رفتن به مطلب

اطلاع در مورد هاست دانلود IPBFarsi

ارسال‌های توصیه شده

سلام.آیا IPBFarsi هاست دانلود دارد؟

اگر دارد چه قسمت‌هایی به هاست دانلود متصل است؟

ممنون میشم در مورد هاست دانلود و میزبان IPBFarsi راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

در 23 دقیقه قبل، ankidroid گفته است :

آیا IPBFarsi هاست دانلود دارد؟

خیر

در 23 دقیقه قبل، ankidroid گفته است :

ممنون میشم در مورد هاست دانلود و میزبان IPBFarsi راهنمایی کنید

اینجا روی یک VPS با سیستم عامل Ubuntu میزبانی می شه که از نرم افزارهای NginX و PHP و MariaDB استفاده می شه. از هیچ پنلی مثل DirectAdmin و ... استفاده نمی شه و تمامی کارها توسط خط فرمان صورت می گیره.

جهت افزایش راندمان، فایل های مربوطه مثل فایل های پوسته، پیوست ها، تصاویر بخش دریافت، فایل های بخش دریافت و غیره همگی جدا شده و در یک پوشه با حالت Full Caching و CDN قرار داده شده.

با توجه به نوع سوال، با چه مشکلی مواجه هستید؟

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

با توجه به نوع سوال، با چه مشکلی مواجه هستید؟

ممنون بابت پاسخگویی.حقیقتش من تو انتخاب یه هاست خوب خیلی خیلی مشکل دارم.اینقدر هم تبلیغات زیاده که اصلاً نمیدونم کدومش را انتخاب کنم.مدتی پیش یه هاست میزبان گرفتم ۳ گیگ و هاست دانلودی هم در کنار آن قرار دادم.خدا را شکر IPS هم از این امکان پشتیبانی میکرد که فایل‌ها را مستقیم بر روی هاست دانلود آپلود کند.اما زمانیکه به روز کردم، اتصال به هاست دانلود حتی با همان مشخصات قبلی امکان پذیر نبود.من فکر کردم دلیل به روز کردن سایت باشه.دوبار بک‌اپها را جابه‌جا کردم و به عقب برگشتم یعنی زمانیکه هاست دانلود با IPS درست کار میکرد.اما متأسفانه باز  هم جواب نداد.بنابراین با هاستینگ در میان گذاشتم و اون میگفت از طریق FTP به هاست دانلود متصل میشم.منم میگفتم که خودمم از طریق FTP متصل میشم اما این برنامه‌ای که قبلاً درست کار میکرد با همون مشخصات کاربر قبلی که به هاست دانلود دسترسی داشت نمیتونست به هاست دانلود متصل بشه. خلاصه هیچکدوم زیربار نرفتیم :D منم مجبور شدم هاست را عوض کنم و از سرویس طلایی نت افراز استفاده کنم.حدود ۵۰ گیگ هاست میزبان با دایرکت آدمین در اختیارم قرار میده و از طرفی فایل‌های بخش دانلود هم که قبلاً روی هاست دانلود بود را به هاست میزبان منتقل کردم.فایل‌هایی که من بارگذاری میکنم شاید حدود ۲ درصدش بالای ۱مگ حجم داشته باشه اما بقیه در حد ۵۰ ۱۰۰ کیلوبایت هست.

الان هم اگه خدا کمک کنه هاست میزبانم خطای DNS میده و دارن بررسی می‌کنند.با این توضیحات در کل خواستم بدونم از چه هاستی استفاده کنم؟

حجم سایتم اگر فایل‌ها را بارگذاری کنم چیزی حدود ۵ گیگ میشه.

۱-از چه هاستی استفاده کنم؟

۲-آیا هاست دانلود برای سایت من نیاز است؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 43 دقیقه قبل، ankidroid گفته است :

خیلی سخته چنین چیزی رو گفتن! باید از بقیه دوستانی که دارن الان استفاده می کنند و مشکلی ندارن پرسید.

در 44 دقیقه قبل، ankidroid گفته است :

به نظر من برای شما می تونه مفید باشه چرا که هم بکاپ گیری رو آسونتر می کنه و هم باعث افزایش سرعت سایت تون می شه.

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، ankidroid گفته است :

ممنون بابت پاسخگویی.حقیقتش من تو انتخاب یه هاست خوب خیلی خیلی مشکل دارم.اینقدر هم تبلیغات زیاده که اصلاً نمیدونم کدومش را انتخاب کنم.مدتی پیش یه هاست میزبان گرفتم ۳ گیگ و هاست دانلودی هم در کنار آن قرار دادم.خدا را شکر IPS هم از این امکان پشتیبانی میکرد که فایل‌ها را مستقیم بر روی هاست دانلود آپلود کند.اما زمانیکه به روز کردم، اتصال به هاست دانلود حتی با همان مشخصات قبلی امکان پذیر نبود.من فکر کردم دلیل به روز کردن سایت باشه.دوبار بک‌اپها را جابه‌جا کردم و به عقب برگشتم یعنی زمانیکه هاست دانلود با IPS درست کار میکرد.اما متأسفانه باز  هم جواب نداد.بنابراین با هاستینگ در میان گذاشتم و اون میگفت از طریق FTP به هاست دانلود متصل میشم.منم میگفتم که خودمم از طریق FTP متصل میشم اما این برنامه‌ای که قبلاً درست کار میکرد با همون مشخصات کاربر قبلی که به هاست دانلود دسترسی داشت نمیتونست به هاست دانلود متصل بشه. خلاصه هیچکدوم زیربار نرفتیم :D منم مجبور شدم هاست را عوض کنم و از سرویس طلایی نت افراز استفاده کنم.حدود ۵۰ گیگ هاست میزبان با دایرکت آدمین در اختیارم قرار میده و از طرفی فایل‌های بخش دانلود هم که قبلاً روی هاست دانلود بود را به هاست میزبان منتقل کردم.فایل‌هایی که من بارگذاری میکنم شاید حدود ۲ درصدش بالای ۱مگ حجم داشته باشه اما بقیه در حد ۵۰ ۱۰۰ کیلوبایت هست.

الان هم اگه خدا کمک کنه هاست میزبانم خطای DNS میده و دارن بررسی می‌کنند.با این توضیحات در کل خواستم بدونم از چه هاستی استفاده کنم؟

حجم سایتم اگر فایل‌ها را بارگذاری کنم چیزی حدود ۵ گیگ میشه.

برای شروع استفاده از هاست خوبه و البته اگر بعدا تعداد مطالب و کاربران افزایش یابد باید از سرور قوی تری استفاده کنی چون هاست اشتراکی به هیچ عنوان مناسب برای انجمن نیست.

بهترین سرورهای لینوکسی برای انجمن از نظر من کمپانی Hetzner خیلی عالیه قیمت هاشم مناسبه.

از نظر من سرور خریدن از سایت های ایرانی مثل پول تو چاه ریخته و اصلا پشتیبانی مناسبی نمیدن.

https://www.hetzner.de/en/hosting/produktmatrix_vserver/vserver-produktmatrix

واسه خرید هم می تونید مستر کارت مجازی از اینجا بخرید چون قیمتاش عالیه: www.chaleshgar.com

مورد دیگه سرورها دارای پنل پلسک هستند و کارشمارو ساده تر میکند.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...