رفتن به مطلب

مشکل در دانلود فیلم از انجمن

ارسال‌های توصیه شده

سلام. من یک سری فیلم در انجمنم قرار دادم اما برای دانلودش مشکل وجود داره. اگر ممکنه لطفا راهنمایی بفرمایید. مشکل اینه که وقتی میزنید برای دانلود در بعضی موارد هنگ میکنه و دانلود نمیکنه. یا اینکه خیلی کند دانلود میکنه . کاربران انجمن م اعتراض کردند. این مشکل سروری هست یا از IPS

لینک نمونه:

http://forums.lmskaran.com/topic/110-گام-پنجم-بارگذاری-دوره-در-سامانه-آموزش-مجازی-دانه/?tab=comments&_fromLogout=1

برای دانلود نیاز هست که با اکانت زیر وارد بشید

user:test

pass:test

همچنین تعداد کانکشن هایی که برای دانلود از طریق idm برقرار میشه بیشتر وقتها اجازه یکی بیشتر رو نمیده اما سایت های دیگه ای که روی این سرور دارم اجازه ایجاد کانکشن بیشتر برای افزایش سرعت دانلود رو میده.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

در 1 ساعت قبل، IPLike گفته است :

همچنین تعداد کانکشن هایی که برای دانلود از طریق idm برقرار میشه بیشتر وقتها اجازه یکی بیشتر رو نمیده اما سایت های دیگه ای که روی این سرور دارم اجازه ایجاد کانکشن بیشتر برای افزایش سرعت دانلود رو میده. 

این مشکل از طرف IPS هست و خیلی بهشون گفتیم که امکان Resume اضافه کنند که مخالف هستند.

در 1 ساعت قبل، IPLike گفته است :

سلام. من یک سری فیلم در انجمنم قرار دادم اما برای دانلودش مشکل وجود داره. اگر ممکنه لطفا راهنمایی بفرمایید. مشکل اینه که وقتی میزنید برای دانلود در بعضی موارد هنگ میکنه و دانلود نمیکنه. یا اینکه خیلی کند دانلود میکنه . کاربران انجمن م اعتراض کردند. این مشکل سروری هست یا از IPS

به نظر میاد حجم فایل ها تاثیر داره . حجم فایل هاتون چقدره؟

لینک ارسال

سلام

شما چرا از مدهای ویدیو باکس یا ویدیودونی استفاده نمی کنید؟

این دو مورد خصوصا دومی بیشتر به دردتون میخوره

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

در در 22 بهمن 1397 در 21:59، وحید نامنی گفته است :

به نظر میاد حجم فایل ها تاثیر داره . حجم فایل هاتون چقدره؟

حجم فیلم هام یکم زیاد ممکنه باشه ...از 20 مگابایت هست تا 100 مگابایت

لینک ارسال

شما چرا از آپارات استفاده نمیکنید؟ اگر اشتباه نکنم سروراشونم داخل ایرانه برای کساییکه از ایران مشاهده میکنن سرعت بالایی داره.

از خیلی جهات میتونه کمک هم باشه برای انجمنتون

یه کد هم برای نمایش تو انجمنتونم میده

اینجوری بار لود شدن فیلماتونم از سرورتون کم میشه

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 14 ساعت قبل، IPLike گفته است :

حجم فیلم هام یکم زیاد ممکنه باشه ...از 20 مگابایت هست تا 100 مگابایت

برای این جور موارد نیاز به سرور اختصاصی دارید.

لینک ارسال

در 10 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

برای این جور موارد نیاز به سرور اختصاصی دارید.

سرورم اختصاصی هست. یه ماشین دارم که فقط جوملا و IPS  روش بالاست.اگر تنظیمات خاصی لازمه بگید اعمال کنم تو سرور. مشکلی با دانلود با حجم بالا از جوملا ندارم ولی IPS چرا...داغونمون کرده

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، IPLike گفته است :

سرورم اختصاصی هست. یه ماشین دارم که فقط جوملا و IPS  روش بالاست.اگر تنظیمات خاصی لازمه بگید اعمال کنم تو سرور. مشکلی با دانلود با حجم بالا از جوملا ندارم ولی IPS چرا...داغونمون کرده

سلام

دوست عزیز بهترین کار استفاده از بخش دریافت برای دانلود فیلم و برای نمایش فیلم هم از برنامه ی videobox استفاده کنید . البته اگر فیلم هایی که میذارید مشکل سانسورینگ نداشته باشه میتونید از آپارات استفاده کنید .

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 13 ساعت قبل، IPLike گفته است :

سرورم اختصاصی هست

https://www.how2shout.com/tools/free-best-open-source-video-streaming-servers-software.html

لینک ارسال

در در 28 بهمن 1397 در 00:19، Abbas Ma گفته است :

البته اگر فیلم هایی که میذارید مشکل سانسورینگ نداشته باشه میتونید از آپارات استفاده کنید .

راه حلش استفاده از bbcode هست؟ خیلی وقته کار نکردم ببخشید یادم رفته

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...