رفتن به مطلب

مشکل در فعال سازی افزونه ها

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

بنده کلا یک روز هست که از VB منتقل شدم به IPB تا حدودی میدونم که هر پلاگین ویا افزونه بعد از نصب نیاز به فعال سازی داره و یه تنظیمات خاصی باید روش اجرا بشه... چندتا افزونه نصب کردم از فروم ipbfarsi و متاسفانه هیچکدومشون فعال نمیشند و توی فروم نمایش داده نمیشند !

به مشکلات برخی کاربران انجمن شما هم با جستجو مراجعه کردم در اینباره توضیحات فعال سازی داده بودین از قسمت افزونه ها! اما مشکل من بازم حل نشده و هیچ افزونه ای رو تا الان نتونستم فعالش کنم!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

با ذکر نام مد مورد نظر می شه راهنمایی تون کرد. چون هر مدی تنظیمات متفاوتی داره.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

ایا بلوک این افزونه ها رو اضافه کردین تا نمایش داده بشه

لینک ارسال

در 2 دقیقه قبل، صائب کوهپایه گفته است :

ایا بلوک این افزونه ها رو اضافه کردین تا نمایش داده بشه

خیر!

متوجه این موضوع نبودم یه توضیح و یا یک آموزش از قبل منتشر شده در انجمن را معرفی کنید.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

IPS برای افزونه ها از بلوک استفاده میکنه وقتی افزونه رو نصب کردین به بخش سایت که برید کنار سمت راست شما یک فلش هست اگر اونو بزنید بلوک برنامه ها ظاهر میشه و میتونید هر بلوکی رو که نیاز دارید بکشید و اضافه کنید

لینک ارسال

در 18 دقیقه قبل، صائب کوهپایه گفته است :

IPS برای افزونه ها از بلوک استفاده میکنه وقتی افزونه رو نصب کردین به بخش سایت که برید کنار سمت راست شما یک فلش هست اگر اونو بزنید بلوک برنامه ها ظاهر میشه و میتونید هر بلوکی رو که نیاز دارید بکشید و اضافه کنید

بله درست میفرمایید این مورد رو متاسفانه بنده آگاهی نداشتم ازش...

اما بازم مشکل دارم توی نمایش افزونه ها وقتتون آزاد هست دسترسی بدم یه نگاهی بندازید و چت باکس و آخرین ارسالات رو بلوکه هاشو بچینید تا یه تجربه هم برای بنده بشه؟

نزدیک 4ساعته پلاگین تغییر میدم که شاید از پلاگین ها میتونسته باشه... 

الان چت باکس و آخرین ارسالات نصب شده اما توی بلوکه ها نیست!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

اگر مد مورد نظر به طور کامل نصب شده باشه باید در لیست افزونه ها و یا برنامه های نصب شده در مدیریت قرار داشته باشه. اما اینکه ابزارک در لیست ابزارک ها نیست به احتمال زیاد به این خاطر هست که ممکنه در زیر شاخه یکی از بخش ها باشه.

جهت اطلاعات بیشتر بخش چهارم این آموزش رو مطالعه کنید :

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...