رفتن به مطلب

مشکل اتصال به هاست دانلود

Abbas Ma

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه دوستان عزیز

من از طریق آموزشی که توی سایت بود سعی کردم که سایت رو به هاست دانلود دایرکت ادمین متصل کنم اما با پیغام زیر مواجه شدم .

لطفا آموزش کلی برای این مورد رو بذارید . خیلی ها با این موضوع مشکل دارن . الان خیلی وقته که من بابت آپلود توی سایتم مشکل پیدا کردم . این دیگه تنها راهی هست که برام مونده و دیگه نمیدونم چکار کنم . سایتم به خاطر این موضوع حسابی خوابیده . اگر مشکلش پولی حل میشه بگید پول هم میدم . فقط حل بشه .

IPS\Http\Request\CurlException: Could not resolve host: dl.bazitarsnak.ir (6)
#0 /home/bazitarsnak/public_html/system/Http/Request/Curl.php(402): IPS\Http\Request\_Curl->_execute()
#1 /home/bazitarsnak/public_html/system/Http/Request/Curl.php(278): IPS\Http\Request\_Curl->_executeAndFollowRedirects('GET', NULL)
#2 /home/bazitarsnak/public_html/system/File/Ftp.php(86): IPS\Http\Request\_Curl->get()
#3 /home/bazitarsnak/public_html/applications/core/modules/admin/overview/files.php(634): IPS\File\_Ftp::testSettings(Array)
#4 /home/bazitarsnak/public_html/system/Dispatcher/Controller.php(85): IPS\core\modules\admin\overview\_files->configurationForm()
#5 /home/bazitarsnak/public_html/applications/core/modules/admin/overview/files.php(32): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#6 /home/bazitarsnak/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(146): IPS\core\modules\admin\overview\_files->execute()
#7 /home/bazitarsnak/public_html/admin/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run()
#8 {main}

00.thumb.jpg.39e131aa8b2f98a13168d6417086981f.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

تو بخشی بررسی سیستمی ببینید آیا همه پیشنیاز ها رو دارید.

به صورت عادی تست کردید که می تونید وصل بشید؟

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

تو بخشی بررسی سیستمی ببینید آیا همه پیشنیاز ها رو دارید.

به صورت عادی تست کردید که می تونید وصل بشید؟

سلام

همه پیشنیاز ها هستن . به صورت عادی وصل میشه . مراحل هم تماما درست رفتم اما مشکل داره

روی یک انجمن دیگه هم باز تست کردم و هنوز این مشکل پا برجا بود . بازم همون ارور بود . معنی این ارور ها چی هست ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 9 ساعت قبل، Abbas Ma گفته است :

معنی این ارور ها چی هست ؟

به این معنی هست که کلا هاست شما نمی تونه آدرس فوق رو پیدا کنه.

به پشتیبانی هاست تون تیکت بدید و جریان رو توضیح بدید و بخواید که با curl و ftp سروری که روش هستید رو آدرس فوق رو فراخوانی کنند ببینن که میاد یا نه.

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

به این معنی هست که کلا هاست شما نمی تونه آدرس فوق رو پیدا کنه.

به پشتیبانی هاست تون تیکت بدید و جریان رو توضیح بدید و بخواید که با curl و ftp سروری که روش هستید رو آدرس فوق رو فراخوانی کنند ببینن که میاد یا نه.

مشکل حل شد . مثل اینکه مشکل از همون چیزی بود که شما گفتین . ممنون . فقط هنوز یک مشکلیش مونده . هنوز وقتی که میخوام فایل 50 مگی آپلود کنم اونم فایل زیپ یا rar پیغام -200 میاد . آیا فایل هام داره انتقال میکنه یا اینکه زمان میبره برای ست شدن ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

فایل هاتون آپلود نشدن و با خطا مواجه شدن. اگر حجم فایل های شما از حداکثر مقدار آپلود موجود در php.ini بیشتر باشه چنین خطایی پیش میاد.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...