رفتن به مطلب

چگونگی غیر فعال کردن پلاگین ها

ارسال‌های توصیه شده

سلام .

هرچی جستجو کردم پیدا نکردم که به چه صورت وقتی انجمن بالا نمیاد بشه افزونه ها یا برنامه رو غیر فعال کرد 

ممنون میشم راهنمایی کنید .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

به پنل هاست > phpmyadmin > دیتابیس IPS > تیبل core_plugins برید

از لیست پلاگین مورد نظر رو پیدا کنید و Edit رو بزنید سپس مقدار plugin_enabled رو از 31 به 30 تغییر بدید تا غیر فعال شود.

لینک ارسال

در 47 دقیقه قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

سلام

به پنل هاست > phpmyadmin > دیتابیس IPS > تیبل core_plugins برید

از لیست پلاگین مورد نظر رو پیدا کنید و Edit رو بزنید سپس مقدار plugin_enabled رو از 31 به 30 تغییر بدید تا غیر فعال شود.

مقدارش 1 بود که کردم 0 ولی باز انجمن باز نشد. و از همونجا delete رو زدم ولی باز انجمن باز نمیشه .

لینک ارسال

با کدوم پلاگین مشکل دارید ؟

اصولا نباید حذف می کردید در صورت امکان دسترسی هاست رو ارسال کنید تا مشکلتون رو بررسی کنم

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام 

شما می توانید با تغییر نام پوشه پلاگین یا برنامه نصب شده که داخل پوشه های plugins و applications است ، آنها را به حالت غیرفعال ببرید.(یعنی از دسترس خارج کنید)

لینک ارسال

تشکر از @علی یوسفلاوی و @علی مددی عزیز مشکل رفع شد با تغییر نام پوشه .

الان پوشه پلاگینی که انجمن رو خراب کرد رو پاک کنم از پوشه plugins به صورت کلی پاک میشه دیگه پلاگین ؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 6 دقیقه قبل، soli گفته است :

الان پوشه پلاگینی که انجمن رو خراب کرد رو پاک کنم از پوشه plugins به صورت کلی پاک میشه دیگه پلاگین ؟

نام پوشه را به حالت قبل برگردانید از داشبورد قسمت پلاگین ها حذف کنید. اگر به این شکل امکانش نبود به همان صورت تغییر نام باشه مشکلی ایجاد نمی کند.

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، علی مددی گفته است :

نام پوشه را به حالت قبل برگردانید از داشبورد قسمت پلاگین ها حذف کنید. اگر به این شکل امکانش نبود به همان صورت تغییر نام باشه مشکلی ایجاد نمی کند.

داخل افزونه های نبودش . انگار از phpmyadmin پاک کردم پاک شده ! پوشه رو حذف کنم پس کفایت میکنه ؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...