رفتن به مطلب

مشکل بعد از نصب Apps

ارسال‌های توصیه شده

برای App های که بصورت زیر هست کار دیگری هم باید انجام داد تا نصب شوند

ابتدا فایل ها رو داخل فایل های فروم آپلود می کنیم بعد از Manage Applications & Modules نصب می کنیم و منتظر میمونیم تا تمام مراحل انجام شود

و بعد هم از تنظیمات سیستم فعال بودن رو چک می کنیم و داخل تب MyApps هم که یک قسمت برای اون App نصب شده میاد

حالا بعد از تمام این مراحل وقتی داخل انجمن به آدرس App که مثلا همین Apps Awards که میرم صفحه سفید هست

آخرین نسخه ها رو هم نصب کردم :P

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

گهگاهی این مد ها علاوه بر ایجاد قسمتی جدید که در بخش MyApp هست بخشی رو هم در System Setting ایجاد می کنن ولی برای مشکل شما :

یه بار دیگه روی سرور لوکال خودتون تست کنید اگر مشکل نداشت که هیچ.

شما یه بار برنامه رو پاک کنید دوباره بریزید ، قبل از اینکه این دفعه نصب کنید مد رو قبلش این تغییرات رو روی IPB بدید :

http://community.invisionpower.com/resources/official.html?record=305

حالا مد رو نصب کنید . بعد از نصب مد Hook مربوط به اون رو فعال کنید ( البته اگر درست یادم مونده باشه که هوک داره)

موفق باشید

لینک ارسال

:P متاسفانه مشکل هنوز هست و درست نشد

ابتدا از Manage Applications & Modules همون Awards رو remove کردم بعد تغییرات سایت پشتیبان که گفته بود رو انجام دادم و بعد دوباره Awards رو install کردم ولی هنوز داخل صفحه Awards که میرم صفحه سفید هست

در کل 3 تا Apps که از Manage Applications & Modules نصب میشه رو اجرا کردم که یکی از اونها یکی دکمه اشتراک گذاری داخل تاپیک هست درست بود ولی دو تای دیگه که یکیش awards و Reputation History هست مشکل داره و داخلشون صفحه سفید هست و هیچ چیزی لود نمیشه

الان باز چنتا از ورژن های قبلیشون رو چک میکنم شاید با اونها مشکلی نباشه :P

راستی این هم آدرس انجمن هست

لینک انجمن

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

شما یه کاری کنید Log Error رو بزارید که تو شاخه cache/ هست . چیزی شبیه مثلا sql_error_log_11_20_09.cgi هست.

این طوری می فهمیم مشکل از کدوم بخش هست

لینک ارسال

راستش درست متوجه نشدم

اگر منظورتون فایل کش داخل سرور جایی که انجمن رو آپلود کردم هست من چیزی به این صورت که گفتید پیدا نکردم

و یا اگر در قسمت مدیریت هست تو شاخه logs همین error logs هست ولی مربوط به Awards یا SQL نیست فقط دو تا ارور مربوط به صفحه اصلی هست و یا داخل خود Cache Management هم چیزی پیدا نکردم

فکر کنم کلا اشتباه فهمیدم :P

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

نه منظورم رو درست فهمیدید.

تقریبا یه 12 ساعت صبر کنید تا من این مورد رو به صورت آنلاین بررسی کنم و نتیجش رو بگم خدمتتون :P .

موفق باشید

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...