رفتن به مطلب

بالا نیامدن انجمن (صفحه سفید)

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت شما بنده تازه وارد هستم  وخیلی از زدن سایت و انجمن تبهری ندارم ولی تصمیم گرفتم یک انجمن بزنم وقتی که این کارو کردم اموزشش رو هم از همینجا خوندم که  نسخه ips4رو دانلود کنید ودر هاست اپلود کنید بنده هم همین کارو کردم خب و در پوشه پابلیک اچ تی ام ال در پوشه ای که ساختم به نام forumاپلود کردم بعد که الپود کردم واز اینها ادرس پوشه که اپلود کردم همراه ادرس سایتم بالا اورد بخش نصبی رفتم ونصب انجام دادم اخر برگه urlکه بودو توجه ای نکردم وتغییری در اون ندادم وزدم رفت تایید ووارد شد و فارسی هم کردم الان میزنم ادرس سایتمو صفحه سفید میاره انجمنو مخام بدونم دلیلش چیه واون ادرسی که خودش گفته بودو من ندیدم همونه ادرس انجمن الان که یادم نیست چکار کنم میدونم سوالم خیلی خنده دار بود ولی مشکل من هستش کمک کنید مشکلم رو حل کنم خیلی ممنون میشم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

آدرس سایت تون رو قرار بدید.

با تشکر

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

وقت بخیر

آدرس سایت تون رو قرار بدید.

با تشکر

میدونم الان که میزنم کلا سفید میاره چرا بالا؟ نمیره تو صفحه انجمن ولی از قسمت مدیرهipsمیرم وارد میشه مدیریت هم بالا میباد \س چرا خود انجمن بالا نمیاد صفحه سفید تو مرورگر میاد؟

لینک ارسال

درود بر شما

دوست عزیز جناب نامنی برای حل مشکلتون فرمودند که آدرس سایت بزارید تا چک بشه

تا بررسی نشه که نمیشه کمکی کرد

موفق باشید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 17 ساعت قبل، game-pc-mm گفته است :

میدونم

اینکه گفتم آدرس سایت رو بدید و شما متوجه شدید و قرار ندادید رو می دونید؟

ببینید من سعی داشتم که با گرفتن آدرس سایت، از تخصص علم غیب استفاده نکنم که مخصوص علما هست.

در 17 ساعت قبل، game-pc-mm گفته است :

الان که میزنم کلا سفید میاره چرا بالا؟

اگر بخوام بدون دیدن سایت بگم جواب می شه به خاطر اینکه ایراد داره و چون ایراد داره کار نمی کنه.

امیدوارم کمکم بدون دیدن کدهای سایت تون کمک کنه چون این طوری ظاهرا بدون قرار دادن آدرس راحت تر  هستید.

موفق باشید

لینک ارسال

• وحید نامنی عنوان را به بالا نیامدن انجمن (صفحه سفید) تغییر داد

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...