رفتن به مطلب

صفحه درهم

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

یا درست فایل ها اپلود نشده و یا هاست شما مشکل داره برای این کار با ftp بسته نصبی IPS را در داخل هاست اپلود کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

البته برای آپلود میتونید از دستور PHP هم در این رابطه استفاده کنید که شما از قسمت فایل منیجر هاست تون روی FILE+ کلیک کرده و در صفحه جدید اسم IPS را برایش انتخاب و بر روی create new file بزنید و پس از ساخت فایل را انتخاب و گزینه Edit را بزنید و در صفحه ایجاد شده کد دستوری زیر را کپی و سپس save changes را کلیک کنید خب به آدرس انجمن تون برید و فایل php را فراخوانی کنید مثلا:

https://IPSFarsi.com/IPS.php

<?php
copy("https://IPSFarsi.com/files/file/3566-IPS-community-suite-449/?do=download", "ips4.4.9.zip");
?>

منتظر بمانید تا لود صفحه مرورگر به پایان برسد و پس از اتمام برید و فایل ips4.4.9.zip را استخراج کرده و نصب کنید.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

احتمالا از سمت هاست شما چیزی پاک میشود که این حالت پیش میاد خطاهایی که در پوشه log ایجاد میشود را ببینید

لینک ارسال

فکرکنم مشکل از فایل htaccess یا تنظیمات پرمیشن باشه که از ارور مرورگر پیداست که ارور 403 ممنوع رو داده و اونجور که فهمیدم شما وردپرس رو هم نصب کردید که به احتمال خیلی پایین مشکل ساز شده !!! یا شایدم وردپرس و انجمن ساز رو تو روت نصب کردید که اختلال به وجود اومده !

به هر صورت باید دسترسی های لازم به سی پنل هاستتون رو در پیغام خصوصی بفرستید تا چک شود !

لینک ارسال

در 14 ساعت قبل، صائب کوهپایه گفته است :

احتمالا از سمت هاست شما چیزی پاک میشود که این حالت پیش میاد خطاهایی که در پوشه log ایجاد میشود را ببینید

بنده به پشتیبانی هاستم تیکت فرستادم که گفتند همچین مشکلی وجود ندارد.

لینک ارسال

در 20 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

اونجور که فهمیدم شما وردپرس رو هم نصب کردید که به احتمال خیلی پایین مشکل ساز شده !!! یا شایدم وردپرس و انجمن ساز رو تو روت نصب کردید که اختلال به وجود اومده !

فکر نکنم مشکل از وردپرس باشه چون وردپرس تو دامین اصلی نصب شده.

یه همچین مشکلی رو من خودم قبلا هم داشتم که اشتباها برای دامین اصلی و ساب دامین از یه دیتابیس و کاربر استفاده کرده بودم که نمیذاشت سایت درست لود بشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...