رفتن به مطلب

بهینه سازی آدرس ها

ارسال‌های توصیه شده

نقل قول

در هنگام فعال بودن، پس از بهینه سازی آدرس ها عبارت 'index.php' حذف می گردد. برای پشتیبانی از این کار وب سرور شما باید از بازنویسی آدرس ها پشتیبانی کند.
لطفا توجه داشته باشید شرکت IPS فقط در مورد بازنویسی آدرس ها در محیط آپاچی می تواند کمک کند و برای محیط های دیگر همانند nginx می توانید از آموزشی که در IPBFarsi قرار دارد استفاده نمایید.
برای استفاده از در محیط Apache شما کافی است این فایل را دریافت نمایید.در هنگام فعال بودن، پس از بهینه سازی آدرس ها عبارت 'index.php' حذف می گردد. برای پشتیبانی از این کار وب سرور شما باید از بازنویسی آدرس ها پشتیبانی کند.
لطفا توجه داشته باشید شرکت IPS فقط در مورد بازنویسی آدرس ها در محیط آپاچی می تواند کمک کند و برای محیط های دیگر همانند nginx می توانید از آموزشی که در IPBFarsi قرار دارد استفاده نمایید.
برای استفاده از در محیط Apache شما کافی است این فایل را دریافت نمایید.

این پیام برای بهینه سازی آدرس انجمن IPS هستش
اما فعال که میکنم این پیغام را میدهد:

نقل قول

در هنگام فعال بودن، پس از بهینه سازی آدرس ها عبارت 'index.php' حذف می گردد. برای پشتیبانی از این کار وب سرور شما باید از بازنویسی آدرس ها پشتیبانی کند.
برای استفاده از در محیط Apache شما کافی است این فایل را دریافت نمایید.

من میزبانی سرور را در جریان گذاشتم و این جواب را به من دادند:

نقل قول

دوست عزیز وب سرور شما لایت اسپید می باشد. مواردی که شما فرمودید برای آپاچی می باشد

الان من باید چی کار کنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

برای جملات فارسی لطفا به جای CODE از نقل قول استفاده کنید که راست چین نمایش می ده.

در 15 ساعت قبل، reza_cloner گفته است :

الان من باید چی کار کنم؟

کدهای htaccess رو بهشون بدید بگید تا اون ها راهنمایی تون کنن که چه کاری می تونید انجام بدید.

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

برای جملات فارسی لطفا به جای CODE از نقل قول استفاده کنید که راست چین نمایش می ده.

چشم

در 2 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

کدهای htaccess رو بهشون بدید بگید تا اون ها راهنمایی تون کنن که چه کاری می تونید انجام بدید.

خب اونها دسترسی به هاست دارند,چرا با درخواست من خودشون نگاه نکردند؟:/

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در ۱ ساعت قبل، reza_cloner گفته است :

خب اونها دسترسی به هاست دارند,چرا با درخواست من خودشون نگاه نکردند؟:/

منظورم از کدهای htaccess اون کدهایی هست که در اون صفحه IPS به شما می گه دانلود کنید و در روت هاست تون قرار بدید!

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

منظورم از کدهای htaccess اون کدهایی هست که در اون صفحه IPS به شما می گه دانلود کنید و در روت هاست تون قرار بدید!

آهان,ممنون

لینک ارسال

نقل قول

در مورد کوتاه شدن کد ها این مورد به هاست بستگی ندارد و کاملا به کدهای شما و اسکریپت شما مربوط می شود

این جواب را به من دادند:/

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ظاهرا توی loop پاسخ دادن بدون رسیدن به پاسخ افتادید!

بهشون بگید :

الان این کد های htaccess رو من بگذارم روی هاست کار می کنه روی سرور لایت اسپید شما یا نه ؟ اگر نه باید چی کار کنم. اگر آره که هیچی!

لینک ارسال

بهشون گفتم

من داشتم میخوندم در قسمت بهینه سازی آدرس ها در پنل به این مطلب شما اشاره شده بود

تنضیمات NginX در کجا قرار دارد؟من متوجه نشدم

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 3 ساعت قبل، reza_cloner گفته است :

تنضیمات NginX در کجا قرار دارد؟

/etc/nginx/nginx.conf

لینک ارسال

سلام

منم این گزینه رو فعال کردم و هاستم لینوکس از نوع لایت اسپید هستش!

از سرورم پرسیدم و گفتند که پشتیبانی میشه و مشکلی نداره!

در ضمن تا جایی که میدونم اگه سرورتون پشتیبانی نکنه کلا سایتتون ارور 404 میخوره و یه هشدار هم موقع فعال کردن اون گزینه موقع لود کنترل پنل بهتون میده که سرورتون از این گزینه پشتیبانی نمی کنه و لطفا با سرورتون در تماس باشید!

باتشکر

یاحق

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...