رفتن به مطلب

خطا در نمایش تعداد ارسالها در IPB 3.4.9

ارسال‌های توصیه شده

سلام.جسارتاً من هر کاری که شما گفتید را امتحان کردم اما این شمارش تعداد ارسال‌ها درست نشد که نشد.حتی کمم شده و دیگه یکی هم بالا نمیره.من همونطور که فرموده بودید از قسمت «بازسازی و بازشماری» تعداد ارسال‌ها دوباره بازسازی کردم ولی تعداد ارسال‌های من از روی «۱» تکون نمیخوره.آیا مدی چیزی نیست که بتونه این تعداد ارسال ها را درست نشون بده؟

اگر بخواد تعداد ارسال‌ها را اینطوری نشون بده عملاً گزینه تغییر اتوماتیک کاربر از یک انجمن به انجمن دیگه برحسب تعداد ارسال بی معنی میشه.حتی تعداد ارسالی‌های کاربران هم از یک تکون نمیخوره.خدایی شما انجمن را چطوری نصب می‌کنید که مشکل ندارید:D:Dوالا ما هم طبق آموزش‌های شما پیش رفتیم.گردن بشکنه اگه بخوام راهی میانبر زده باشم.ولی هر چی سنگه پیش پای ماست:wacko1:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

با توجه به تاپیک های متعدد شما در این چند هفته اخیر و با توجه به این متن شما :

در 3 ساعت قبل، ankidroid گفته است :

در این لینکی که براتون قرار میدم در هنگام ثبت فایل دوتا عکس بارگذاری شده ولی در هنگام نمایش فقط یکی را نشان می‌دهد از طرفی در هنگام ویرایش فایل نیز فقط یکی از عکس‌ها هست

که در اینجا گفتید، مشخصا عملکردهای بنیادی سیستم برای شما کار نمی کنه ! مشکل نه از شماست و نه IPS بلکه مشکل از هاست شما هستش. توصیه می کنم که host تون رو تغییر بدید.

الان همین مشکلی هم که کار نمی کنه به خاطر محدودیت های هاست هست!

لینک ارسال

سلام.هاست را تازه گرفتم و سالانه هم هست.کدوم قسمت هاست را باید فعال یا غیرفعال کنند تا من باهاشون درمیان بذارم.سپاس

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

تشخیص این کار ساده نیست. باید error log های موجود رو بررسی کرد که کاری زمان بر هست !

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

تشخیص این کار ساده نیست. باید error log های موجود رو بررسی کرد که کاری زمان بر هست !

آیا کسی هست معرفی کنید در این زمینه به من کمک کند و یا اینکه میشه حدود چیزهایی که باید بررسی بشه را بفرمایید تا من با خود هاستینگ در میان بذارم؟؟

سلام آقای نامنی عزیز.فهمیدم مشکل از کجاست.شمارش انجمن‌ساز مشکلی ندارد.قسمتی در تنظیمات انجمن وجود دارد که یا بد ترجمه شده یا من نفهمیدم اما توضیح میدم و عکس میذارم تا اگر کسی با خطا در شمارش مواجه شد باید این قسمت مربوط به انجمن‌ها را اصلاح کنید.در تنظیمات انجمن قسمتی وجود دارد به نام «نادیده گرفتن ارسال‌ها» این گزینه به صورت پیشفرض روی بله قرار دارد.که صحیح هم همین است.اما اگر شما این گزینه را بر روی خیر قرار دهید ارسال‌های شما نادیده گرفته می‌شوند و شمرده نمی‌شوند.فکر کنم در ترجمه جای بله و خیر عوض شده است.الان تصویر حالت صحیح را برای زمانیکه ارسال‌های شما شمارش شوند را قرار میدهم.

Shot_031.png

لینک ارسال

از پنل ادمین یا از phpadmin برسی کنید ببینید کدوم تیبل در دیتابیس کرش کرده. باید ریپیر کنید. تو پنل ادمین ببینید database checker را

قبلا برای خودم هم اتفاق افتاده

لینک ارسال

در 6 دقیقه قبل، Ehsan1111 گفته است :

از پنل ادمین یا از phpadmin برسی کنید ببینید کدوم تیبل در دیتابیس کرش کرده. باید ریپیر کنید. تو پنل ادمین ببینید database checker را

مرسی بابت راهنمایی...اما بالای دیپلم من نمیفهمم چی به چیه:dash1:.به همین خاطر میترسم دستی به فایلی بزنم.ایرادایی که برای من به وجود میاد ایراد هستا!...:empathy:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...