رفتن به مطلب

نحوه ی برداشتن قابلیت کلیک کردن بر روی برچسپ ها

ارسال‌های توصیه شده

دوستان چطوری برچسپ هایی  رو که در داخل تاپیک ها قرار میدیم ، کاری کنیم که  قابلیت کلیک کردن بر روی اونها وجود نداشته باشه؟ .....در واقع چه کدی رو اضافه کنم که نشه روی برچسپ ها کلیک کرد؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید .        با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱ ساعت قبل، یادگاری گفته است :

دوستان چطوری برچسپ هایی  رو که در داخل تاپیک ها قرار میدیم ، کاری کنیم که  قابلیت کلیک کردن بر روی اونها وجود نداشته باشه؟ .....در واقع چه کدی رو اضافه کنم که نشه روی برچسپ ها کلیک کرد؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید .        با تشکر

برچسب ها کلمات کلیدی هستند که هم کاربران رو راحت تر به مطالب با استفاده از جستجوی کلمات کلیدی هدایت میکنند هم موتورهای جستجو بهتر میتونند با کلمات کلیدی که برای هر موضوع قرار میدین موضوع رو ایندکس کنند به نظر من این مشکل نیست و خیلیم عالیه اما اینکه شما میخواین به طور کلی نباشه این بخش یا اینکه کاربران رده پایین تر نبیننش یا ... مطرحه!

اگه میخواین به طور کلی نباشه که از پنل مدیران کل>سیستم>تنظیمات>مطالب >سربرگ برچسب ها غیرفعالش کنید.

و اگه میخواین برای کاربران رده پایین تر محدودش کنید پنل مدیران کل>کاربران>گروه ها>ویرایش گروه مدنظر>سربرگ مطالب>قسمت برچسب ها دسترسی رو محدود کنید.

جز این هست منتظر باشید تا اساتید محترم راهنمایی کنند.

موفق باشید.

لینک ارسال

در هم اکنون، D4NG3R گفته است :

برچسب ها کلمات کلیدی هستند که هم کاربران رو راحت تر به مطالب با استفاده از جستجوی کلمات کلیدی هدایت میکنند هم موتورهای جستجو بهتر میتونند با کلمات کلیدی که برای هر موضوع قرار میدین موضوع رو ایندکس کنند به نظر من این مشکل نیست و خیلیم عالیه اما اینکه شما میخواین به طور کلی نباشه این بخش یا اینکه کاربران رده پایین تر نبیننش یا ... مطرحه!

اگه میخواین به طور کلی نباشه که از پنل مدیران کل>سیستم>تنظیمات>مطالب >سربرگ برچسب ها غیرفعالش کنید.

و اگه میخواین برای کاربران رده پایین تر محدودش کنید پنل مدیران کل>کاربران>گروه ها>ویرایش گروه مدنظر>سربرگ مطالب>قسمت برچسب ها دسترسی رو محدود کنید.

جز این هست منتظر باشید تا اساتید محترم راهنمایی کنند.

موفق باشید.

منظور م غیر فعال کردن برچسپ ها نیست...... در واقع میخوام متن برچسب ها برای تمام کاربرها نمایش داده بشه .....ولی کلیک کردن بر روی برچسب امکان پذیر نباشه ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

در 3 ساعت قبل، یادگاری گفته است :

منظور م غیر فعال کردن برچسپ ها نیست...... در واقع میخوام متن برچسب ها برای تمام کاربرها نمایش داده بشه .....ولی کلیک کردن بر روی برچسب امکان پذیر نباشه ؟

این کار چه فایده ای داره  و دلیل شما از این کار چیه ؟

اگر که شما می خواید از روش های بد SEO مثل قرار دادن کلمات کلیدی بدون استفاده  در متن استفاده کنید که خوب تاپیک رو ویرایش کنید و قرار بدید.

برچسب همون طور که گفتن برای دسته بندی مطالب استفاده می شه.

لینک ارسال

در هم اکنون، وحید نامنی گفته است :

با سلام

این کار چه فایده ای داره  و دلیل شما از این کار چیه ؟

اگر که شما می خواید از روش های بد SEO مثل قرار دادن کلمات کلیدی بدون استفاده  در متن استفاده کنید که خوب تاپیک رو ویرایش کنید و قرار بدید.

برچسب همون طور که گفتن برای دسته بندی مطالب استفاده می شه.

ممنون ....اقای نامنی مشکلی نیست که بر seo تاثیر بزاره .....حالا چه کاری رو انجام بدم که نشه روی برچسب  ها کلیک کرد؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در ۱ ساعت قبل، یادگاری گفته است :

حالا چه کاری رو انجام بدم که نشه روی برچسب  ها کلیک کرد؟

من سوال زیر رو به این دلیل پرسیدم که همچین کاری نمی شه

در 5 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

دلیل شما از این کار چیه ؟

که البته شما جواب ندادید تا اگر راه جایگزینی بود معرفی کنیم.

لینک ارسال

در هم اکنون، وحید نامنی گفته است :

من سوال زیر رو به این دلیل پرسیدم که همچین کاری نمی شه

که البته شما جواب ندادید تا اگر راه جایگزینی بود معرفی کنیم.

دلیل خاصی نداره فقط احساس میکنم   این طور باشه بهتر هست ......:empathy:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...