رفتن به مطلب

مشکل ورود کاربران به صورت ناشناس و 0 بودن کاربران انلاین در 24 ساعت گذشته

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 5 ساعت قبل، Farzadtehran1390 گفته است :

دوست عزیز بنده به عنوان یوزر تازه وارد در این انجمن عضو شدم و قالب فعالی رو پسندیدم و کاربر رسمی شما ادعا کرد که این قالب رو داره و به بنده فروختند . بنده پشت دستم رو به عنوان کاربر تازه وارد بو نکرده بودم ببینم قالب طراحی شما هست یا خیر .

سلام

یعنی شما همیشه خریدهایی خودتون در این زمینه را به همین راحتی انجام میدین !؟ دریافت قالب و واریز بصورت کارت به کارت ، یعنی صحت سالم بودن قالب و درست بودن حرف های طرف مقابل شک نمی کنید...پشتیبانی مدنظرتون نیست! واقعا خوش بحال اون آدم های سواستفادگر.

نمیگم بنده مقصر نیستم ولی مقصر بیشتر شما هستید که بنده رو واسه خریداری قالب راهنمایی نکردید ! حالا هم خریداری کردم و کاری هم نمیشه کرد متاسفانه و از مبلغی هم که پرداختم راضی نیستم !

دیگه ی چرخ زدن داخل انجمن و مشاهده قسمت های مختلف که این حرف هارو نداره...

و اینکه وقتی اینجوری پشتیبانی داشته باشی IPS و یک سوال بنده 1 ماه طول بکشه جوابش واقعاً ادم دلسرد میشه . بنده خودم 7 سال ویبولتین داشتم ولی این پشتیبانی رو میبینم واقعاً پشیمون میشم از اینکه به IPS اومدم .

یا راه حل بفرمایید مشکلات بنده حل بشه یا اینکه واقعاً مجبورم قید IPS رو بزنم و به همون ویبولتین مهاجرت کنم !

این موضوعی که شما ایجاد کردید از همان ساعت اول عدم پشتیبانی گرفت بخاطر قالبی که خریداری کردین و مایل به خرید قالب اصلی و یا حذف قالب فعلی نبودین

خدارو شکر حداقل ۷ سالی است در دنیایی اینترنت هستید که خیلی ساده سرتون کلاه میذارن.

آقای یوسفلاوی راه حل شمارو عرض کردن اگر مایل به همکاری نبودین پیشنهاد می کنم به همان ویبولتن مهاجرت کنید.

موفق باشید..? 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 22
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
در در 5 شهریور 1397 در 08:20، علی مددی گفته است :

سلام

یعنی شما همیشه خریدهایی خودتون در این زمینه را به همین راحتی انجام میدین !؟ دریافت قالب و واریز بصورت کارت به کارت ، یعنی صحت سالم بودن قالب و درست بودن حرف های طرف مقابل شک نمی کنید...پشتیبانی مدنظرتون نیست! واقعا خوش بحال اون آدم های سواستفادگر.

دیگه ی چرخ زدن داخل انجمن و مشاهده قسمت های مختلف که این حرف هارو نداره...

این موضوعی که شما ایجاد کردید از همان ساعت اول عدم پشتیبانی گرفت بخاطر قالبی که خریداری کردین و مایل به خرید قالب اصلی و یا حذف قالب فعلی نبودین

خدارو شکر حداقل ۷ سالی است در دنیایی اینترنت هستید که خیلی ساده سرتون کلاه میذارن.

آقای یوسفلاوی راه حل شمارو عرض کردن اگر مایل به همکاری نبودین پیشنهاد می کنم به همان ویبولتن مهاجرت کنید.

موفق باشید..? 

شما به عنوان مدیر موظف هستید چت باکس رو چک کنید یا حداقل به بنده گوشزد میکردید که برای مثال تاپیک بزنید یا برای دریافت قالب فلان کار رو کنید ولی هیچ عکس العملی بعد از 2 روز مشاهده نشد تا این اتفاق پیش اومد ! و اینکه بنده به کاربر رسمی اعتماد کردم نه کاربر معمولی انجمن شما :) بهتره به هر کسی کاربر رسمی ندید ! و به جای اینکه فکر راه حل یا کمک حال بنده باشید به عنوان کاربری که تازه به IPS مهاجرت کردم اینجوری پاسخ میدید !

در همین فکرم مهاجرت کنم به ویبولتین .

واقعاً پشتیبانی و مدیران فوق العاده ای داره IPS

یا حق

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 32 دقیقه قبل، Farzadtehran1390 گفته است :

شما به عنوان مدیر موظف هستید چت باکس رو چک کنید یا حداقل به بنده گوشزد میکردید که برای مثال تاپیک بزنید یا برای دریافت قالب فلان کار رو کنید ولی هیچ عکس العملی بعد از 2 روز مشاهده نشد تا این اتفاق پیش اومد !

وظیفه ما چک کردن ساعت به ساعت بخش چت نیست چون بالای بخش چت ذکر شده است که "طرح هرگونه سوال و مشکل با IPS به جای انجمن و قراردادن لینک تاپیک در چت = BAN" پس جای مطرح کردن سوال شما نبود.

در 36 دقیقه قبل، Farzadtehran1390 گفته است :

و اینکه بنده به کاربر رسمی اعتماد کردم نه کاربر معمولی انجمن شما :) بهتره به هر کسی کاربر رسمی ندید !

کاربر رسمی یعنی انجمن ساز ips را نصب کرده و دارای محتوا می باشد و همچنین کپی رایت سیستم را رعایت کرده است و دارای پشتیبانی رایگان می باشد پس به منزله فروشنده قالب و برنامه های انجمن ساز نیست !

در 37 دقیقه قبل، Farzadtehran1390 گفته است :

و به جای اینکه فکر راه حل یا کمک حال بنده باشید به عنوان کاربری که تازه به IPS مهاجرت کردم اینجوری پاسخ میدید !

آقای یوسفلاوی عرض کردن که دسترسی ارسال کنید تا چک کنند.

شما ادعای چند سال استفاده از ویبولتن دارید یعنی از انجمن پشتیبانی این سیستم 100% استفاده کردید پس بعنوان یک کاربر با تجربه از شما بعید است که به همین راحتی با اطمینان صدرصد از یک ناشناس قالب را خریداری کنید. 

یک راه حل برای پشتیبانی رایگان شما :: قالبی را که خریداری کردید حذف کنید و یا نسخه اصلی آن را خریداری کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...