اگر کمکی از دستم بر میاد به هموطن هام کنم. حالا اینکه شما این طوری می گید و برخورد می کنید حقیقتا اشتباه برداشت کردید.

موفق باشید

درسته !

اگه دقت هم کرده باشید خودمم تا جایی که دستم برمیومد و... به بقیه که مشکل داشتن کمک و راهنمایی میکردم ! چون واقعا واسم وقت میزاشتید و احترام قایل بودین منم به نوعی گفتم جبران کنم زحمات شما رو !

بنده هم از شما یا کس دیگه ای هیچ انتظاری ندارم !

دستتون هم دردنکنه که بی هیچ منت و منفعتی میاید مشکل بقیه رو حل میکنید و براشون وقت میذارید و...

فقط از اینکه اومدید و جواب بقیه رو داده بودید و تاپیک منو دیدید و چیزی نگفتید واقعا ناراحت شده بودم از این حرکت !

خلاصه اینکه بنده قصد جسارت یا توهین یا بابت حرفی که زدم نخاستم کسی رو ناراحت کنم یا هر چی !

فقط از رو ناراحتی که و برداشتی که پیش اومد این حرفو زدم !

بگذریم ! اشتباه از بنده بود مقصر شما نیستید !

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۲/۱۶ در ۱۹:۴۴، MyAriaMv گفته است:

سلام

این مشکل بیشتر به خاطر سازگار نبودن برنامه یا افزونه با نسخه فعلی IPS بوجود میاد که باید همیشه اخرین نسخه ها رو نصب کنیم

با تشکر یاحق

لینک ارسال

۲۲ ساعت قبل، ircfc گفته است:

سلام

این مشکل بیشتر به خاطر سازگار نبودن برنامه یا افزونه با نسخه فعلی IPS بوجود میاد که باید همیشه اخرین نسخه ها رو نصب کنیم

با تشکر یاحق

میدونم ، اگه دقت میکردی نسخه جدید فایل رو هم فرستادم خودم و گفتم اون ارور برا ..... بودش !

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...