رفتن به مطلب

بهترین آدرس نصب انجمن

ارسال‌های توصیه شده

سلام . میبخشین یه سوال ... من میخوام رو همین سایتم یه انجمن نصب کنم .همین انجمن رو . فقط رو چه آدرسی سوارش کنم تا تو سعو هم خوب باشه هم مشکلی براش پیش نیاد ... arafarin.com/IPB یا IPB.arafarin.com ... سعوی گوگل و به هم نریختن تنظیمات برام مهمه ....

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi
لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

مطلبتون خیلی خوب بود . ولی باز یه شک و شبهه ای دارم ، برای این موضوع .... ببینین کار ما فروش سیستم های امنیتی و فروشگاهی هست . هرچیزی که قراره چه توی سایت اصلی و چه توی فروشگاه و چه توی انجمن سایتمون مطرح کنیم همین مطالب ، همین برچسب ها و همین موضوعات است ... قرار نیست مثلا در مورد طراحی وب تو انجمن صحبت بشه ... میخوام بدونم با اینکه موضوعات و محتوا ها به این صورت به هم نزدیک هستند جایز هست انجمن و فروشگاه اینترنتی رو ادامه دامنه اصلیم قرار بدم یا باید حتما در ساب دامین باشه . هم از نظر سعو و هم از نظر به وجود نیودمن مشکل برای انجمن و فروشگاه ....

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با توجه به شرایط سایت تون به نظر من توی subdomain نصب نکنید براتون بهتره.

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

با توجه به شرایط سایت تون به نظر من توی subdomain نصب نکنید براتون بهتره.

دستتون درد نکنه . اینطوری میتونم یه https برای دامنه اصلیم بگیرم و همه سایت و انجمن و فروشگاه بدون هیچ مشکلی ساپورت شن ؟؟؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

خواهش

در 1 ساعت قبل، PEYMAN گفته است :

اینطوری میتونم یه https برای دامنه اصلیم بگیرم و همه سایت و انجمن و فروشگاه بدون هیچ مشکلی ساپورت شن ؟؟؟

البته بستگی به نوع مجوز SSL شما داره ولی به صورت کلی بله، می تونید.

لینک ارسال

آقا یه سوال ... من اگه انجمن رو در ادامه دامنه بزارم ، تکلیف سایت مپ چی میشه ؟ سایت مپ سایتم توسط یه افزونه وردپرس داره هر روز در گوگل مستر اتومات بروز میشه . این انجمن درسته ادامه دامنه اصلی هست ولی اون افزونه که به این انجمن دسترسی نداره . پس باید این انجمن هم به صورت جدا در وب مستر ثبت بشه ؟ با اینکه در ادامه دامین اصلی هست ، افزونه ای داره که خودش تو گوگل مستر اتومات بروز بشه ؟؟؟

یا اصلا از هیچ بخش سایتم نباید با افزونه مپ درست کنم و باید دستی اقدام کنم که همه بخش های سایتم ( که از هسته مجزا هستن ) رو داخل مپ بیاره ؟؟؟ نظر ؟؟؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در ۱ ساعت قبل، PEYMAN گفته است :

تکلیف سایت مپ چی میشه ؟

سایت مپ هر دوسیستم مجزا هست و بعد از نصب سایت مپتون رو از داخل پنل به بخش گوگل وب مستر معرفی میکنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...