رفتن به مطلب

سئو در IPB

ارسال‌های توصیه شده

سلام خسته نباشید.

من یه سوال دارم اونم اینه که واسه سئو من تگ هارو میخوام به صورت کلی تنظیم کنم

مثلا

Galery/*

میزارم ولی تگ ها هیچ تفاوتی نمیکنه

-----------------

بعد یه سوال دیگه واس سئو بهتر نمیشه کاری کرد چون انجمن من رقابتیه باید با سایت ها و وبلاگ های دیگه رقابت کنم بتونم بازدیدمو ببرم بالا

واس همین من فایل

Robots.txt

رو اوکی کردم

داخل

Google.com/webmaster

هم ثبت کردم

اما بازم گوگل مثل اینکه نمیخواد سایت منو اسکن کنه

و صفحاتو داخل جستوجو ها قرار بده

Wowlearn.ir/robots.txt

اینم ادرس فایل

Robots.txt

تایپک مربوط به سئو رو هم از داخل انجمن خوندم اما چیز جالبی دستگیرم نشد

که بتونه واقعا برتری ایجاد کنه!

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

در 47 دقیقه قبل، ahmadspy1 گفته است :

مثلا

Galery/*

منظورتون از تگ متاتگ ها هست ؟

robots.txt رو حذف کنید. اون چیزی که قرار دادید مال نسخه قدیمی IPS هست و برای نسخه شما نیست ضمن اینکه نگشتن گوگل با robots.txt دست شماست ولی گشتن نه!

لینک ارسال

در 56 دقیقه قبل، ahmadspy1 گفته است :

سلام خسته نباشید.

مثلا

Galery/*

-----------------

بعد یه سوال دیگه واس سئو بهتر نمیشه کاری کرد چون انجمن من رقابتیه باید با سایت ها و وبلاگ های دیگه رقابت کنم بتونم بازدیدمو ببرم بالا

واس همین من فایل

Robots.txt

رو اوکی کردم

داخل

Google.com/webmaster

هم ثبت کردم

اما بازم گوگل مثل اینکه نمیخواد سایت منو اسکن کنه

و صفحاتو داخل جستوجو ها قرار بده

Wowlearn.ir/robots.txt

اینم ادرس فایل

Robots.txt

تایپک مربوط به سئو رو هم از داخل انجمن خوندم اما چیز جالبی دستگیرم نشد

که بتونه واقعا برتری ایجاد کنه!

ممنون میشم راهنمایی کنید

درود

با کسب اجازه از جناب نامی و ادامه توضیحات ایشان چند نکته رو هم بنده عارض میشم ...

توی همون آموزش بخش متاتگ ها در بخش سئو که جناب نامی زحمتشو کشیدند خیلی آموزنده هست و نیازیم نیست که خودتون انجام بدین چون IPS به صورت خودکار تعریف میکنه اما اگه میخواید به صورت دستی تنظیم کنید:

پنل مدیریت کل>سیستم>توسعه سایت>سئو> سربرگ متاتگ ها و انتخاب گزینه اجرای ویرایشگر زنده متاتگ ها سپس متاتگ هایی که توی آموزش جناب نامی توضیح داده شدند رو تعریف کنید با متن های دلخواه...

در آخر ذخیره کنید و اگ نیاز به متاتگ های دیگری هم دارید و میخواید اونارو هم استفاده کنید که زیادم توصیه نمیشه به همین منوال از قسمت پایانی برگه متاتگ ها افزودن ابر برچسب دیگر رو انتخاب کنید و گزینه کشویی نوع متاتگ رو روی دیگر قرار بدید و تغییرات رو اعمال کنید این عمل رو نه تنها توی ایندکس انجمن بلکه توی تمام تالارها و حتی موضوعات هم میتونید به صورت دستی اجرا کنید تا سئو بهتری بگیرید و در انتها هم عرض کنم خدمت شما اگه سایت تازه تاسیسی هستین توقع ایندکس لحظه ای مطالبتون رو نداشته باشید ! هرچی سایت روزانه کاربر بیشتری بگیره و موضوعات بیشتری به اشتراک بذاره ایندکس گوگلتون هم بهتر میشه و یه گزینه خیلی مهم هم تا فراموش نشده ذکر کنم مطالبی ازتون بهتر ایندکس میشه توسط گوگل که کپی پیست نباشه به عنوان مثال یعنی شما مشابه پستی که توی انجمن IPBFarsi زده شده رو کپی کنید و توی سایت خودتونم بزنید چون ابندا این مطلب در انجمن اول ایندکس شده در سایت دوم کمتر دیده میشه توسط ربات ها و اینطوری هم ادامه بدید کلا گوگل دیگه بیخیالتون میشه و دیگه محلتونم نمیده :D 

درمورد سئو توی تاپیک زیر هم به اثبات رسیده که IPS حرف اول رو میزنه در قبال ویبولتین! گذشته از اینکه ویبولتین چقدر دنگ و فنگ داره برای سئو ولی IPS همین توضیحاتی که جناب نامی دادند براش کفایت میکنه! 

درضمن اگه مطالبتون پرمخاطب و اختصاصی توسط خودتون ایجاد میشند نگران نباشید و فقط سایت رو بروز کنید همین ...

موفق باشید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...