رفتن به مطلب

مشکل در اضافه کردن فیلد

ارسال‌های توصیه شده

وقتی داخل بخش مربوطه می رم فیلد اضافه کنم نمیدنم چرا توی پروفایل افراد زیر آواتارشون توی انجمن نمایش نمیده ! در صورتی بخش های مربوطه رو هم پر کردم، حتی قبلا نمایش می داد وقتی که یک فیلد بود وقتی تعداد فیلد هام رفت بالا دیگه نمی دونم چی شد نمایش نداد !

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

در این مورد من خودم به مشکل بر خوردم پیگیری می کنم جواب رو خدمتتون می گم

لینک ارسال

یک مورد دیگه ای هم هست نمیدونم تو این نسخه نال شده مورد داره یا کلا اینطوری هست

وقتی یگ گروه جدا گونه برای پروفایل ایجاد می کنم و داخلش چنتا فیلد اضافه می کنم داخل پروفایل یا تاپیک تنها آخرین فیلد رو نشون میده داخل کد های قالب هم حتی چرخه رو به صورت اختصاصی به اون گروه تبدیل کردم ولی باز فایده ای نداشت و فقط تو یک موردی که اون فیلد های پیش فرض مثل محل سکونت یا جنسیت باشه داخل گروه جدید نشون میده با آخرین فیلدی که تو رتبه بندیش گذاشتم :P

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

نه ربطی به نسخه نال شده نداره کلا این طوری هست ، من خودم در این مورد به مشکل بر خوردم ، در حال مکاتبه هستم تا ببینم چرا این طوری هست.

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

یک مورد دیگه ای هم هست نمیدونم تو این نسخه نال شده مورد داره یا کلا اینطوری هست

وقتی یگ گروه جدا گونه برای پروفایل ایجاد می کنم و داخلش چنتا فیلد اضافه می کنم داخل پروفایل یا تاپیک تنها آخرین فیلد رو نشون میده داخل کد های قالب هم حتی چرخه رو به صورت اختصاصی به اون گروه تبدیل کردم ولی باز فایده ای نداشت و فقط تو یک موردی که اون فیلد های پیش فرض مثل محل سکونت یا جنسیت باشه داخل گروه جدید نشون میده با آخرین فیلدی که تو رتبه بندیش گذاشتم :P

دقیقا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من از نال استفاده نمی کنم، با این حال این مشکل رو دارم !!

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

دوسته گرامی این هیچ ربطی به نال شده یا نشده بودن نداره

دوستان من از ورژن 3.0.5 نالل نشده و لیسانس دار استفاده می کنم

من یک فیلد اضافه کردم و در زیر آواتور نشون داد

مشکلی نیست

شما مطمئن هستنید که بعد از این که فیلد رو اضافه کردید محتویاتش رو از کنترل پنل کاربری بخش پروفایل پر کردید یا نه؟

لینک ارسال

دوسته گرامی این هیچ ربطی به نال شده یا نشده بودن نداره

دوستان من از ورژن 3.0.5 نالل نشده و لیسانس دار استفاده می کنم

من یک فیلد اضافه کردم و در زیر آواتور نشون داد

مشکلی نیست

شما مطمئن هستنید که بعد از این که فیلد رو اضافه کردید محتویاتش رو از کنترل پنل کاربری بخش پروفایل پر کردید یا نه؟

مشکل از اینجا نیست که یک فیلد اضافه می کنید و اون رو پر می کنید مشکل از جایی شروع میشه که تعداد فیلد ها داخل یک گروه افزایش پیدا کنه وقتی این اتفاق میفته تنها آخرین فیلد اضافه شده به اون گروه رو به نمایش میگذاره

که حتی اگر داخل قالب چرخه رو به اون گروه هم اختصاص بدید باز هم همین اتفاق میفته و تنها در گرو های اصلی پیش فرض خود سیستم مشکلی وجود نداره

لینک ارسال

مشکل از اینجا نیست که یک فیلد اضافه می کنید و اون رو پر می کنید مشکل از جایی شروع میشه که تعداد فیلد ها داخل یک گروه افزایش پیدا کنه وقتی این اتفاق میفته تنها آخرین فیلد اضافه شده به اون گروه رو به نمایش میگذاره

که حتی اگر داخل قالب چرخه رو به اون گروه هم اختصاص بدید باز هم همین اتفاق میفته و تنها در گرو های اصلی پیش فرض خود سیستم مشکلی وجود نداره

خوب روی چند تا اینطوری میشه؟

یعنی باید یک گروه فیلد جدید ایجاد بشه بعدش از یه تعدادی بیشتر در اون فیلد باشه این مشکل پیش میاد؟

چند تا فیلد اضافه کنم تا این مشکل به وجود بیاد؟

لینک ارسال

شما ابتدا یگ گروه جدید بسازید

سپس داخلش 2 تا فیلد اضافه کنید و از داخل پروفایل اون دو تا فیلد رو هم پر کنید حالا وقتی به داخل پروفایل یا پست های کاربر برید می بینید تنها دومین فیلد اضافی که ساختید نمایش میده حالا اگر سومین فیلد رو هم اضافه کنید دومی رو دیگه نشون نمیده و فقط سومی رو نمایش میده :P

ویرایش شده توسط pedramj
لینک ارسال

شما ابتدا یگ گروه جدید بسازید

سپس داخلش 2 تا فیلد اضافه کنید و از داخل پروفایل اون دو تا فیلد رو هم پر کنید حالا وقتی به داخل پروفایل یا پست های کاربر برید می بینید تنها دومین فیلد اضافی که ساختید نمایش میده حالا اگر سومین فیلد رو هم اضافه کنید دومی رو دیگه نشون نمیده و فقط سومی رو نمایش میده :P

حق با شماست

من یک تیکت برای سایت invisionpower.com ارسال کردم ... و منتظر پاسخ هستم

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...