رفتن به مطلب

حذف نام ارسال کننده از بالای تاپیکهای ارسالی

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و خسته نباشیدبه گروه IPB farsi
در قسمت داخلی تاپیک ها در بالای صفحه قصد حذف نام فرد ارسال کننده رو دارم ........ در واقع میخوام با توجه به این اسکرین شات زیر قسمت کارد قرمز رنگی که مشخص کردم رو حذف کنم ؟؟؟؟؟

905.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اول از همه روی اون منطقه راست کلیک کنید

حذف1.PNG

بعد روی خظ اشاره شده راست کلیک کنید و ادیت html رو بزنید

حذف2.PNG

بعد همه محتوا رو حذف کنید 

حذف3.PNG

حال بعد از این عمل اون قسمت حذف میشه

حذف4.PNG

لینک ارسال

سلام :hi:

ممنون بابت راهنمایتون . این شیوه رو قبلا هم انجام دادم و در جریان هستم به این روش سورس کدها نمایش داده میشه و به همین روشی که شما گفتین  پاک میشه.واگر هم میخواید بگید در این جا قسمت کدهاش مشخصه هست واین کدها رو باید داخل قالب   حذف کنم  ......باتوجه به اسکرین شات زیر یه سری حرف ناخوانا در قسمت کدهاش وجود داره که  همچین کدهایی هم  داخل قالب نیست ) .وهم چنین دقیق نمیدونم هر کدوم از قسمت هایی رو که میخوام حذف کنم در کدوم قسمت قالب اون کدها وجود داره که حذفشون کنم .

حالا چه کدهایی رو از چه قسمتی از قالب باید حذف کنم ؟

8000.png

لینک ارسال

• وحید نامنی عنوان را به حذف نام ارسال کننده از بالای تاپیکهای ارسالی تغییر داد
  • بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

ابتدا جستجو کد زیر در پوسته :

ipsType_pageTitle ipsContained_container

سپس حذف کد های زیر :

<p class='ipsType_reset ipsType_blendLinks {{if count( $topic->tags() )}}ipsSpacer_bottom ipsSpacer_half{{endif}}'>
				<span class='ipsType_normal'>{{if $topic->isQuestion()}}{lang="ask_byline_no_date" htmlsprintf="$topic->author()->link( $topic->warningRef() )"}{{else}}{lang="topic_started_by" htmlsprintf="$topic->author()->link( $topic->warningRef() )"}{{endif}}</span>, <span class='ipsType_light ipsType_noBreak'>{datetime="$topic->start_date"}</span><br>
			</p>

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...