رفتن به مطلب

سوال درباره بخش اهراز هویت دو مرحله ای

ircfc.ir

ارسال‌های توصیه شده

در هم اکنون، وحید نامنی گفته است :

متاسفانه به دلایلی امکان چنین کاری از طرف ما نیست !

چون ممکنه اکانت ما در سایت IPS لو بره! در نتیجه ما دیگه نمی تونیم نسخه های بروز مد ها رو قرار بدیم.

سلام اقا وحید

میتونید متن مورد نظرو اماده بکنید و به کسی که لایسنس داره بدید اون مطرح کنه و نتیجه رو مطرح بکنه

با تشکر

یاحق

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi
در 3 دقیقه قبل، ircfc گفته است :

میتونید متن مورد نظرو اماده بکنید و به کسی که لایسنس داره بدید اون مطرح کنه و نتیجه رو مطرح بکنه

اگر کسی رو میشناختید که لایسنس داره به ما هم اطلاع بدید :grin:

لینک ارسال

در 9 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

اگر کسی رو میشناختید که لایسنس داره به ما هم اطلاع بدید :grin:

سلام اقا وحید

فکر می کنم یک یا دو نفر تو همین انجمن گفته بودند که لایسنس دارند؟

بازم شما بهتر میدونید اگه هستش خیلی بهتر میشه

+ بهتر هستش یه بخشی بزنید مثل لینکدونی مخصوص انجمن های IPS که به بخش های لایسنس دار و بدون لایسنس تقسیم بشه :)

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 1 دقیقه قبل، ircfc گفته است :

فکر می کنم یک یا دو نفر تو همین انجمن گفته بودند که لایسنس دارند؟

بازم شما بهتر میدونید اگه هستش خیلی بهتر میشه

باور کنید که فعلا کسی رو اطلاع نداریم که لایسنس دارن یا خیر. اون چند نفری هم که می دونستیم دیگه تمدید نکردن!

در 2 دقیقه قبل، ircfc گفته است :

+ بهتر هستش یه بخشی بزنید مثل لینکدونی مخصوص انجمن های IPS که به بخش های لایسنس دار و بدون لایسنس تقسیم بشه :)

همین طوری خیلی ها علاقه ندارند که سایت شون رو ثبت کنن که رنک کاربر رسمی بگیرن این که دیگه جای خود دارد!!!!

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

باور کنید که فعلا کسی رو اطلاع نداریم که لایسنس دارن یا خیر. اون چند نفری هم که می دونستیم دیگه تمدید نکردن!

همین طوری خیلی ها علاقه ندارند که سایت شون رو ثبت کنن که رنک کاربر رسمی بگیرن این که دیگه جای خود دارد!!!!

امیدوارم که پیگیر این موضوع باشید و همین طور کسی که لایسنس داشته باشه

+ خب اونایی هم که کاربر رسمی شدن ادرسشون نمایش داده نمیشه در پروفایل یا پست بیت؟ :(

به نظرم بعنوان تبلیغ و کمک به انجمن های IPS ایجاد چنین بخشی لازم هستش

ببخشید چون موضوع مطرح شده گفتم اشاره بکنم وگرنه قبلا در این مورد تاپیک در بخش انتقادات ایجاد کرده بودم :)

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

چرا ما توی IPSFarsi میتونیم لینک سایت ها رو که داخل پست بیت هست ببینیم اما واقعیت اینه که دوتا مشکل هست

مشکل اول بر میگرده به انتظارات که در این ضمینه معلوم نیست اینویژن کمک کنه و گوش بده و مشکل دوم اینه که نه تنها توی این سیستم بلکه توی همه سیستم ها و متاسفانه داخل ایران انگار خیلیا نمیتون حمایت کنن حالا چه مالی و چه غیر مالی 

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، صائب کوهپایه گفته است :

چرا ما توی IPSFarsi میتونیم لینک سایت ها رو که داخل پست بیت هست ببینیم اما واقعیت اینه که دوتا مشکل هست

مشکل اول بر میگرده به انتظارات که در این ضمینه معلوم نیست اینویژن کمک کنه و گوش بده و مشکل دوم اینه که نه تنها توی این سیستم بلکه توی همه سیستم ها و متاسفانه داخل ایران انگار خیلیا نمیتون حمایت کنن حالا چه مالی و چه غیر مالی 

سلام

فقط برای مدیران قابل نمایش هستش

کاربران رسمی نمیتونند ببیند! من فقط مال خودمو میبینم و مال بقیه حتی مدیران هم دیده نمیشه :(

8.png.1747b52ae4a54b45374ffe2dd96a0f53.png    7.png.27583baae843bd93f9c6b0a17a7b6598.png    9.png.72656b27b14cee5dc8d1687c72c77532.png

من حمایت خودمو با گذاشتن بنر انجام دادم :)

6.png.776e288b5fd36ac60ee56f5e35dabaf7.png

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...