رفتن به مطلب

مشکل سایز تصاویر

ارسال‌های توصیه شده

سلام. خسته نباشید

من تو gtmetrix که سایت رو چک میکنم، مشکل Serve scaled images رو دارم که از سایز تمام تصاویر اواتار و شکلک ها و ... ایراد میگیره. یکیش به عنوان نمونه اینه که بقیه هم مشابه همین هستش.

از قالب دیفالت IPS هم استفاده میکنم. مشکل از چی می تونه باشه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام وقت بخیر

از چه نسخه ای استفاده میکنید ؟ اگر ۴.۴ به بالا هست lazy losd رو فعال کنید ببینید برای اون قسمت عمل میکنه یا نه اگر کار نکرد راه های دیگه ای هم هست

لینک ارسال

سلام

سایت gtmetrix  گاهی اوقات ایراداتی از تصاویر میگیره که شاید نیاز نباشد به ان توجه کرد ! تجربه من اینه
برای مثال تصویری رو ایراد میگرفت در حالی که ریسایز شده و کاملا بهینه شده بود ! و بعد از رفع ایراد دباره از همان تصاویر ایراد میگرفت!

دقیقا نمیدونم این سایت با چه روش و متد هایی تصاویر رو بهینه میدونه ! یعنی استاندارد های یک تصویر بهینه خاصی داره که ما خبر نداریم !

درجه c دارید سرعت عالی دارید !

Optimize images هم خودش ریسایز شده رو بهتون داده !

شما برای رفع این مشکل طبق دستور خودش 170x170 to 34x34  تبدیل انجام شه !

و یا با فتوشاپ خروجی مخصوص وب بگیرید و لازم نیست 34*34 کنید ! خود فتوشاپ بهینه میکنه ! تصویر رو جایگزین کنید مشکلتون رفع میشه

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

سلام وقت بخیر

از چه نسخه ای استفاده میکنید ؟ اگر ۴.۴ به بالا هست lazy losd رو فعال کنید ببینید برای اون قسمت عمل میکنه یا نه اگر کار نکرد راه های دیگه ای هم هست

سلام. خیلی ممنون. این قسمت رو فعال کردم و اعمال شد، ولی اون قسمت تغییر نکرد.

در 3 ساعت قبل، 3a31d گفته است :

سلام

سایت gtmetrix  گاهی اوقات ایراداتی از تصاویر میگیره که شاید نیاز نباشد به ان توجه کرد ! تجربه من اینه
برای مثال تصویری رو ایراد میگرفت در حالی که ریسایز شده و کاملا بهینه شده بود ! و بعد از رفع ایراد دباره از همان تصاویر ایراد میگرفت!

دقیقا نمیدونم این سایت با چه روش و متد هایی تصاویر رو بهینه میدونه ! یعنی استاندارد های یک تصویر بهینه خاصی داره که ما خبر نداریم !

درجه c دارید سرعت عالی دارید !

Optimize images هم خودش ریسایز شده رو بهتون داده !

شما برای رفع این مشکل طبق دستور خودش 170x170 to 34x34  تبدیل انجام شه !

و یا با فتوشاپ خروجی مخصوص وب بگیرید و لازم نیست 34*34 کنید ! خود فتوشاپ بهینه میکنه ! تصویر رو جایگزین کنید مشکلتون رفع میشه

تصاویر اواتار و ... مطابق تنظیمات قالب، ریسایز شده نمایش داده میشن. ولی در واقع همون عکس بزرگ اصلی لود میشه که حجم بیشتری داره و صفحه رو سنگین تر میکنه.

یعنی درواقع مثلا موقع آپلود اواتار باید عکس در دوسه سایز مختلف که تو قالب تعریف شده ذخیره بشه که تو هرجا اندازه موردنیازش استفاده بشه.

مثلا تو پروفایل یه سایز هست. تو داخل تاپیک ها یه سایز و تو صفحه اصلی که لیست تاپیکا و ... هست یه سایز دیگه. 

لینک ارسال

روی‌قالب Xo این بهینه سازی ها انجام شده ولی الان متوجه شدم بعضی بخش ها دچار مشکل شده ، مثلا روی اعلامیه ها کلیک کنید تا متوجه مشکل بشید

اجازه بدید رفع کنم مشکلات رو ، بعدش بهتون اطلاع میدم که بهترین روش چیه

این بخشی که نوشتید الان روی این قالب بهینه شده که میتونید اینجا نتایج رو ببینید البته هنوز کار داره

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...