رفتن به مطلب

RSS

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و عرض خسته نباشید!

چرا بخش RSS انجمنم کار نمی کنه ؟! آیا برای فعال سازی آن نیاز به اعمال و فرآیندی می باشد؟

وقتی روی آیکون RSS میزنم (قسمت بالای سایت سمت چپ) صفحه خالی میاره !

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام

بله نیاز به تنظیم هست که شما بگید RSS از چه قسمت هایی تولید شه و کدوم قسمت ها نه.

برای تنظیم به قسمت Forums مدیریت برید. انتهای ستون سمت چپ RSS Export گزینه رو انتخاب کنید.بعد از اون روی فلش تقریبا سفید بزنید و Create New RSS Export Stream... انتخاب کنید و بگید به سیستم که از کدوم انجمن ها خروجی RSS تولید کنه.

موفق باشید

لینک ارسال

ممنونم آقا وحید.

چطوری میشه حالا کاری کرد که افرادی که پست هم اضافه می کنند، نمایش بده ؟!

و آیا میشه favicon ی که در قسمت rss نمایش می ده رو عوض کرد؟

ویرایش شده توسط alix
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
چطوری میشه حالا کاری کرد که افرادی که پست هم اضافه می کنند، نمایش بده ؟!

خواهش می کنم ،شرمنده متوجه منظورتون نشدم :P

در مورد آیکون RSS هم در قالبی که شما الان دارید استفاده می کنید این آیکون در قسمت زیر هست :

public/style_images/master/feed.png

موفق باشید

لینک ارسال

خواهش می کنم ،شرمنده متوجه منظورتون نشدم :P

وقتی افرادی که ایجاد تاپیک می کنند، RSS نمایش میده ! ولی اگر فردی یه پست توی یک تاپیک بزاره نمایش داده نمیشه !

در مورد آیکون RSS هم در قالبی که شما الان دارید استفاده می کنید این آیکون در قسمت زیر هست :

public/style_images/master/feed.png

وقتی من با بروزر یا موبایل RSS رو دریافت می کنم، توی آدرس بار favicon اصلی IPB رو نمایش میده !

وقتی هم با موبایل rss می گیرم کنار اسم سایت، بازهم همون icon اصلی IPB رو نمایش میده !

با تشکر.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
وقتی افرادی که ایجاد تاپیک می کنند، RSS نمایش میده ! ولی اگر فردی یه پست توی یک تاپیک بزاره نمایش داده نمیشه !

متاسفانه نمی شه همچین کاری کرد. چون ذات RSS شکیل ارتباطهای بسیار ساده هست . این کار عملی نیست ولی اگر زمانی (که فکر نمی کنم بشه ) یه مشکل بزرگی هست. شما الان یه تاپیکی دارید 250 صفحه می شه نمونه هاش زیاده حتما دیدید اگر بخواد توی RSS بیاد که فاتحه خواننده خوندس :P .

وقتی من با بروزر یا موبایل RSS رو دریافت می کنم، توی آدرس بار favicon اصلی IPB رو نمایش میده !

تو پست اول فا آیکون با rss قاطی شده بود من یکمی قاطی کردم.

فاو آیکون اصلی که الانم تو این سایت نشون داده می شه دقیقا در روت محل نصب IPB هست. شما کافیه یه تصویر با اندازه 16*16 طراحی کنید و بعدش با پسوند .ico جایگزین کنید.

موفق باشید :P

لینک ارسال

من اون آیکون رو عوض کردم ! ولی با چند تا بروزر و با چند تا نرم افزار های آیفون چک کردم بازم همون favicon اصلی آی پی بی رو نمایش میده !

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
ممکنه در کش مرورگر و یا کش آی اس پی تون ذخیره شده حداکثر بعد از یک روز تغییر میکنه

دقیقا همینه ، در کش مونده چونکه وقتی برای یه نفر نشون می ده برای یه نفر نه مشکل از کش هست.

موفق باشید

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...