رفتن به مطلب

* چطور میتوان پیام خصوصی ها رو مدیریت کرد ؟! ( ایجاد محدودیت و قوانین بر پیام خصوصی گروه های کاربری )

tnmmnt

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

لطفا این مورد را کمکم بدید چون بسیار اهمیت داره

الان دیدم که متاسفانه در سیستم ، همه کاربرانی که گفت و گو را شروع کردند میتوانند دگر کاربران را از گفت و گو حذف کنند

این یک مشکل اساسی ایجاد میکنه :

مثلا کاربری می اید فحش میدهد و قبل از گزارش مخاطب هم خودش گفت و گو را ترک میکند هم کاربر مخاطب را از گفت و گو خارج میکند !!!

و دست مدیر برای بررسی بسته میماند !

میخواهم این امکان " حذف مخاطب از گفت و گو " فقط برای ادمین در دسترس باشد

( قبلا توان حذف و ویرایش پیام ها را سلب کردم )

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

در حال حاضر چنین امکانی نیست فقط تنها کاری که میشه کرد این هست که دسترسی به پیام خصوصی را محدود کرد به ارسال

Require Content Items to Send PMs

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، صائب کوهپایه گفته است :

در حال حاضر چنین امکانی نیست فقط تنها کاری که میشه کرد این هست که دسترسی به پیام خصوصی را محدود کرد به ارسال

Require Content Items to Send PMs

با درود و تشکر ...

یعنی حتی امکانی نیست که از هر پیام یک کپی مثلا به یوزری خاص فرستاده بشه که در صورت شکایت در مورد پیام خصوصی حذف شده بتونیم از ارشیو ( ولو اینچنین سست و ساده ) در بیاوریم ؟

+

یا حتی این امکان رو به طور کلی پاک کنم ؟! ( یعنی حتی ادمین هم نتونه کسی رو از مکالمه حذف کنه فقط بتونه خودش ترک گفتگو کنه ) بالاخره این امکان ذاتی که نیست ! یک کدی است ( اگر خیلی پیچیده است و برای من که مبتدی هستم راحت نمیتوانید توضیح دهید بگویید که دسترسی را خصوصی برایتان بفرستم )

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

در 14 ساعت قبل، tnmmnt گفته است :

یعنی حتی امکانی نیست که از هر پیام یک کپی مثلا به یوزری خاص فرستاده بشه که در صورت شکایت در مورد پیام خصوصی حذف شده بتونیم از ارشیو ( ولو اینچنین سست و ساده ) در بیاوریم ؟

برای این کار این مد هست که رایگان نیست :

https://invisioncommunity.com/files/file/8857-personal-message-guardprotection/

لینک ارسال

در 7 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

وقت بخیر

برای این کار این مد هست که رایگان نیست :

https://invisioncommunity.com/files/file/8857-personal-message-guardprotection/

با درود و تشکر ؛

حقیقتا بنده نمیدانم چگونه باید این مبلغ را پرداخت کنم و اینکه شاید اصلا باتوجه به قیمت دلار انقدرا هم به صرفه نباشد !

اگر خود تیم شما این افزونه را با " تومان " محیا کردند حتما خریداری میکنم

اما در باره راه حل دوم چه نظری دارید ؟!

کلا این قابلیت را حذف کنم ؟! ( بالاخره از بدو کدنویسی برنامه باش نبوده که ، ایجاب شده فقط نمیدانم کجاست که برم حذفش کنم - البته یکجا ذخیرش میکنم که در صورت محیا شدن مد مذکور دوباره راه اندازی شود )

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

در کدهای قالب به مسیر زیر مراجعه کنید

core > front > messaging > participant

عبارت "messenger_map_remove" داخل فایل participant جستجو کنید و به عبارت پایین برسید 

<li class='ipsMenu_item' data-ipsMenuValue='block'><a href='{$conversation->url('blockParticipant')->csrf()->setQueryString( 'member', $map['map_user_id'] )}'>{lang="messenger_map_remove"}</a></li>

با غیرفعال کردن آن یعنی به این صورت <!--  کد بالا -->  دیگه کاربر ایجاد کننده پیام نمی تواند کاربرهای دعوت شده را حذف کند.

موفق باشید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...