رفتن به مطلب

ایجاد محدودیت برای گروهای کاربری در مشاهده پروفایل دیگر کاربران

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما؛

همانطور که از موضوع تاپیک پیداست میخواهم برای کاربران معمولی سایت محدودیتی قرار دهم که نتوانند پروفایل کاربران دیگر را مشاهده نمایند. از قسمت تنظیمات سیستم > برنامه ها > سیستم > نمایه ها > سطح دسترسی این کار را انجام دادم ولی در آن حالت کاربر پروفایل خودش را هم نمیتواند ببیند. میخواهم تنها بتواند پروفایل خودش را مشاهده و ویرایش کند و دسترسی به پروفایل دیگر کاربران نداشته باشد.

داخل فروم را هم گشتم و هوک Profile Privacy رو پیدا کردم ولی سیستم بنده قابلیت نصب هوک را ندارد.

ممنون میشوم راهنمایی فرمایید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

این قابلیت به این علت که به ضرر SEO بوده حذف شده چرا که موتورهای جستجو به عنوان مهمان در انجمن شما حضور دارند و با بستن این بخش شانس شما هم کم می شه.

در 10 ساعت قبل، educating گفته است :

داخل فروم را هم گشتم و هوک Profile Privacy رو پیدا کردم ولی سیستم بنده قابلیت نصب هوک را ندارد.

نرم افزار ها هم مثل ماشین ها هستند لوازم یک ماشین دیگه به ماشین دیگه با یک کلاس دیگه نمی خوره. به همین علت هست که نسخه ها رو جدا کردیم.

موفق باشید

لینک ارسال

ضمن تشکر بابت پاسخگویی؛

از لحاظ سئو اشکالی ندارد چون انجمن خصوصی هست و نمیخواهم اطلاعات کاربران توسط موتورهای جستجو ایندکس شوند. مورد دوم اینکه تنها می خواهم دسترسی کاربران معمولی که فقط عضو سایت هستند و نمایه خودشان را تکمیل نکرده اند، از قسمت دیدن پروفایل دیگر کاربران قطع بشه بدون آنکه دسترسی خودشان از مشاهده و ویرایش پروفایل خود قطع شود.

اگر افزونه ای موجود نیست آیا می توان با تغییر در کدها این کار رو انجام داد؟

با تشکر فراوان

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

به طور کلی گفتم که دلیل حذف این قابلیت در IPS چه چیزی بوده. برای اینکه بتونید چنین چیزی رو امکان پذیر کنید با برنامه نویس IPS سایت آقای @محمد قاسمی تماس بگیرید.

با تشکر

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...