رفتن به مطلب

کوتاه کردن آدرس‌های طولانی تاپیک‌ها

ارسال‌های توصیه شده

درود و عرض ادب خدمت دوستان گرامی

اگر دقت کرده باشید آدرس صفحات در IPS بسیار طولانی هست و چون از کاراکترهای فارسی هم توش استفاده شده، تبدیلش به متن خام اونو خیلی طولانی می‌کنه. از طرفی توی IPS من نمی‌تونم مثل VB فقط ID تاپیک رو انتهای آدرس سایت بزنم و تاپیک رو لود کنه. یعنی حتما باید اون متن عنوان هم توی آدرس وجود داشته باشه ولی توی VB هوشمندانه عمل میشه و اگر متن تایتل رو از آدرس صفحه حدف کنیم و فقط آیدی تاپیک بمونه، باز هم به تاپیک هدایت میشیم. این مورد رو چجوری میشه توی IPS حل کرد؟ چون یه جا که لینکی رو Share می‌کنیم ظاهر خوبی نداره اصلا

(از سایت‌های کوتاه کننده‌ی لینک هم نمی‌خوام استفاده کنم. اگر روشی در خود IPS میشناسید اعلام کنید)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

۲ روش برای این کار وجود داره.

روش اصولی این هست که با مراجعه به سیستم > توسعه سایت > نشر در رسانه های اجتماعی کوتاه کردن لینک رو فعال کنید.

روش بعدی یا به قول شما هوشمندانه اینه که بعد از id تاپیک، دو تا - قرار بدیم. مثلا :

https://ipsfarsi.com/topic/9588--

موفق باشید

لینک ارسال

در در 10 بهمن 1396 در 07:58، وحید نامنی گفته است :

با سلام

وقت بخیر

۲ روش برای این کار وجود داره.

روش اصولی این هست که با مراجعه به سیستم > توسعه سایت > نشر در رسانه های اجتماعی کوتاه کردن لینک رو فعال کنید.

روش بعدی یا به قول شما هوشمندانه اینه که بعد از id تاپیک، دو تا - قرار بدیم. مثلا :

https://IPSFarsi.com/topic/9588--

موفق باشید

تشکر از لطفتون. مورد دوم که فرمودید همون چیزی بود که دنبالش بودم. مورد اول هم فعال کردم ولی چیزی توی تاپیک مشاهده نکردم ازش که جایی لینک کوتاهش ثبت شده باشه. چجوری باید ازش استفاده کرد؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اگر api مربوط به bit.ly رو وارد کرده باشید در پایین صفحه در کنار ایکون های تویتر و ایمیل می تونید این امکان رو ببینید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...