رفتن به مطلب

یکپارچه سازی و یکی کردن پایگاه داده 

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

مثال برای مورد ۱ :

شما می خوای بری ثبت نام مرکز آمار. ازتون کد ملی می خوان. کد ملی شما متعلق به ثبت احوال هست ولی وقتی به مرکز  آمار کد رو می دید شما رو بر مبنای اون اطلاعات شناسایی می کنن. این یعنی بانک اطلاعاتی اون ها با ثبت احوال یکپارچه سازی شده.

مثال برای مورد ۲ :

در زمان نصب وردپرس اسم دیتابیسش رو دادید wp . حالا بعد از مدتی می خواید IPS نصب کنید. هاست شما تنها اجازه ایجاد یک بانک اطلاعاتی رو میده. IPS رو هم نصب می کنید و به جای اینکه بانک اطلاعاتی جدید بدید از همون دیتابیس wp استفاده می کنید.

نتیجه :

توی مورد دوم با اینکه سیستم ها در کنار هم هستن ولی ارتباطی با هم ندارن!

توی مورد اول با اینکه در کنار هم نیستن ولی از هر اطلاعاتی که در هر کجا ارایه بشه در همه جا معتبر و قابل استفاده هست.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

در در 1395/08/07, 09:55:24، وحید نامنی گفته است :

مثال برای مورد ۱ :

شما می خوای بری ثبت نام مرکز آمار. ازتون کد ملی می خوان. کد ملی شما متعلق به ثبت احوال هست ولی وقتی به مرکز  آمار کد رو می دید شما رو بر مبنای اون اطلاعات شناسایی می کنن. این یعنی بانک اطلاعاتی اون ها با ثبت احوال یکپارچه سازی شده.

خیلی ممنون.

یعنی اگه من یکپارچه سازی کنم بعدش اگه اطلاعیه ای تو IPS باشه تو وردپرس هم اون اطلاعیه رونشون میده؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 23 دقیقه قبل، Mr.Hossein گفته است :

یعنی اگه من یکپارچه سازی کنم بعدش اگه اطلاعیه ای تو IPS باشه تو وردپرس هم اون اطلاعیه رونشون میده؟

شما اول باید انتخاب کنید که از چه یکپارچه سازی می خواید استفاده کنید. همین طوری روی هوا نمی شه گفت که قابلیت شدنی هست یا نشدنی! شما هنوز ماشینت رو انتخاب نکرده نمی تونی بگی خدمات پس از فروشش بعد از خرید چه جوریه ! چون ماشین نداری!!

در 25 دقیقه قبل، Mr.Hossein گفته است :

یه سوال دیگه برای این یکپارچه سازی کردن انجمن IPS و سایت وردپرسیم چیکار کنم و یا افزونه ای موجود هست؟

اینجا که همین سوال رو پرسیدید و من توضیح دادم :

دو تا افزونه بود که لینک دادم و هر کدوم یکسری قابلیت ها داشتن. لطفا قبل از اینکه سوالی بپرسید اول سرچ کنید این طوری خیلی بده یک سوال رو دوباره بپرسید اونم سوالی رو که قبلا بهش پاسخ داده شده!

لینک ارسال

من اون سوالاتی که قبلا پرسیده بودم رو اشتباهی تو پست بالایی نوشته بودم که البته قبل از پاسخ شما ویرایش و اون سوالات تکراری رو پاک کردم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...