رفتن به مطلب

مشکل ورود کاربران به صورت ناشناس و 0 بودن کاربران انلاین در 24 ساعت گذشته

ارسال‌های توصیه شده

در 22 ساعت قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

یک گروه و یوزر با دسترسی انجمن در حالت آفلاین بسازید و مشخصاتش رو پیام خصوصی کنید

باید بررسی بشه تا مشکل و نحوه رفعش رو پیدا کرد

انجمن رو باز کردم 

hlds.ir

کسی نیست ؟!؟!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 22
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
  • بنیان گذار IPSFarsi

از کجا مشاهده می کنید که نوشته کاربران ناشناس؟

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

از کجا مشاهده می کنید که نوشته کاربران ناشناس؟

هم صفحه کاربران آنلاین هم صفحه اصلی انجمن قسمت کاربران آنلاین که زده به صورت مخفی

لینک ارسال

سلام دوست عزیز

شما قالب این سایت رو به طور غیرقانونی دارید استفاده می کنید تذکر دادیم جدی نگرفتید و انتظار پشتیبانی دارید!!!

واقعا نمی دونم 50 هزارتومان + پشتیبانی دائمی و تغییرات برای کاربران گذاشتیم باز دنبال راه های فرعی می گردید تا به چیزی که می خواید برسید نمی خوام قضاوت کنم درمورد شما ولی حق بدید به ما

اول قالب رایگان می ذاشتیم کپی رایت حذف می کردند و به نام خودشون میزدن !

قالب پولی با پشتیبانی رایگان و آپدیت رایگان گذاشتیم اینطوری

جالب تر اینکه یکی از کاربران قالب رو نصب دارد بدون کپی رایت و  بدون اینکه خریداری کنند و میگن طبق اسنادی که داریم این قالب رو شما طراحی و کدنویسی نکردید و شخص دیگری انجام دادند ! و چندتا بهانه دیگر که دیگه همه می دونیم چیا می تونه باشه.

نمی دونم باید چطوری سرویس دهی کنیم که این مشکلات پیش نیاد شاید بهتر باشه قالب های بعدی انتشار داده نشن تا مجبور به استفاده از قالب های خارجی بدون آپدیت و پشتیبانی و فارسی سازی بشید چون کشوره ما طوریه کسی از کسی حمایت نمیکنه و همه رو بدهکار خودشون میبینن و واقعا دلسرد کنند هست وقتی این جو دیده میشه

ما به مشتری احترام گذاشتیم و قفل نذاشتیم روی قالب تا بتونید روی لوکال هم اگر خواستید استفاده کنید یا اگر آدرس سایت عوض شد نیاز به تغییر دامنه برای فعال سازی قالب نداشته باشید

همینطور به مدت دائم بروزرسانی های رایگان منتشر میشه ولی حمایت متقابل از کاربران که خرید قالب و احترام گذاشتن به قوانین خرید از سایت هست رو نمی بینیم

حرفای بنده رو پای این نذارید که طرف منتظر 50 هزارتومان هست چون طبق هزینه ای که دریافت میکنیم محصول همراه با پشتیبانی ارائه می دیم و چون تو این حرفه هستیم واقعا دلسرد می شیم وقتی این موارد رو میبینیم دلایلش هم بالا توضیح دادم

شخص مورد نظر من فقط شما نیستید متاسفانه افراد زیادی هستند که به روش ها و دلایل مختلف این کار رو انجام میدن و عادت شده برای ایرانیا

خریدن پوسته از شخص دیگر که ادعای طراحی و کدنویسی قالب هم میکنه یا کسی که قالب رو خریداری کرده و به شخص دیگری میفروشه خیلی به آدم فشار میاره

اگر فکر می کنید این آخرین مشکل شماست و دیگه به پشتیبانی نیازمند نمی شید یک یوزر با دسترسی ادمین بفرستید تا مشکلتون حل کنم.

لینک ارسال

در در 3 شهریور 1397 در 04:22، علی یوسفلاوی گفته است :

سلام دوست عزیز

شما قالب این سایت رو به طور غیرقانونی دارید استفاده می کنید تذکر دادیم جدی نگرفتید و انتظار پشتیبانی دارید!!!

واقعا نمی دونم 50 هزارتومان + پشتیبانی دائمی و تغییرات برای کاربران گذاشتیم باز دنبال راه های فرعی می گردید تا به چیزی که می خواید برسید نمی خوام قضاوت کنم درمورد شما ولی حق بدید به ما

اول قالب رایگان می ذاشتیم کپی رایت حذف می کردند و به نام خودشون میزدن !

قالب پولی با پشتیبانی رایگان و آپدیت رایگان گذاشتیم اینطوری

جالب تر اینکه یکی از کاربران قالب رو نصب دارد بدون کپی رایت و  بدون اینکه خریداری کنند و میگن طبق اسنادی که داریم این قالب رو شما طراحی و کدنویسی نکردید و شخص دیگری انجام دادند ! و چندتا بهانه دیگر که دیگه همه می دونیم چیا می تونه باشه.

نمی دونم باید چطوری سرویس دهی کنیم که این مشکلات پیش نیاد شاید بهتر باشه قالب های بعدی انتشار داده نشن تا مجبور به استفاده از قالب های خارجی بدون آپدیت و پشتیبانی و فارسی سازی بشید چون کشوره ما طوریه کسی از کسی حمایت نمیکنه و همه رو بدهکار خودشون میبینن و واقعا دلسرد کنند هست وقتی این جو دیده میشه

ما به مشتری احترام گذاشتیم و قفل نذاشتیم روی قالب تا بتونید روی لوکال هم اگر خواستید استفاده کنید یا اگر آدرس سایت عوض شد نیاز به تغییر دامنه برای فعال سازی قالب نداشته باشید

همینطور به مدت دائم بروزرسانی های رایگان منتشر میشه ولی حمایت متقابل از کاربران که خرید قالب و احترام گذاشتن به قوانین خرید از سایت هست رو نمی بینیم

حرفای بنده رو پای این نذارید که طرف منتظر 50 هزارتومان هست چون طبق هزینه ای که دریافت میکنیم محصول همراه با پشتیبانی ارائه می دیم و چون تو این حرفه هستیم واقعا دلسرد می شیم وقتی این موارد رو میبینیم دلایلش هم بالا توضیح دادم

شخص مورد نظر من فقط شما نیستید متاسفانه افراد زیادی هستند که به روش ها و دلایل مختلف این کار رو انجام میدن و عادت شده برای ایرانیا

خریدن پوسته از شخص دیگر که ادعای طراحی و کدنویسی قالب هم میکنه یا کسی که قالب رو خریداری کرده و به شخص دیگری میفروشه خیلی به آدم فشار میاره

اگر فکر می کنید این آخرین مشکل شماست و دیگه به پشتیبانی نیازمند نمی شید یک یوزر با دسترسی ادمین بفرستید تا مشکلتون حل کنم.

دوست عزیز بنده به عنوان یوزر تازه وارد در این انجمن عضو شدم و قالب فعالی رو پسندیدم و کاربر رسمی شما ادعا کرد که این قالب رو داره و به بنده فروختند . بنده پشت دستم رو به عنوان کاربر تازه وارد بو نکرده بودم ببینم قالب طراحی شما هست یا خیر .

بنده در چت باکس که محل عمومی برای تمام یوزران حتی مدیران هستش سوال کردم و این کاربر جواب دادند به جای اینکه مدیر پاسخگو باشند .

نمیگم بنده مقصر نیستم ولی مقصر بیشتر شما هستید که بنده رو واسه خریداری قالب راهنمایی نکردید ! حالا هم خریداری کردم و کاری هم نمیشه کرد متاسفانه و از مبلغی هم که پرداختم راضی نیستم !

و اینکه وقتی اینجوری پشتیبانی داشته باشی IPS و یک سوال بنده 1 ماه طول بکشه جوابش واقعاً ادم دلسرد میشه . بنده خودم 7 سال ویبولتین داشتم ولی این پشتیبانی رو میبینم واقعاً پشیمون میشم از اینکه به IPS اومدم .

یا راه حل بفرمایید مشکلات بنده حل بشه یا اینکه واقعاً مجبورم قید IPS رو بزنم و به همون ویبولتین مهاجرت کنم !

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...