رفتن به مطلب

گزارش بیشترین تراکنش

ارسال‌های توصیه شده

درود خدمت دوستان

راهی هست برای پیدا کردن کاربرانی که بیشترین میزان تراکنش رو داشتند ؟ من چیزی پیدا نکردم در این مورد چک کردن به صورت دستی خیلی زمان بره اگر روش آمارگیری در این بابت هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

واضع تر الان من درنظر دارم به 2 کاربری که بیشترین میزان تراکنش رو داشتند جوایز بدم این مورد رو چطور باید آمارگیری کرد؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

راه راحتی برای این موضوع در نظر گرفته نشده و اگر تراکنش ها زیاد باشه خیلی مشکل تر هم خواهد شد

ولی در کل راحش اینه که از ادمین > فروشگاه > تراکنش ، نوع مرتب سازی رو مثلا روی بالاترین مبلغ تراکنش یا کاربری که بیشترین تراکنش رو داشته بزارید و کاربران رو انتخاب کنید سپس از بخش ادمین > فروشگاه > مشتریان کاربران رو انتخاب کنید و ببینید کدومشون بیشترین مبلغ تراکنش رو داشته

راه دیگه هم این هست که طبق همین بخش بالا که بیشترین تراکنش ها رو مشخص میکنه افزونه ای نوشته بشه که همه داده ها رو در یک صفحه به نمایش بزاره

لینک ارسال

در 9 دقیقه قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

ولی در کل راحش اینه که از ادمین > فروشگاه > تراکنش ، نوع مرتب سازی رو مثلا روی بالاترین مبلغ تراکنش یا کاربری که بیشترین تراکنش رو داشته بزارید و کاربران رو انتخاب کنید سپس از بخش ادمین > فروشگاه > مشتریان کاربران رو انتخاب کنید و ببینید کدومشون بیشترین مبلغ تراکنش رو داشته

بله از اینجا میشه ولی فقط بالاترین مبلغ یک تراکنش رو میاره تو عکس زیر مشخص هست:

5a2564e3e6d93_.thumb.jpg.6390755629f6f9ba923fe24294ab29d9.jpg

من میخوام همه تراکنش های یک کاربر نمایش داده بشه که بدونم کدوم تاریخ تو مثلا 1 ماه یا چند ماه گذشته چه میزان مبلغی رو چه کاربرانی پرداخت کردن. یه جورایی مجموع پرداخت های هر کاربر در یک بازده زمانی 

در 9 دقیقه قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

افزونه ای نوشته بشه که همه داده ها رو در یک صفحه به نمایش بزاره

اگه این افزونه کاری که میخوامو انجام میده میتونید بنویسیدش؟ 

لینک ارسال

در 3 دقیقه قبل، D4NG3R گفته است :

من میخوام همه تراکنش های یک کاربر نمایش داده بشه که بدونم کدوم تاریخ تو مثلا 1 ماه یا چند ماه گذشته چه میزان مبلغی رو چه کاربرانی پرداخت کردن

این کار هم می تونید انجام بدید ، روبروی جستجو روی آیکن چرخ دنده کلیک کنید و بعد از تنظیم تاریخ روی مرتب سازی بر اساس کاربر قرار بدید ولی در کل این روش وقت گیر تر می باشد.

در 23 دقیقه قبل، D4NG3R گفته است :

اگه این افزونه کاری که میخوامو انجام میده میتونید بنویسیدش؟ 

برای پلاگین با @محمد قاسمی هماهنگ کنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...