رفتن به مطلب

راهنمایی در نصب و راه اندازی اشتراک ماهیانه (Subscriptions)

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

برنامه 

رو دانلود کردم و فقط چند فایل برای آپلود توی هاست بود و فایلی با پسوند .tar درون فایل دانلودی نبود که بخوام نصبش کنم تا طبق آموزش زیر:

بتونم اشتراک ویژه اضافه کنم.

برنامه Subscriptions Manager برای نسخه 3x منتشر شده یا روی ورژن 4x هم میشه ازش استفاده کرد؟

ممنون میشم یه راهنمایی در این مورد انجام بدید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

این لینکی که شما دادین برای نسخه 3 هست و افزونه ها و قالب های ان روی ورژن 4 کار نمیکنه به این موضوع دقت کنید

لینک ارسال

در 4 دقیقه قبل، صائب کوهپایه گفته است :

این لینکی که شما دادین برای نسخه 3 هست و افزونه ها و قالب های ان روی ورژن 4 کار نمیکنه به این موضوع دقت کنید

بله توی پست اول هم گزارش دادم برای ورژن 4 منتشر نشده؟چون فقط همین پست توی انجمن IPBFarsi وجود داره

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

در 20 دقیقه قبل، D4NG3R گفته است :

بله توی پست اول هم گزارش دادم برای ورژن 4 منتشر نشده؟چون فقط همین پست توی انجمن IPBFarsi وجود داره

نیاز نیست این قابلیت به صورت پیش فرض توی فروشگاه ساز (Commerce)  IPS وجود داره.

برای اینکار ابتدا یک دسته با اسمی مشابه اشتراک کاربری ایجاد کنید. سپس یک محصول به اون اضافه کنید و تنظیم تمدید رو برای اون در نظر بگیرید. در همین حین شما امکان این رو دارید که تنظیم کنید گروه کاربری فرد در صورت خرید تغییر پیدا کنه.

موفق باشید

لینک ارسال

در 13 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

نیاز نیست این قابلیت به صورت پیش فرض توی فروشگاه ساز (Commerce)  IPS وجود داره.

برای اینکار ابتدا یک دسته با اسمی مشابه اشتراک کاربری ایجاد کنید. سپس یک محصول به اون اضافه کنید و تنظیم تمدید رو برای اون در نظر بگیرید. در همین حین شما امکان این رو دارید که تنظیم کنید گروه کاربری فرد در صورت خرید تغییر پیدا کنه.

موفق باشید

خیلی ممنون از پاسخگویی بعد برای پرداخت ها از کدوم پلاگین استفاده کنیم؟

تودرگاه زرین پال فایل رو برای برنامه Subscriptions Manager قرار داده لینک هم داده به انجمن شما

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 18 دقیقه قبل، D4NG3R گفته است :

خیلی ممنون از پاسخگویی بعد برای پرداخت ها از کدوم پلاگین استفاده کنیم؟

اینکه از کدوم پلاگین استفاده کنید سوال نیست، سوال اینه که شما کدوم حساب آنلاین رو دارید که بعدش درگاه رو انتخاب کنید!!!

در 19 دقیقه قبل، D4NG3R گفته است :

تودرگاه زرین پال فایل رو برای برنامه Subscriptions Manager قرار داده لینک هم داده به انجمن شما

اون مال نسخه قدیمی هست و دیگه فرقی نداره برای ما !

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

اینکه از کدوم پلاگین استفاده کنید سوال نیست، سوال اینه که شما کدوم حساب آنلاین رو دارید که بعدش درگاه رو انتخاب کنید!!!

اون مال نسخه قدیمی هست و دیگه فرقی نداره برای ما !

خوب الان من میخوام این فروشگاه ساز رو به درگاه زرین پال که یک فایل PHP بهم دادند متصل کنم فایل رو داخل هاست و محل سایر فایل های درگاه ها (پی پال وکردیت کارت و...) منتقل میکنم از بخش تنظیمات برنامه روش های پرداخت>ایجاد روش پرداخت>دروازه پرداخت>  درگاه زرین پال برای انتخاب ظاهر نمیشه!باید چطوری درگاه رو برای فروشگاه ساز Commerce تعریف کرد؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

مراجعه کنید به بخش مد های اختصاصی پلاگین پرداخت زرین پال برای ورژن 4.1 موجوده همچنین درگاه ارین پال هم موجوده

لینک ارسال

• وحید نامنی عنوان را به راهنمایی در نصب و راه اندازی اشتراک ماهیانه (Subscriptions) تغییر داد
  • صائب کوهپایه موضوع را قفل کرد

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...