رفتن به مطلب

تغییر سایز فونت پیش فرض

ارسال‌های توصیه شده

سلام 

بنده یک تازه کار هستم و چیزی از کدنویسی بلدنیستم

انجمنی ایجاد کردم که نسخه 4.2 هست 

اندازه فونت چه در بخش تالار ها چه در تمامی متن ریز هست 

پوسته رو تغییر دادم حتی پیش فرض قرار دادم که بتونم بخش custom.css باز کنم و font family رو افزایش بدم اما با هر پوسته ای وار بخش ویراش css میشم بخش custom css اصلا باز نمیشه که بتونم تغییر بدم

این کوچیک بودن فونت شامل خود پنل هم میشه

میخواستم بپرسم مشکل از کجاست

حتی از پوسته رو در حالتی طراحی قرار دادم که بتونم از بخش مدیریت فایل سی پنل به بخش theme  و به custom cssبرم اما حتی اونجا هم همین اخطار رو میده

با هر پوسته ای هم امتحان کردم همینطوره

این مشکل رو از همون ابتدا که نرم افزار نصب کردم  داشتم الان هم که کلی تاپیک ایجاد شده تو انجمن امکان نصب دوباره رو ندارم که ببینم مشکل از کجاست

به کدنویسی وارد نیستم لطفا راهنماییم کنین

عکسی از اخطاری که اجازه باز شدن نمیده رو اینجا قرار میدم با اندازه فونت در خود انجمن 

یه سوال دیگه هم داشتم که البته در این مورد نیست

میخواستم بدونم برای یک انجمن ( که البته بخش اپلود مستقیم فایل  رو بستم) بطور معمول به چقد فضای هاست نیاز داره چون همین ابتدای کار که فقط 27 کاربر دارم دچار کندی زیادی میشه میخواستم بدونم به چه میزان فضای هاستی نیاز هست که با کمبود فضا مواجه نشم 

ادرس انجمن هم koreland.ir

Screenshot (118).png

Screenshot (117).png

Screenshot (119).png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

خطایی در تصاویر دیده نمی شه ؟

آموزش زیر رو مطالعه کردید ؟

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

وقت بخیر

خطایی در تصاویر دیده نمی شه ؟

آموزش زیر رو مطالعه کردید ؟

سلام

بله این فایل و دیدم راهنمایی خوبی در بخش تغییر فونت دادن که خیلی خوب هست

اما من سوالم این هست که نمیخوام فونت رو عوض کنم همین فونت پیش فرض که وجود داره رو سایزش بزرگ کنم در حال حاضر فونت robot  بر روی پوسته قرار داره تغییری ایجاد نمیشد 

فونت یکان رو اضافه کردم اما همچنان نوشته های داخل انجمن خیلی ریز هست 

کد رو به این صورت در بخش custom css وارد کردم 

فکر میکنم مشکل از خود کد نوشته من باشه

بخش سایز رو از 11 به 12 و 14 هم تغییر دادم اما هیچ تغییری تو انجمن بوجود نیومد و همچنان نوشته ها ریز هست

@font-face {
 font-family: 'yekan';
 src: url('Yekan.eot');
 src: local('Yekan'), url('Yekan.woff') format('woff'), url('Yekan.ttf') format('truetype'), url('Yekan.svg') format('svg');
 font-size: 12px;
 font-weight: normal;
 font-style: normal;
}

لینک ارسال

درود بر شما. شما باید آدرس فایل فونتتون را از مدیریت منابع دریافت کنید. برای تغییر سایز فونت نیز می‌توانید کد زیر را امتحان کنید. در صورتی که تمایل داشتید دسترسی را برام خصوصی کنید تا بررسی کنم.

body {
	font-family: fontname;
	font-size: 14px;
}

به جای fontname نام فونت خود را قرار دهید. کدها را در custom.css قرار دهید.

لینک ارسال

در 11 دقیقه قبل، محمد رستمی گفته است :

درود بر شما. شما باید آدرس فایل فونتتون را از مدیریت منابع دریافت کنید. برای تغییر سایز فونت نیز می‌توانید کد زیر را امتحان کنید. در صورتی که تمایل داشتید دسترسی را برام خصوصی کنید تا بررسی کنم.

body {
	font-family: fontname;
	font-size: 14px;
}

به جای fontname نام فونت خود را قرار دهید. کدها را در custom.css قرار دهید.

با این دستور یک سایز فونت بخشهای اصلی بزرگ شد اما در بخش پستهای کاربران همچنان سایز ها کوچک هستن

فک کنم اگه خودتون دسترسی داشته باشید یه بررسی بکنین خیلی بهتره 

فقط باید چطور دسترسی بهتون بدم بلد نیستم

لینک ارسال

شما روی عکس من کلیک کنید(البته احتیاط کنید موس شما ویروسی نشه :D ) وارد پروفایل من میشید. در کاور پروفایل من گزینه‌ای به نام «پیام» مشاهده می‌کنید.

DeepinScreenshot_select-area_20180127182302.thumb.png.25429b88d663b91dc4cf46df7d9e9f55.png

روی اون کلیک کنید. برای من آدرس دسترسی به پنل مدیریت، نام کاربری، رمز عبور و فونتی که میخواهید روی سایت اعمال کنید را برایم ارسال کنید.

پایدار باشید:give_heart:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...