رفتن به مطلب

عدم نمایش فروم و عدم امکان ورود به پنل

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من آخرین بار IPS-Community-Suite-4.1.17.1-IPMafia-Nulled-فارسی.zip رو نسب کرده بودم که مدتی کار میکرد که نسخه جدید اومد و من ارتقا "ندادم" . 

بعد مدتی ارور "یه چیزی به مشکل خورد لطفا دوباره تلاش نمایید" و "تنظیمات یا سرور با خطا مواجه گردید" و خود فروم باز نشد و به پنل مدیریت هم وارد نتونستم بشم.

اینجا جستجو کردم که نوشته بود جداول رو ریپر کن که جداول رو ریپیر کردم و مشکل حل نشد. 

همین فایلی که داشتم رو اکسترکت کردم که الان ارور زیر رو هم در صفحه اصلی فروم هم هنگام ورود دارم :

در حال حاضر سایت با خطای فنی روبرو شده است و متاسفانه هم اکنون امکان نمایش سایت نمی باشد. 

[] operator not supported for strings

قصد دارم که دوباره از طریق هاست فولدر مذکور رو ریستور کنم و به شکل قبل برگردانم که ارور 

ضمنا فایلی که نیازهای لازم را برای نصب IPB بررسی میکنه رو دارم و سبز هست و مشکلی نیست.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

لطفا آخرین نسخه IPS رو دریافت کنید و با فایل های کنونی تون جایگزین کنید و عملیات ارتقا رو انجام بدید.

لینک ارسال

در 23 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

لطفا آخرین نسخه IPS رو دریافت کنید و با فایل های کنونی تون جایگزین کنید و عملیات ارتقا رو انجام بدید.

این ارور رو دارم.

Duplicate entry 'diagnostics_reporting' for key 'conf_key' 
/home/talarnet/public_html/forum/applications/core/setup/upg_101079/upgrade.php::67
INSERT INTO `core_sys_conf_settings` ( `conf_key`, `conf_value`, `conf_default`, `conf_app` ) VALUES ( ?, ?, ?, ? )

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

نسخه php تون رو 7.1 قرار بدید. چه نسخه از از MySQL دارید؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...