رفتن به مطلب

دسترسی بعد از پرداخت به تالار ها

xaniar

ارسال‌های توصیه شده

سلام

برای دسترسی VIP به تالار ها افزونه خاسی داره یا باید از تنظیمات خود IPS محدود کنم؟ که فقط افراد مورد نظر به یک بخش دسترسی داشته باشن؟

مثلا یک قسمت که وقتی ثبت نام صورت گرفت مستقیما کار بر به درجه ی که بتونه به تالار دسترسی داشته باشه تغییر بده و تالرا برای اون باز بشه...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام 

در 48 دقیقه قبل، xaniar گفته است :

برای دسترسی VIP به تالار ها افزونه خاسی داره یا باید از تنظیمات خود IPS محدود کنم؟ که فقط افراد مورد نظر به یک بخش دسترسی داشته باشن؟

کاری که مدنظر شماست را می توانید با گروه های کاربری و دسترسی هر انجمن انجام دهید.

مثلا برای انجمن++C در نظر دارید فقط گروه x به آن دسترسی داشته باشد در قسمت "دسترسی" انجمن ++C فقط به گروه x دسترسی دهید و به یاد داشته باشید که گروه x را قبلا ایجاد کرده یا از گروه های پیش فرض که موجود است استفاده کنید.

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، علی مددی گفته است :

سلام 

کاری که مدنظر شماست را می توانید با گروه های کاربری و دسترسی هر انجمن انجام دهید.

مثلا برای انجمن++C در نظر دارید فقط گروه x به آن دسترسی داشته باشد در قسمت "دسترسی" انجمن ++C فقط به گروه x دسترسی دهید و به یاد داشته باشید که گروه x را قبلا ایجاد کرده یا از گروه های پیش فرض که موجود است استفاده کنید.

خب من میخوام کاربرایی که از یک قسمت که مد نظرمه دکمه ثبت نام بزنن در گروه کاربری x بصورت اتوماتیک قرار بگیرن. و یک پسورد رندوم هم به اونها داده بشه همچین چیزی ممکنه؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

در 2 ساعت قبل، xaniar گفته است :

یک پسورد رندوم هم به اونها داده بشه همچین چیزی ممکنه؟

به صورت پیش فرض چنین امکانی نیست چرا که چنین سناریو ای متداول نیست.

لینک ارسال

در 39 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

وقت بخیر

به صورت پیش فرض چنین امکانی نیست چرا که چنین سناریو ای متداول نیست.

حالا پسورد رندوم مهم نیست..

ولی مثلا اگر بشه وقتی یه کاربر از یک بخشی ثبت نام میکنه بصورت پیش فرض نقش کاربریش  به گروهی که تعیین کردوم تبدیل بشه همچین چیزی ممکنه؟

لینک ارسال

سلام

در ادامه توضیحات مدیر عزیز اقای علی مددی:

چنین چیزی ممکن هستش ولی توسط برنامه فروشگاه می تونید چنین کاری بکنید

یه انجمن vip بسازید و دسترسی اون انجمن رو به گروه vip بدید و بقیه گروه ها از مشاهده اون انجمن محروم بشند بجز مدیر کل تالار البته قابلیت مشاهده انجمن رو در سطح دسترسی تیک بزنید که گروه هاتون بدونند که چنین بخشی در انجمنتون وجود داره! در توضیحات انجمن هم می تونید لینک خرید اون گروه vip رو قرار بدید!

برای پسورد هم در تنظیمات ساختن انجمن می تونید قرار بدید و دسترسی رو فقط به مدیر کل تالار و گروه vip بدید که بدون وارد کردن رمز یا با وارد کردن رمز وارد اون انجمن بشند!

http://www.ircfc.ir/forum/24-تالار-مخصوص-مدیران/

مثلا این انجمن رمز داره و فقط گروه مدیریتی که تعیین کردم بدون وارد کردن رمز می تونند وارد اون بشند!

بعد در بخش فروشگاه می تونید چنین کاری رو انجام بدید که بتونند اون گروه vip رو با قیمتی که شما برای یک ماه گذاشتید خریداری بکنند

http://www.ircfc.ir/store/

بخش عضویت ویژه رو نگاه کنید

مدیران ببخشید که جسارت کردم و لینک از انجمن خودم دادم :(

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...