رفتن به مطلب

تبدیل از mybb به IPS

ارسال‌های توصیه شده

در 1 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

از فایل منیجر هاست تون یه عکس بگیرید بگذارید اینجا

وقتی آدرس غلط باشه چیزی رو تبدیل نمی کنه!

اطلاعات دیتابیس رو برای انتقال کلی میخواهد که اون درسته فقط برای انتقال بعضی بخشها Path to MyBB installation رو میخواهید یکی کاربران و یکی هم شکلک ها در انتقال mybb خواست

برای بقیه بخشها Path to MyBB installation رو نخواست و به درستی منتقل شد هم در دیتابیس IPS هست هم در بخش مدیریت ، مشکل کجاست رو نمیدونم

برای مسیر این هم درست شده باید home2 اولش میزدم

بعد از انتقال کامل همه بخشها با توجه به توضیج پایین جون فرو و پستها نیامد بخش بعدی رو انتخاب و منتقل کردم (فقط اطلاعات دیتابیس رو خواست) و Path to MyBB installation  رو نخواست

1.jpg

2.jpg

فقط به این شک دارم پورت که ipsدر تبدیل میخواهد از دیتابیس انجمن mybb همین هست که در فایل کانفیک mybb هست

1.jpg

2.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

اون Port درسته.

برای نمایش انجمن ها و مطالب تبدیل شده مراجعه کنید به مدیریت تالار ها و سطوح دسترسی رو تعیین کنید. برای گروه های کاربری هم همین کار لازم هست.

لینک ارسال

سطح دسترسی دسته بندی و گفتگو به شکل فعال

1.jpg

2.jpg

دوستان لطفا این موضوع رو راهنمای کنید انجمن نصفه کار مونده و نمیدونم رو کدوم باید کار کنم

تمامن مراحل رو از دوباره با دقت از mybb منتثل کردم ، تالار و کاربران به درستی امد در مدیریت انجمن IPS اما پستها رو نمیدونم امده یا نه ، چون در بخش کاربری تالرا IPS هیچ اتفاقی نیافته

در ضمن حجم دیتابیس مقصد بالا رفته در حد دیتابیس مبدا ، فکر کنم همه چی منتقل شد

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

اگر این ادرس هست که در نمایه خودتون زدید که 403 هست و امکان دیدن نیست

لینک ارسال

تالارهای که در انجمن IPS ساختم هم با این دسترسی اما در انجمن دیده میشه برای تالارهای منتقل شده هم همین دسترسی

کدوم بخش باید تیک بخوره

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

الان با راهنمای اساتید عزیز مطالب و محتوا به درستی منتقل شده فقط تصاویر و فایلها هنوز به فروم mybb لینک هست برای اینکه تصاویر و فایلها به انجمن IPS منتقل و در پستها به مسیر نصب خود IPS لینک بشه لطفا رهنمای کنید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

آیا تصاویر رو نشون می ده؟

و اینکه برای پیوست ها هم باید مراحل انتقال پیوست ها انجام بشه که از همون بخش Converter قابل انجام هست.

لینک ارسال

دوستان لطفا در این مورد راهنمای کنید چطور تصاویر که هنوز لینک به انجمن mybb و منتقل نشده به انجمن IPS

چون اینجوری نمیتونم انجمن قبلی رو پاک کنم و فضایی زیادی از هاستم گرفته

در ضمن تمام مراحل تبدیل mybb انجام شده

فقط دوتا اولی مربوط به mybb  میشه البته تقویم هم میشه که بهش نیاز ندارم

گزینه های دو تایی اولی کامل تبدیل شده اما همچنان مشکل تصاویر هست

1.jpg

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...