رفتن به مطلب

سوال از نحوه افزودن تالارهای چند سایت IPS به مجموع تالارهای سایت IPS دیگر

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت دوستان واساتید انجمن 

1- من سه تا سایت آی پی اس جدیدا درست کرده بودم  که هرکدام حدود سی تالار اصلی دارند، حالا به دلایلی میخوام تالارهای دو تا ازسایتها رو از اونجا کپی کنم و به مجموع تالارهای سایت انجمن سومم اضافه کنم واون سایتها رو حذف کنم 

به دلیل اینکه تعداد تالارها زیاد و تایپ مجدد تک تک موضوع ومتن تالارها وتنظیماتی که بهشون داده بودم و همینطور تعیین دسترسی هرکدام کلی وقت میگیره ، آیا راهی هست که بشه به راحتی وبه سرعت این تالارهای دو تا سایتمو  رو به سایت اصلی کپی پیست کنم و وقت زیادی ازم نگیره ؟  

2- و مطالب وپستهای زیرمجموعه اون تالار ها چطور ؟ امکال انتقال اونا هم وجود داره یانه ؟ 

باتشکر 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

برای انتقال همه اطلاعات اون سایت ها شامل پیوست ها و موضوع ها و انجمن ها و همه و همه ابتدا از دیتابیس اون انجمن ها Export بگیرید. سپس فایل های اون انجمن ها رو به درون پوشه های جداگانه به مکانی که IPS اصلی تون وجود داره منتقل کنید و بیارید بالا.

سپس تبدیل کننده رو در IPS اصلی فعال کنید و مراحل تبدیل رو انجام بدید.

موفق باشید

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...
در در 10 بهمن 1396 در 19:29، وحید نامنی گفته است :

با سلام

وقت بخیر

برای انتقال همه اطلاعات اون سایت ها شامل پیوست ها و موضوع ها و انجمن ها و همه و همه ابتدا از دیتابیس اون انجمن ها Export بگیرید. سپس فایل های اون انجمن ها رو به درون پوشه های جداگانه به مکانی که IPS اصلی تون وجود داره منتقل کنید و بیارید بالا.

سپس تبدیل کننده رو در IPS اصلی فعال کنید و مراحل تبدیل رو انجام بدید.

موفق باشید

سلام وتشکرازپاسختون

چندتاسوال داشتم ازخدمتتون:

1- دیتابیس رو باچه پسوندی Export کنم ؟بعدش دیتابیس رو ببرم به داخل پوشه هاست دیتابیس جدید کپی کنم؟یانه به دیتابیس هاست اصلی کپی کنم؟ الان تو دیتابیس اون هاست ،همه دیتابیس ها رو دارم ولی نمیتونم به تیبل   IPS اصلی کپی اش کنم!چون همه شون هم نامند و ارورمیده !

2- توی تبدیل کننده توی گزینه اول فقط (Member and System Information) فعاله ! حالا بعدش ادامه رومیزنم توی مرحله دوم  کدام مدل از تبدیل رو تعیین کنم ؟invision community 4.2.7 رو بزنم؟

3- اونو که میزنم ، اطلاعات هاست دیتابیس ونام کاربری ویوزر دیتابیس وDatabase Table Prefix رو ازم میخواد ، Database Table Prefix چی بزنم ؟

هرچی میزنم بااینکه ظاهرا مشخصاتم درسته این ارور رو میده !

The details provided are not correct or the database is unavailable.

این پیام رو هم در قسمت مدیریت تبدیلها میده!

You have not enabled the setting Rewrite Urls in Invision Community. If you do not enable this option, URLs may not correctly redirect to the new locations.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 7 ساعت قبل، نورنما گفته است :

- دیتابیس رو باچه پسوندی Export کنم ؟بعدش دیتابیس رو ببرم به داخل پوشه هاست دیتابیس جدید کپی کنم؟یانه به دیتابیس هاست اصلی کپی کنم؟ الان تو دیتابیس اون هاست ،همه دیتابیس ها رو دارم ولی نمیتونم به تیبل   IPS اصلی کپی اش کنم!چون همه شون هم نامند و ارورمیده !

قرار نیست توی دیتابیس کنونی تون کپی کنید. از طریق phpmyadmin از دیتابیس خروجی می گیرید و سپس در هاست کنونی تون یک دیتابیس جدید می سازید و اون رو Import می کنید. نحوه کار رو می تونید توی گوگل جستجو کنید.

2- توی تبدیل کننده توی گزینه اول فقط (Member and System Information) فعاله ! حالا بعدش ادامه رومیزنم توی مرحله دوم  کدام مدل از تبدیل رو تعیین کنم ؟invision community 4.2.7 رو بزنم؟

اول این ها باید تبدیل بشن تا بقیه اطلاعات قابل تبدیل بشه. مطمئنا باید تبدیل از IPS رو انتخاب کنید.

3- اونو که میزنم ، اطلاعات هاست دیتابیس ونام کاربری ویوزر دیتابیس وDatabase Table Prefix رو ازم میخواد ، Database Table Prefix چی بزنم ؟

پرفیکس درون فایل conf ای که مربوط به IPS ای که دارید تبدیل می کنید هست. می تونید از اونجا انتخاب کنید.

البته تمام این مراحل زمانی باید انجام بدید که  مرحله اول که ساخت دیتابیس هست رو انجام داده باشید وگرنه فقط باعث خراب شدن سیستم تون می شید.

بکاپ یادتون نره!

موفق باشید

لینک ارسال

در در 30 بهمن 1396 در 11:29، وحید نامنی گفته است :

قرار نیست توی دیتابیس کنونی تون کپی کنید. از طریق phpmyadmin از دیتابیس خروجی می گیرید و سپس در هاست کنونی تون یک دیتابیس جدید می سازید و اون رو Import می کنید. نحوه کار رو می تونید توی گوگل جستجو کنید.

اول این ها باید تبدیل بشن تا بقیه اطلاعات قابل تبدیل بشه. مطمئنا باید تبدیل از IPS رو انتخاب کنید.

پرفیکس درون فایل conf ای که مربوط به IPS ای که دارید تبدیل می کنید هست. می تونید از اونجا انتخاب کنید.

البته تمام این مراحل زمانی باید انجام بدید که  مرحله اول که ساخت دیتابیس هست رو انجام داده باشید وگرنه فقط باعث خراب شدن سیستم تون می شید.

بکاپ یادتون نره!

موفق باشید

ببخشید

در ادامه کار انتقال در بخش  More Information Needed

این آدرس (Upload Path )  رو چطوری بنویسم ؟ هر مدل آدرس پوشه ی آپلودیم که داخل پوشه IPS جدید ریخته ام رو بهش میدم خطا میده؟! 

یک نمونه ذکر میفرمایید؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در ۱ ساعت قبل، نورنما گفته است :

این آدرس (Upload Path )  رو چطوری بنویسم ؟ هر مدل آدرس پوشه ی آپلودیم که داخل پوشه IPS جدید ریخته ام رو بهش میدم خطا میده؟! 

پوشه ای که فایل های آپلود اون سیستمی که دارید ازش تبدیل می کنید رو از طریق Filemanager پنل هاست وارد بشید سپس آدرسی که به طور کامل در پنل کناری نمایش داده می شه رو در فیلد مورد نظر وارد کنید.

اگر بازم خطا داد همین آدرسی که بالا دادم رو اینجا بگذارید تا ببینیم به چه صورت هست.

لینک ارسال

در در 1 اسفند 1396 در 20:52، وحید نامنی گفته است :

پوشه ای که فایل های آپلود اون سیستمی که دارید ازش تبدیل می کنید رو از طریق Filemanager پنل هاست وارد بشید سپس آدرسی که به طور کامل در پنل کناری نمایش داده می شه رو در فیلد مورد نظر وارد کنید.

اگر بازم خطا داد همین آدرسی که بالا دادم رو اینجا بگذارید تا ببینیم به چه صورت هست.

سلام

ادرس ای پی اس جدیدم هم که  این هست :

public_html/ensani/

آدرس کامل پوشه آی پی اس قدیمیم در پنل کناری اینه که به تبدیل کننده دادم ولی خطا میده! 

public_html/ensani/myoldips

البته در این آدرس هرمدل امتحان کردم وهم بالایی جواب نداد وهم به جای public_html  آدرس دامنه ام با .ir  رو دادم ویا با www  ویا با http امتحان کردم  و یا با اسم دامنه یاحذف اون هیچ کدومش جواب نداد.

متشکرمیشوم راهنماییم کنید 

نکته اینکه : هم ای پی اس قدیمیم وهم جدیدم هردو در دایرکتوری نصب شده اند نه درشاخه اصلی . 

خب نمونه ای هم که خودش میده اینه: This is typically: /path/to/ips4/uploads   

حالا منظورشو نمیفهمم ! نمیخواهدکه محتویات پوشه  IPS قدیمی رو که داخل پوشه uploads بریزیم؟! 

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 41 دقیقه قبل، نورنما گفته است :

آدرس کامل پوشه آی پی اس قدیمیم در پنل کناری اینه که به تبدیل کننده دادم ولی خطا میده! 

public_html/ensani/myoldips

«قبل» از public_html دیگه چیزی نیست؟ قاعدتا باید باشه! دلیلش هم همینه

و اینکه آدرسی که باید بدید آدرس پوشه قدیمی ips تون نیست باید پوشه uploads مربوط به ips قدیمی تون رو بدید یعنی

public_html/ensani/myoldips/uploads

هاست تون پنلش چیه ؟ (cPanel یا DirectAdmin یا Plesk)

لینک ارسال

در 34 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

«قبل» از public_html دیگه چیزی نیست؟ قاعدتا باید باشه! دلیلش هم همینه

نه قبلش چیزی نیست ! معمولا چه جوری میشه؟!

و اینکه آدرسی که باید بدید آدرس پوشه قدیمی IPS تون نیست باید پوشه uploads مربوط به IPS قدیمی تون رو بدید یعنی

public_html/ensani/myoldips/uploads

اینم دادم جواب نداد!

نقل قول

هاست تون پنلش چیه ؟ (cPanel یا DirectAdmin یا Plesk) سی پنل

شما یه نمونه از آدرسی که امتحان کردیدوجواب میده رو برام میفرستید؟یاتوی پنلهای مختلف این آدرس متفاوته؟!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

معمولا توی cPanel این جوریه :

/home/cpanel-username/public_html

منظور از مسیر توی تبدیل کننده path هست اگر مسیر رو ir و بقیه موراد بزنید می شه آدرس و کلا متفاوته. الان پوشه آپلود تون توی ips قدیمی اسمش چیه؟

یه تصویر کامل از filemanger مربوط به هاست تون بگذارید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...