رفتن به مطلب

مشکلات در رخداد نگاشت های سیستمی

Soheil

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

با ارور هایی که روزانه در بخش رخداد نگاشت های سیستمی مواجه هستم شمارو اشنا میکنم تا راه حل رفعشو کمک کنید پیدا کنم.

ارور ها مربوط به uncaught_exception هستند اولی:

ParseError: syntax error, unexpected 'c', expecting variable (T_VARIABLE) or heredoc end (T_END_HEREDOC) or ${ (T_DOLLAR_OPEN_CURLY_BRACES) or {$ (T_CURLY_OPEN) (0)
#0 /home/cstea295/public_html/system/Data/Store/FileSystem.php(166): IPS\Data\Store\_FileSystem->get('widget_topicFee...')
#1 /home/cstea295/public_html/system/Data/AbstractData.php(127): IPS\Data\Store\_FileSystem->exists('widget_topicFee...')
#2 /home/cstea295/public_html/system/Data/Store.php(215): IPS\Data\_AbstractData->__isset('widget_topicFee...')
#3 /home/cstea295/public_html/system/Widget/Widget.php(744): IPS\Data\_Store->__isset('widget_topicFee...')
#4 /home/cstea295/public_html/system/Theme/Theme.php(780) : eval()'d code(12786): IPS\_Widget->__toString()
#5 /home/cstea295/public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php(57): IPS\Theme\class_core_front_global->widgetContainer('header', 'horizontal')
#6 /home/cstea295/public_html/system/Theme/Theme.php(780) : eval()'d code(5405): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call('widgetContainer', Array)
#7 /home/cstea295/public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php(57): IPS\Theme\class_core_front_global->globalTemplate('| \xE2\x84\xA2Cyber Secu...', '\n\n\t<ul class="i...', Array)
#8 /home/cstea295/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(149): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call('globalTemplate', Array)
#9 /home/cstea295/public_html/system/Dispatcher/Standard.php(104): IPS\_Dispatcher->finish()
#10 /home/cstea295/public_html/system/Dispatcher/Front.php(524): IPS\Dispatcher\_Standard->finish()
#11 /home/cstea295/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(131): IPS\Dispatcher\_Front->finish()
#12 /home/cstea295/public_html/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run()
#13 {main}

دومی:

OutOfRangeException:  (0)
#0 /home/cstea295/public_html/system/Content/Content.php(81): IPS\Patterns\_ActiveRecord::load('549')
#1 /home/cstea295/public_html/init.php(448) : eval()'d code(73): IPS\_Content::loadAndCheckPerms('549')
#2 /home/cstea295/public_html/system/Dispatcher/Controller.php(97): IPS\forums\modules\front\forums\hook328->manage()
#3 /home/cstea295/public_html/system/Content/Controller.php(51): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#4 /home/cstea295/public_html/applications/forums/modules/front/forums/topic.php(40): IPS\Content\_Controller->execute()
#5 /home/cstea295/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(129): IPS\forums\modules\front\forums\_topic->execute()
#6 /home/cstea295/public_html/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run()
#7 {main}

سومی:

OutOfRangeException:  (0)
#0 /home/cstea295/public_html/init.php(448) : eval()'d code(73): IPS\_Content::loadAndCheckPerms('142')
#1 /home/cstea295/public_html/system/Dispatcher/Controller.php(97): IPS\forums\modules\front\forums\hook328->manage()
#2 /home/cstea295/public_html/system/Content/Controller.php(51): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#3 /home/cstea295/public_html/applications/forums/modules/front/forums/topic.php(40): IPS\Content\_Controller->execute()
#4 /home/cstea295/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(129): IPS\forums\modules\front\forums\_topic->execute()
#5 /home/cstea295/public_html/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run()
#6 {main}

ممنون میشم دوستان تجربیاتشون رو برای رفع این ارور ها مطرح نمایند.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• تیم مدیریت

درود بر شما.

این کارهایی که میگم رو به صورت دقیق و به ترتیب انجام بدید.

ابتدا از شخصی سازی ها > پوسته ها > پوسته مورد نظر > ویرایش > اختصاصی کردن > استفاده از صفحه گذاری Ajax؟ > روی بلی (سبز) بزارید

باز بررسی کنید ببینید Ajax هنوز غیرفعال هست یا نه.

حال این کار رو انجام دادید و عملی صورت نگرفت ، خب مشکلی نداره میریم سراغ بعدی :) .

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --

حالا ، برید انجمن ها را غیرفعال کنید ، منظورم افلاین کردن انجمن هست که کسی دستررسی نداشته باشه.

با توجه به توضیحات بالا ، ایجکس رو فعال کنید.

بعد از این کار تمام افزونه هارو غیرفعال کنید + برنامه های غیررسمی که نصب شده.

اخرین نسخه ای که در انجمن هست رو دانلود کنید همون نسخه ای که روی انجمن خودتون نصب هست.

و یک بار دیگه فایل های انجمن ساز را بر روی هاست خود بریزید

توجه : انتی ویرویس فعال نباشه !

بعد از اینکه انجمن رو بستید > ایجکس رو فعال کردید > پلاگین هارو غیرفعال کردید > برنامه های غیررسمی رو فعال کردید > فایل های انجمن ساز رو دوباره ریختید.

از قسمت : سیستم > پشتیبانی > قسمتی به درستی کار نمیکند ؟ > ادامه رو بزنید

تا کَش انجمن نیز پاک بشه

به احتمال 99% مشکل رفع میشه.

حال برای بازگردانی به حالت قبل که انجمن درست باشه :

به صورت تکی تکی (باز هم تکرار میکنم یکی یکی فعال کنید تست کنید !)

پلاگین هارو از همون اول شروع کنید به فعال کردن ، بعد بیایید انجمن رو چک کنید که لاگ سیستمی میندازه یا نه یا قسمتی از کار میوفته یا نه

هر کدوم که لاگ انداخت رو پاک کنید ، احتمال این ارور ها برای "برنامه نویس های تازه کار هست" که پلاگینی خراب یا خلاف سیستمی درست کردن.

اینکه میگم لاگ میندازه ، همون قسمتی برید که اون لاگ هارو دیدید و بهتون کفته از چی هست !

موفق باشید

لینک ارسال

در 15 ساعت قبل، شایان آباد گفته است :

به احتمال 99% مشکل رفع میشه.

تشکر از توضیحاتتون شایان جان

اما مشکل پابرجاست و ارور ها همچنان باقیست! دوستان دیگر اطلاعاتی ندارند؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

اگر با توضیحاتی که ذکر شد مشکل مرتفع نشد امکان داره از نسخه های PHP و توابع و نیازمندی های IPS باشه. آیا همه چیز در بخش پشتیبانی سازگار هست ؟

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

اگر با توضیحاتی که ذکر شد مشکل مرتفع نشد امکان داره از نسخه های PHP و توابع و نیازمندی های IPS باشه. آیا همه چیز در بخش پشتیبانی سازگار هست ؟

بله این امکان هم هست ولی توی نیازمندی های IPS مشکلی دیده نشد.

توابعی که نیازه رو میتونید روی php 7 لیست کنید چک کنم؟البته توابع رو به دیفالت تغییر دادم اما بازم اگر صلاح میدونید چک کنیم توابع فعال و غیر فعال مورد نیاز رو

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 10 ساعت قبل، D4NG3R گفته است :

توابعی که نیازه رو میتونید روی php 7 لیست کنید چک کنم؟البته توابع رو به دیفالت تغییر دادم اما بازم اگر صلاح میدونید چک کنیم توابع فعال و غیر فعال مورد نیاز رو

اگر همه چیز سبز هست نیاز به بررسی بقیه موارد نیست. ولی من الان خطاها رو نگاه کردم ابزارک خوراک خوان هست که مشکل داره و این خطاها هم مربوط به اون هست!

لینک ارسال

در در 3 خرداد 1396 در 08:09، وحید نامنی گفته است :

اگر همه چیز سبز هست نیاز به بررسی بقیه موارد نیست. ولی من الان خطاها رو نگاه کردم ابزارک خوراک خوان هست که مشکل داره و این خطاها هم مربوط به اون هست!

ممنون جناب نامی چطور مشکل رو رفع کنیم؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

در 23 ساعت قبل، ircfc گفته است :

این تاپیک رو هم اگه میشه یه نگاهی بکنید :(

چرا فکرمی کنید که اون تاپیک دیده نشده ؟ اینکه پاسخی داده نشده دلیل بر این نیست که کسی ندیده. فقط بعضی از مشکلات بدست ما حل نمی شه!

لطفا ازنی به بعد گروکشی نکنید.

با تشکر

در 10 ساعت قبل، D4NG3R گفته است :

ممنون جناب نامی چطور مشکل رو رفع کنیم؟

چه ابزارک های فعالی دارید؟ ابزارکی دارید که خوراک خوان باشه و دارید استفاده می کنید؟

لینک ارسال

در 21 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

چرا فکرمی کنید که اون تاپیک دیده نشده ؟ اینکه پاسخی داده نشده دلیل بر این نیست که کسی ندیده. فقط بعضی از مشکلات بدست ما حل نمی شه!

لطفا ازنی به بعد گروکشی نکنید.

با تشکر

سلام اقا وحید

پس این مشکلات و ارور ها رو چیکار کنم؟ و چه کسی میتونه رفع یا حلشون بکنه؟

فقط یه سوال داشتم: ایا مربوط به ورزن php میشه؟

چون از وقتی php رو از نسخه 7 به 7.1 تبدیل کردم این ارورها بوجود اومدن! امروز دوباره به نسخه 7 عوض کردم ببینم چند روز دیگه باز هم ارور ایجاد میشه یا نه!! :(

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...