رفتن به مطلب

افزونه ایی برای تکمیل فرم در داخل تاپیک ها

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

افزونه ایی وجود دارد که بشه مثل قسمت ثبت نام درانجمن فرم ثبت نام ........... فرمی رو به همین شکل برای تاپیک ها ایجاد کرد که با تکمیل فرم توسط کاربر، همون فرم تکمیل شده رو داخل متن داخلی  تاپیک ها  نشون بده؟     ممنون میشم اگه رانمایی کنید .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

دو تا افزونه برای اینکار وجود داره ولی نمی دونم تا چه حدی نزدیک به این کاری که شما می خواید انجام بدید هست.

یکی Forms و یکی دیگه Applications Forms هست که هر دو تجاری و غیر رایگان هستند. ولی Forms رو به طور رایگان می تونید از لینک زیر دریافت کنید :

لینک ارسال

آیا افزونه Applications+Forms داخل انجمن IPB هست ، که این افزونه رو بخرم ؟ وببینم چه قابلیت های رو داره؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

یا خدا !!

لینکش رو که گذاشتم دانلود کنید !
 اصلا نوشته هام رو کامل می خونید ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک ارسال

در هم اکنون، وحید نامنی گفته است :

یکی Forms و یکی دیگه Applications Forms هست

یا خدای ، پروردگار!!!!!!:biggrin:
مهندس شما نوشتید یکی FORMS که لینک دانلود اون افزونه رو قرار دادید؟ و دیگر ی هم نوشتید Applications Forms؟( هر دو تجاری و غیر رایگان هستند. ) حالا شما خودتون قضاوت کنید!!!!!!!!!!!

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما FORMS رو نصب کن اگر مطابق میلتون بود که همینو ادامه بدید در غیر این صورت راهی ندارید چون افزونه رو نمیتونید بخرید و نیاز به لایسنس دارید

لینک ارسال

افزونه forms رو که نصب کردم ..... فقط الان یه مشکلی دارم گزینه هایی رو قرار میدم که  به حالت ستونی نمایش میده ، حالا گزینه های که میخوام اضافه کنم خیلی زیاد هست ، و از لحاظ شکل ظاهری نافرم میشه ........ خواستم ببینم چه کدی رو به قالب اضافه کنم که بجای اینکه ستونی نمایش بده .......اون ها رو به حالت سطری نمایش بده که فضای کمتری رو اشغال کنه ؟

لینک ارسال

بعد از 72 ساعت :cray:دوباره سوالم رو تکرار میکنم چه کار کنم گزینه ها  به حالت سطری نمایش داده  بشه ؟ ممنون میشم اساتید گرامی راهنمایی کنید . چون خیلی حیاتی هست .......[-O<[-O<

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

برای این جور کارا که تماما با کد سر و کار داره از روی تصویر نمی شه راهنمایی کرد.

لینک ارسال

در هم اکنون، وحید نامنی گفته است :

با سلام

برای این جور کارا که تماما با کد سر و کار داره از روی تصویر نمی شه راهنمایی کرد.

سلام
منظورتون این هست دسترسی کنترل پنل رو بهتون بدم ؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...