رفتن به مطلب

درخواست افزایش رتبه کاربری

PEYMAN

ارسال‌های توصیه شده

در هم اکنون، PEYMAN گفته است :

سلام

بنده هر قالب و افزونه ای که میخوام دان کنم میگه باید ارتقا پیدا کنی !!! یعنی چی ؟؟؟

با سلام

به این قسمت از سایت مراجعه کنید و درخواست افزایش رتبه بدید ......... پس از تائید گروه ipbfarsi، به عنوان کاربر رسمی قرار میگیرید و میتونید اون قالبها رو دانلود کنید
http://ipsfarsi.com/forum/51-درخواست-افزايش-رتبه/

ویرایش شده توسط یادگاری
  • پسند 3
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب من دارم انجمنم رو میسازم . گفتین تا انجمن کاربر نداشته باشه و یا کامل ساخته نشه ... نمیشه !!!

مگه میشه ؟؟؟ خب اول باید ساخته شه بعد بتونم کاربر رو جلب بکنم ...

لینک ارسال

در هم اکنون، PEYMAN گفته است :

خب من دارم انجمنم رو میسازم . گفتین تا انجمن کاربر نداشته باشه و یا کامل ساخته نشه ... نمیشه !!!

دوست گرامی ، اگه میخواید این فایل ها رو دانلود کنید روالش همینه .................
موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 4 دقیقه قبل، PEYMAN گفته است :

اینو ما کجا گفتیم ؟ نکنه منظورتون این جمله هست ؟

نقل قول

دسترسی به افرادی که کپی رایت IPB را حذف کرده اند و یا کسانی که فقط IPB را تنها نصب کرده اند و انجمن آنها فقط دارای Test Forum است تعلق نمی گیرد

این جمله ساده هست و نیاز به تفسیر نداره. الان آیا سایت شما فقط test forum داره ؟ اگر نداره که شما واجد شرایط هستید. ولی ما جایی نگفتید کاربر باید داشته باشه و فعال باشه. همین که شما بخش هاتون رو ایجاد کرده کافیه!

• پسند 4
لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

اینو ما کجا گفتیم ؟ نکنه منظورتون این جمله هست ؟

این جمله ساده هست و نیاز به تفسیر نداره. الان آیا سایت شما فقط test forum داره ؟ اگر نداره که شما واجد شرایط هستید. ولی ما جایی نگفتید کاربر باید داشته باشه و فعال باشه. همین که شما بخش هاتون رو ایجاد کرده کافیه!

باسلام

آقا ما طبق قوانینتون همه چیزو رعایت کردیم . لطفا ما را به کاربر ویژه ارتقا دهید ... باسپاس

آدرس سایت : www.arafarin.com

آدرس انجمن : www.arafarin.com/forum

• پسند 1
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...